Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Странна икона при пускане на Коди
#1
Здравейте,
От известно време, като пусна кодито, в дясната част на телевизора излиза едно кръгче, в което се показват различни умалени изображения, в зависимост от това какво съм преглеждал в програмата. Много ме дразни, че не мога да разбера как се появи и защо се повява. Трябва да излезна от кодито и чак след известно време се маха.

Благодаря за помощта.
[Изображение: IMG-20200412-205459.jpg][Изображение: IMG-20200412-205923.jpg]
Отговори
#2
Тази икона няма нищо общо с Kodi Entertaiment Center. Най-вероятно е да е от някое външно приложение, което имате сложено в Android на вашия Sony телевизор или инсталирана от вас допълнителна добавка за Kodi, но на мен лично не ми е известна такава добавка. Напомня ми на известията за новини, които Google Chrome показва на своите потребители (жертви). Когато разберете от какво е иконата, не забравяйте да се похвалите в тази тема, за да спестите ядовете на следващите хора.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
(13-04-2020, 11:33)Majide написа:
Тази икона няма нищо общо с Kodi Entertaiment Center. Най-вероятно е да е от някое външно приложение, което имате сложено в Android на вашия Sony телевизор или инсталирана от вас допълнителна добавка за Kodi, но на мен лично не ми е известна такава добавка. Напомня ми на известията за новини, които Google Chrome показва на своите потребители (жертви). Когато разберете от какво е иконата, не забравяйте да се похвалите в тази тема, за да спестите ядовете на следващите хора.

Преди съм срещал подобно нещо. Беше от някаква програма, уж за ускорение и почистване на у-вото, но ефектът ѝ беше обратен на очаквания Smile Та тя вадеше такива иконки. Има в настройките ѝ, как да се спрат, но за съжаление нямам спомени как се казваше.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#4
Благодаря за мненията. Единствено съм слагал nova player и vlc player. Не съм от тези потребители които ровят слагат безразборно програми. Колкото до кодито - там нещата са същите. Едно време доста трудно го сложих и даже сега не съм убеден, че работи коректно. И заради това ще търся помощ и отговори тук.
Отговори
#5
Какво имаш инсталирано на Коди?

Аз на тове място бих преинсталирал Коди и бих започнал начисто.
Отговори
#6
В този филм хич не ми се влиза. С удоволствие бих си платил за подобна услуга.
Отговори
#7
(13-04-2020, 17:01)Aleksandars написа: В този филм хич не ми се влиза. С удоволствие бих си платил за подобна услуга.
Сериозно, ще ти помогнем и ще успееш. Кажи какви добавки имаш инсталирани.
Отговори
#8
(13-04-2020, 17:01)Aleksandars написа: В този филм хич не ми се влиза. С удоволствие бих си платил за подобна услуга.

Колега ако си с бокс, мога да вляза през Team Viewer в него и да прегледам къде може да е проблема, и ако се наложи да ти преинсталирам на чисто Коди и да ти сложа каквото трябва като добавки.
Форума е направен с цел взаимопомощ, така че за заплащене дума да не става .
Отговори
#9
ZZlatev, прилагам две снимки да добиете представа какви добавки имам. АЗ съм слагал преди години, само Exodus и нищо повече не съм правил по това коди. Известно време го зарязах, защото нищо не тръгваше. Сега гледам филми пак са се появили иска някакви ъпдейти, но не не съм наясно за какво става въпрос.
rtk, благода ря и на теб за помощта, но кодите е инсталирано на тв-то направо. Онзи ден едни приятел ми настрой кодито да мога за си пускам филми от компа - и там голям филм, нищо не схванах...

[Изображение: IMG-20200413-191153.jpg]

[Изображение: IMG-20200413-191210.jpg]
Отговори
#10
Иконката само в отворено Коди ли се вижда или при затворено също (докато си на други места в Андроид менюто) ?
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 11 890 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  tv box t97z plus 2022 (коди помощ) Jekow1998 0 662 01-02-2023, 22:08
Последна публикация: Jekow1998
  Коди 20 проблем gvg 5 2,293 30-01-2023, 15:19
Последна публикация: Majide
  страници в коди fullmak 7 2,331 29-01-2023, 20:13
Последна публикация: Majide
  Две различни инсталации на Коди ROBERT 11 5,256 02-11-2022, 15:00
Последна публикация: ROBERT

Отваряне на: