Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Странна икона при пускане на Коди
#11
Само в отворено Коди. И малко следа като го затворя.
Отговори
#12
Използваш Коди 16 и проблемът ти идва от ES Datei Explorer, това е друга апликация, която не е свързана с Коди!

Изключи (деактивирай)от опциите на ES Datei Explorer функцията "undocked Protokoll-Widget". Апликацията(ES Datei) не я ползвам от много време вече и не мога да ти снимам точното менюто.
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#13
zdravkos, такова приложение на телевизора нямам.
Отговори
#14
Би ли споделил поне версията на коди?
Този твой приятел, който ти е помогнал с мрежата, да не би той да е инсталирал нещо? Тази икона от тогава ли се появява или от преди това?
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#15
zdravkos, тази икона излиза доста отдавна. Не е свързана с последните настройки по програмата.
Колкото до версията:
[Изображение: IMG-20200414-210549.jpg]
Отговори
#16
(14-04-2020, 22:08)Aleksandars написа: zdravkos, тази икона излиза доста отдавна. Не е свързана с последните настройки по програмата.
Колкото до версията:
[Изображение: IMG-20200414-210549.jpg]

За най-сигурно, връщай фабричните настройки и си инсталирай наново Коди. Другото е да ходиш и да махаш приложенията, които си инсталирал, едно по едно, докато откриеш, кое прави белята Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#17
Сега като показа снимките се сетих за тази икона, веднъж се появи и при мен и също много ме дразнеше... При мен се появи на kodi-16.1-Jarvis и главния виновник се оказа както писах по-нагоре ES Datei Explorer. Бях му дал на едно устройство(таблет) права за вътрешната мрежа и този хубостник ми "анализираше" кодито, което беше инсталирано на друго устройство - бокс!
При мен се махна с деактивиране на виджета, а малко след това деинсталирах и самия ES и съм забравил за проблема до вчера, твойте снимки ...

Ако не ти се занимава карай така, защото може да се вкараш в някой филм, в който да си главен герой... и после ще се ядосваш още повече. Прецени си спокойно сигурен ли с в теб и заслужава ли си тръпката?
Успех!
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#18
Благодаря и на двама ви за отговорите. Довечера ще махна две приложения и ще пиша какъв е резултата. И все пак, ако има човек от Пловдив, който е насяно с материята, с удоволствие ще го почерпя хубаво кафе и питие, само да ми оправи цялата програма да работи коректно.
Бъдете живи и здрави.
Отговори
#19
Да, съживя темата. Гадната икона изчезна, след като махнах nova player. Но сега има друг проблем, който не знам от къде идва. Излиза съобщения за ъпдейт на кодито, и като се опитва да го пусна, нищо не става. Игнорирам това съобщение, като посочвам да ми напомни по късно. В същото време, какъвто и филм да се опитам да пусна, програмата се изключва сама след малко и ме връща към менюто на телевизора.
Отговори
#20
коя е версията на коди и срещу коя версия на ffmpeg е компилирана?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 11 892 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  tv box t97z plus 2022 (коди помощ) Jekow1998 0 662 01-02-2023, 22:08
Последна публикация: Jekow1998
  Коди 20 проблем gvg 5 2,296 30-01-2023, 15:19
Последна публикация: Majide
  страници в коди fullmak 7 2,331 29-01-2023, 20:13
Последна публикация: Majide
  Две различни инсталации на Коди ROBERT 11 5,256 02-11-2022, 15:00
Последна публикация: ROBERT

Отваряне на: