Здравейте гостенино! Вход Регистриране

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Субтитри
Здравейте, имам следния проблем.Бях със коди 17,6 и уж бях настроил някой неща да работят за филми и телевизия.Сега обаче кодито се е ъбдейтнало до 18 и всичко като добавки и настройки изчезнаха и се започна пак борбата.Проблемите са много но за сега най важното ми е да си оправя субтитрите на филмите.По какъв то и начин да ги задам винаги излизат на маймуница.Навсякъде съм задал да е на български по настройките и не иска и не иска да ги пуска и това си е.Ще се радвам ако някой знае и сподели как да си оправя като за начало филмите със събтитрите.

Отговор
За най - лесно, смени езика в Коди на български и би трябвало и субтитрите да се оправят.

Отговор
Да това опитах първо да направя но сега няма български след ъпдейта.

Отговор
[Изображение: Capture.png]
Виж в настройките да ти е като на картинката.
[-] The following 1 user Likes Mangasora's post:
  • hideman79

Отговор
Тази опция не я намирам може ли да ми подскажеш малко къде е.

Отговор
Където ти е настройката за субтитри,но ако си на Basic не се показва.Мини на Standart , Advanced  или Expert.
[-] The following 1 user Likes Mangasora's post:
  • djzmei

Отговор
Да мисля че филмите през exidos работят и имат букви вече.Сега да попитам за приставките: колибка,замунда,арена,зелка и енерджи.Колибка пуска филмите но букви няма никакви.А останалиъе който изброих пускат се влизам със усер и парола вижда филмите но не иска да ги пусне.

Отговор
При мой приятел единственото, което му помогна за субтитрите, беше да преинсталира Коди след като се ъпдейтна. Аз за щастие на всичките ми у-ва нямам проблеми Wink

Отговор

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем със субтитри v77ko 7 3,035 08-11-2018, 12:52
Последна публикация: pitanko
  Автоматично зареждане на субтитри в Elementum gogobravo 1 686 17-07-2018, 19:25
Последна публикация: martinstz
  тайминг субтитри vandu 3 622 09-06-2018, 00:02
Последна публикация: ZZlatev
  Проблем със субтитри в Convenat и Exodus Csimeon8111 4 2,478 30-01-2018, 12:17
Последна публикация: hideman79
  Проблем със субтитри на Amazon Fire TV stick alphaleader 4 1,780 16-07-2017, 17:09
Последна публикация: alphaleader

Отваряне на:

Browsing: 1 гост(и)