Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
Има ли вариант добавката за замунда след като се настрой да си тегли сама субтитрите на филмите?
(23-05-2019, 23:11)zaekadj написа: Има ли вариант добавката за замунда след като се настрой да си тегли сама субтитрите на филмите?

Субтитрите могат да се зареждат автоматично само ако са в самия торент, както е в Energy-Torrent. В Замунда не са. Там има препратки към други сайтове, откъдето се свалят.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
(12-05-2019, 09:13)zaekadj написа:
(11-05-2019, 18:29)martinstz написа:
(11-05-2019, 18:19)zaekadj написа: има някакво приложение за телевизия vavoo.tv същото е като коди дали е възможно линка от това приложение да се вкара в коди линка е vavoo.to

Не може. Vavoo.to е модификация на Коди. Няма как модификация на дадена програма да се вкара в самата програмата. Ако искаш Vavoo.to си го инсталираш. Между другото е голяма глупост, но всеки си шета на акъла Wink

На мен тази програма кообще не ми харесва за това питах дали може да се вкара линка в коди единствено заради HBO и cinemax.

Не е никаква глупост. Изказа се неподготвен има в момента 234 BG канала с  много добро качество.
(25-05-2019, 12:50)rtk написа:
(25-05-2019, 11:15)niki7989 написа:
(12-05-2019, 09:13)zaekadj написа:
(11-05-2019, 18:29)martinstz написа:
(11-05-2019, 18:19)zaekadj написа: има някакво приложение за телевизия vavoo.tv същото е като коди дали е възможно линка от това приложение да се вкара в коди линка е vavoo.to

Не може. Vavoo.to е модификация на Коди. Няма как модификация на дадена програма да се вкара в самата програмата. Ако искаш Vavoo.to си го инсталираш. Между другото е голяма глупост, но всеки си шета на акъла Wink

На мен тази програма кообще не ми харесва за това питах дали може да се вкара линка в коди единствено заради HBO и cinemax.

Не е никаква глупост. Изказа се неподготвен има в момента 234 BG канала с  много добро качество.

Пълна глупост е от гледна точка, че върви от ден до пладне и не може да се разчита на това приложение за гледане.
Стриймовете са нестабилни и когато се накачулят доволен брой "маймунки" и чакаш и се ослушваш по форумите
и групите във Фейсбук защо аджеба не можеш да гледаш например Левски - Микре/Етрополе/ Smile 
Сам си написал в поста си "има в момента" Smile , след 4-5 дена или 1 седмица съм сигурен, че няма да ги има...
Надявам се, че разбираш какво искам да кажа....не се заяждам и не търся конфронтация ...

  Не търсиш конфронтация , а наричаш най-успешния бг отбор така , както го наричат мръсните говеда ? Всяка година на двуцифрена разлика !
Колега,
няма нужда от излишен спам! Темата не е за лесни, едър рогат добитак, филибетата или нЕкви други ритни топковци!!!  Wink
Ако имаш желание да се изявяваш като специалист по топката и всичко случващо се около нея, то има един друг форум, където всички теми са оплискани от капацитети и няма три последователни поста без мнение за бг футбол!!! Мога да ти дам адреса ...

Авторът на темата @Мартин специално е помолил да се пише само за репото му и добавките в него! 
Уважавай мнението на себеоколните, за те уважават и теб!

П.С. Вие и за шпалир не ставате  Big Grin
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
(25-05-2019, 14:22)tomatomov197 написа:
(25-05-2019, 12:50)rtk написа:
(25-05-2019, 11:15)niki7989 написа:
(12-05-2019, 09:13)zaekadj написа:
(11-05-2019, 18:29)martinstz написа: Не може. Vavoo.to е модификация на Коди. Няма как модификация на дадена програма да се вкара в самата програмата. Ако искаш Vavoo.to си го инсталираш. Между другото е голяма глупост, но всеки си шета на акъла Wink

На мен тази програма кообще не ми харесва за това питах дали може да се вкара линка в коди единствено заради HBO и cinemax.

Не е никаква глупост. Изказа се неподготвен има в момента 234 BG канала с  много добро качество.

Пълна глупост е от гледна точка, че върви от ден до пладне и не може да се разчита на това приложение за гледане.
Стриймовете са нестабилни и когато се накачулят доволен брой "маймунки" и чакаш и се ослушваш по форумите
и групите във Фейсбук защо аджеба не можеш да гледаш например Левски - Микре/Етрополе/ Smile 
Сам си написал в поста си "има в момента" Smile , след 4-5 дена или 1 седмица съм сигурен, че няма да ги има...
Надявам се, че разбираш какво искам да кажа....не се заяждам и не търся конфронтация ...

  Не търсиш конфронтация , а наричаш най-успешния бг отбор така , както го наричат мръсните говеда ? Всяка година на двуцифрена разлика !

Всеки има право на мнение. Тествал съм въпросното Vavoo и за мен е напълно излишно. Със същия успех, че и по-добър, може да се направи добавка, която да извлича стриймовете примерно от тук: http://vlctest.eu5.net/ и да си гледаш на воля. Като няма да се чудиш как и какво да си пуснеш. Коди не е само за телевизии, даже и изобщо не го ползвам за това. За мен е глупост да си инсталираш някаква разновидност на Коди, която е по-тежка от оригинала, работи по-мудно и то само за няколко БГ канала, които след няколко дена не можеш да гледаш и трябва пак да инсталираш и т.н. 
Колкото до футбола - САМО БЕРОЕ!
Нито Лесни, нито хибрида ме интересуват, а и темата няма общо с футбола Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Извините, ако пише ма зад в темата, но защо при искане на инсталация на добавка ми иска да инсталирам някакви скриптове и не мога да инсталирам добавката каквото и да правя. Нещо не мога да разбера къде бъркам.
(26-05-2019, 14:36)yavkata написа: Извините, ако пише ма зад в темата, но защо при искане на инсталация на добавка ми иска да инсталирам някакви скриптове и не мога да инсталирам добавката каквото и да правя. Нещо не мога да разбера къде бъркам.

Малко повече подробности, като за коя добавка става въпрос и ако може подробности за грешката, която излиза. Също така би било удобно и ако напишете на коя версия на Коди се опитвате да инсталирате и на каква ОС. Иначе само с пуснатата от Вас информация не може да се помогне!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
(25-05-2019, 22:40)martinstz написа:
(25-05-2019, 14:22)tomatomov197 написа:
(25-05-2019, 12:50)rtk написа:
(25-05-2019, 11:15)niki7989 написа:
(12-05-2019, 09:13)zaekadj написа: На мен тази програма кообще не ми харесва за това питах дали може да се вкара линка в коди единствено заради HBO и cinemax.

Не е никаква глупост. Изказа се неподготвен има в момента 234 BG канала с  много добро качество.

Пълна глупост е от гледна точка, че върви от ден до пладне и не може да се разчита на това приложение за гледане.
Стриймовете са нестабилни и когато се накачулят доволен брой "маймунки" и чакаш и се ослушваш по форумите
и групите във Фейсбук защо аджеба не можеш да гледаш например Левски - Микре/Етрополе/ Smile 
Сам си написал в поста си "има в момента" Smile , след 4-5 дена или 1 седмица съм сигурен, че няма да ги има...
Надявам се, че разбираш какво искам да кажа....не се заяждам и не търся конфронтация ...

  Не търсиш конфронтация , а наричаш най-успешния бг отбор така , както го наричат мръсните говеда ? Всяка година на двуцифрена разлика !

Всеки има право на мнение. Тествал съм въпросното Vavoo и за мен е напълно излишно. Със същия успех, че и по-добър, може да се направи добавка, която да извлича стриймовете примерно от тук: http://vlctest.eu5.net/ и да си гледаш на воля. Като няма да се чудиш как и какво да си пуснеш. Коди не е само за телевизии, даже и изобщо не го ползвам за това. За мен е глупост да си инсталираш някаква разновидност на Коди, която е по-тежка от оригинала, работи по-мудно и то само за няколко БГ канала, които след няколко дена не можеш да гледаш и трябва пак да инсталираш и т.н. 
Колкото до футбола - САМО БЕРОЕ!
Нито Лесни, нито хибрида ме интересуват, а и темата няма общо с футбола Smile
Вавоо,работи но иска 4е.Бг тв без повтаряне около 100 канала.Вавок и вавоо работят заедно без пари.Картината горе долу става.Каналите стоят поне от два месеца.Всички канали без повтаряне са поне 3000.В ЮТУБ показват как се свързват вавок и вавоо.
в сайта futbol.tv има онлайн програми възможно ли е да се добавят в добавката?


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,743 27-03-2024, 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 432,140 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: