Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050

Пълна статистика

Последни теми
P2PBG
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
19-06-2026, 23:43
» Отговори: 20
» Разглеждания: 7,205
Bulgarian Subs
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 22:08
» Отговори: 224
» Разглеждания: 292,161
P2pbg.com
Форум: Електронни услуги
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 01:16
» Отговори: 1
» Разглеждания: 181
Добавка за български кана...
Форум: Android TV BOX
Последна публикация: kardzali
12-06-2026, 03:23
» Отговори: 6
» Разглеждания: 1,833
Elementum
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: IvoMarkov
11-06-2026, 10:56
» Отговори: 27
» Разглеждания: 22,947

 
  Управление на Favorites
Публикувано от: vesmes - 01-07-2017, 12:17 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (5)

Здравейте, нов съм в занаята Big Grin 

Имам Raspberry Pi 3 закачено към ТВ, ползвам Коди през OpenElec и искам да попитам как да направя така, че като си направя компилация от Favorite Channels и сменям каналите от дистанционното да използва само тези любими канали а не хронологичния им номер от Всички възможни. Незнам дали го обясних правилно но примерно имам 50 канала и от тях правя компилация от 20 любими. Но те съотвено са с "разбъркани" номера 3-7-15 и т.н. В момента като дам вътре в Коди ...един канал нагоре или един надолу ...той ги сменя според хронологичния им ред и малко се губи идеята от правене на "Favorites" Wink ..Единственно, че могат от страничното меню да се извикват по-бързо а не да скролираш 30 канала за да избереш "своя" канал.

Търсих на много места тази информация но конкретен отговор не намерих, затова се регистрирах тук  Smile  Надявам се на Вашата помощ. Благодаря предварително Cool

Принтирай

  Бъг във форума
Публикувано от: xbmcbg - 16-06-2017, 20:18 - Форум: Официални съобщения и правила, предложения и дискусии - Отговори (2)

Не ми позволява да повдигна рейтинга на Zlatev в темата за безпризорният БСК

[Изображение: Screenshot.png]

Принтирай

  UPnP Коди и МАГ - 254
Публикувано от: dignatov - 15-06-2017, 17:07 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (26)

Здравейте,

За пръв път поствам, така че ми простете грешките Smile

Проблема ми е следния - направил съм си видео библиотека в Коди, която засичам през 3 - те ми МАГ бокса чрез UPnP. Когато вляза във фолдърите обаче, те са празни.

Пример: Виждам сериала American Gods, влизам в Season 1 и въпреки че на компа имам три серии, не ми се появяват, че да ги пусна.

Може ли някой да помогне как да ги направя видими? Спомням си, че с Xbmc ставаше.

Принтирай

  Булсат на Коди 17.1
Публикувано от: ROBERT - 14-06-2017, 14:04 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (8)

Здравейте,
Някой би ли помогнал,преинсталирах си Коди 17.1 а бях на Коди 16.3 на което Булсата си вървеше нормално. Сега при инсталацията когато задавам пътеката във ПВР не ми намира Булсат m3u накрая и нищо не се получава. Ако пък някъде знаете линк или клип във Ютуб за инсталация на Булсат на Коди 17.1 бих ви бил много благодарен.

Принтирай

  Проблем при инсталиране на addons
Публикувано от: sharenia - 11-06-2017, 15:43 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (3)

Здравейте, имам следния проблем с Коди 17.3 на ATB4. До преди няколко дена си работеше, но после не можеше да се пусне и крашваше цялото коди и го изтрих и качих на ново. Започнах да си добавям репота но при всички има следния проблем - не се инсталира въобще или ми изписва  "Zip File missing" . Правя всичко както трябва и не знам къде е проблема. 

П.с: Имам коди и на мак-а и на айпада и там няма проблем. От вчера се мъча и вече не знам какво да правя Smile


[Изображение: IMG_9754.jpg]

[Изображение: IMG_9755.jpg]

Принтирай