Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Субтитри
#1
Здравейте, имам следния проблем.Бях със коди 17,6 и уж бях настроил някой неща да работят за филми и телевизия.Сега обаче кодито се е ъбдейтнало до 18 и всичко като добавки и настройки изчезнаха и се започна пак борбата.Проблемите са много но за сега най важното ми е да си оправя субтитрите на филмите.По какъв то и начин да ги задам винаги излизат на маймуница.Навсякъде съм задал да е на български по настройките и не иска и не иска да ги пуска и това си е.Ще се радвам ако някой знае и сподели как да си оправя като за начало филмите със събтитрите.
Отговори
#2
За най - лесно, смени езика в Коди на български и би трябвало и субтитрите да се оправят.
Отговори
#3
Да това опитах първо да направя но сега няма български след ъпдейта.
Отговори
#4
[Изображение: Capture.png]
Виж в настройките да ти е като на картинката.
Отговори
#5
Тази опция не я намирам може ли да ми подскажеш малко къде е.
Отговори
#6
Където ти е настройката за субтитри,но ако си на Basic не се показва.Мини на Standart , Advanced  или Expert.
Отговори
#7
Да мисля че филмите през exidos работят и имат букви вече.Сега да попитам за приставките: колибка,замунда,арена,зелка и енерджи.Колибка пуска филмите но букви няма никакви.А останалиъе който изброих пускат се влизам със усер и парола вижда филмите но не иска да ги пусне.
Отговори
#8
При мой приятел единственото, което му помогна за субтитрите, беше да преинсталира Коди след като се ъпдейтна. Аз за щастие на всичките ми у-ва нямам проблеми Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#9
Аз не можах да разбера как да оправя субтитрите , изписва ми че има грешка при изтеглянето . Коди за Android
Отговори
#10
Aко говориш за subsunacs-subsab влизаш в настройки > конфигурация > разархиватор сменяш го на UNACSFILES потвърждаваш.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с субтитри kaneto007 3 342 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Субтитри YavkA qbadabaduuu 5 1,348 13-08-2023, 15:57
Последна публикация: martinstz
  Български субтитри в Seren и the crew 5kov 5 1,356 08-06-2023, 01:24
Последна публикация: 5kov
  Субтитри за Елементум и не само. spanopolski 13 11,030 07-03-2021, 19:45
Последна публикация: spanopolski
  Субтитри xbmcbg 12 13,665 16-10-2019, 09:15
Последна публикация: zaekadj

Отваряне на: