Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050

Пълна статистика

Последни теми
P2PBG
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
19-06-2026, 23:43
» Отговори: 20
» Разглеждания: 7,218
Bulgarian Subs
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 22:08
» Отговори: 224
» Разглеждания: 292,196
P2pbg.com
Форум: Електронни услуги
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 01:16
» Отговори: 1
» Разглеждания: 183
Добавка за български кана...
Форум: Android TV BOX
Последна публикация: kardzali
12-06-2026, 03:23
» Отговори: 6
» Разглеждания: 1,842
Elementum
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: IvoMarkov
11-06-2026, 10:56
» Отговори: 27
» Разглеждания: 22,949

 
  Субтитри
Публикувано от: djzmei - 10-02-2019, 10:55 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (12)

Здравейте, имам следния проблем.Бях със коди 17,6 и уж бях настроил някой неща да работят за филми и телевизия.Сега обаче кодито се е ъбдейтнало до 18 и всичко като добавки и настройки изчезнаха и се започна пак борбата.Проблемите са много но за сега най важното ми е да си оправя субтитрите на филмите.По какъв то и начин да ги задам винаги излизат на маймуница.Навсякъде съм задал да е на български по настройките и не иска и не иска да ги пуска и това си е.Ще се радвам ако някой знае и сподели как да си оправя като за начало филмите със събтитрите.

Принтирай

  mount на windows папка
Публикувано от: peyota11 - 31-01-2019, 12:11 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (4)

Здравейте опитвам се от няколко дни да добавя папка от пц-то и не става под самия бокс става ама, през кодито не иска ?

Принтирай

  Diema xtra изчезна
Публикувано от: al100 - 28-01-2019, 14:40 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (8)

Здравейте.От 2 дни ми изчезнаха Диемите и Макс Спорт на Коди в Булсатком.Някой има ли представа защо ? Sad

Принтирай

  Kodi 18 RC5 наблодения
Публикувано от: tikvabg - 21-01-2019, 12:54 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (3)

Здравейте, преди 4-5 дена инсталирах Коди 18 RC5 и ми направи впечатление нещо, което ще споделя.
Става въпрос за добавката Neptune Rising. Не ми работи секцията търсене по актьор или тв актьор, даже и търсене на филми. Също и добавката Autosub не се стартира автоматично, тоест търся субтитри ръчно, а не се включва.
Не е някаква болка за умиране, но просто искам да знам, дали аз не греша в някакви настройки, или и при вас е така.

Принтирай

  Въпрос за rutracker addon
Публикувано от: anex - 19-01-2019, 13:13 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (3)

Здравейте,

някой ползва ли добавката за rutracker успешно?

Инсталирах я и си въведох логин данните,но като пробвам влеза ми иска пак логин и парола и така постоянно.
Проверих си паролата,вярна е и през уеб се логвам.

Знам за елементум и там си работи и извежда резултати, проблемът е че изкарва всички резултати. Например australian open 2019 не изкарва всичко,което се вижда в уеб.

Та някой ползвал ли е отделната приставка?

https://kodi-addons.club/addon/plugin.rutracker/0.20.4

Принтирай