Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050

Пълна статистика

Последни теми
P2PBG
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
19-06-2026, 23:43
» Отговори: 20
» Разглеждания: 7,218
Bulgarian Subs
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 22:08
» Отговори: 224
» Разглеждания: 292,196
P2pbg.com
Форум: Електронни услуги
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 01:16
» Отговори: 1
» Разглеждания: 183
Добавка за български кана...
Форум: Android TV BOX
Последна публикация: kardzali
12-06-2026, 03:23
» Отговори: 6
» Разглеждания: 1,842
Elementum
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: IvoMarkov
11-06-2026, 10:56
» Отговори: 27
» Разглеждания: 22,949

 
  ODROID-N2 - ARMLogic S922X
Публикувано от: zdravkos - 24-02-2019, 16:13 - Форум: Хардуер: RPi/miniPC/HTPC/Game consoles - Отговори (17)

През 2019 АRM базираните чипсети започват да преминават към модерните версии 4.9+ Linux ядра. Последният пример е мощният нов ODROID-N2 - ARMLogic S922X на цени от 69$ за 2 GB вариант или 79$ за 4 GB вариант.

За него в момента се разработва CoreELEC 9

Ето малко информация, снимки и един бенчмарк  Big Grin

ODROID-N2 е еднопосочен компютър от ново поколение, който е по-мощен, по-стабилен и по-бърз, отколкото N1.
Основният процесор на N2 е базиран на big.Little архитектура, която интегрира четириядрен ARM Cortex-A73 CPU клъстер и двуядрен Cortex-A53 клъстер с ново поколение Mali-G52 GPU.
Благодарение на модерната 12nm силиконова технология, A73 ядрата работят на 1.8Ghz без термичено дроселиране, използвайки радиатора на металния корпус, който позволява здрав и тих компютър.
Многоядрената производителност на процесора е с около 20% по-бърза и 4GByte DDR4 RAM е с 35% по-бърза от N1. DDR4 RAM на N2 работи на 1320Mhz, докато DDR3 на N1 работи на 800Mhz.
Големият метален корпус на радиатора е проектиран да оптимизира разсейването на топлината на процесора и RAM и да минимизира дроселирането. Процесорът е поставен на долната страна на платката, за да се установят добри топлинни характеристики.

 

[Изображение: figure-1.jpg]

[Изображение: figure-2.jpg]

[Изображение: table-1.png]

[Изображение: figure-3.png]

[Изображение: figure-4.png]

Принтирай

  Subunacs добавка
Публикувано от: Nikito82 - 19-02-2019, 17:40 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (7)

Здравейте, поради зачестилите се пъти да не се свалят субтитрите, понеже се изполва архиватор уинрар с по-голяма версия от 4 искам да попитам, как може да се настрои добавка да разархивира суб с уинрар5? Изтеглил съм я на тв, задал съм на добавката да използва Андроидрар, но не мога да въведа пътя до приложението. Дори и като вкл на коди да показва скритите файлове, не я намирам. Руут ли ше иска или?

Принтирай

  KODI 18 - липсваща клавиатура (no keyboard)
Публикувано от: andros - 16-02-2019, 22:51 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (4)

При опит за логване в HBOgo vbox7 или в друго приложение няма клавиатура.Чиста инсталация.При KODI 17.6 няма такъв проблем.
[Изображение: IMG-20190216-194541.jpg]

Принтирай

  [Изпълнена] BNT .......Play
Публикувано от: ZZlatev - 11-02-2019, 23:52 - Форум: Заявки и идеи за разработка - Отговори (7)

Има ли възможност за добавка на онлайн съдържанието на телевизията майка?

Благодаря!

Принтирай

  Dts settings
Публикувано от: Nikito82 - 10-02-2019, 22:45 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (3)

Здравейте, как трябва да се настрой  Коди  , за да пуска дтс звук? Чеквам в разширени дтс долби всичко, но трябва ли да е пуснато прекодирането на звука, понеже не изкарва звук така? Саундбара  ми е xf9000 и на канали 2.1 ли трябва да задам или 7.1?

Принтирай