Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050

Пълна статистика

Последни теми
P2PBG
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
19-06-2026, 23:43
» Отговори: 20
» Разглеждания: 7,085
Bulgarian Subs
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 22:08
» Отговори: 224
» Разглеждания: 291,251
P2pbg.com
Форум: Електронни услуги
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 01:16
» Отговори: 1
» Разглеждания: 167
Добавка за български кана...
Форум: Android TV BOX
Последна публикация: kardzali
12-06-2026, 03:23
» Отговори: 6
» Разглеждания: 1,779
Elementum
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: IvoMarkov
11-06-2026, 10:56
» Отговори: 27
» Разглеждания: 22,832

 
  1337x не работи с Elementum Burst
Публикувано от: angryniko - 27-10-2023, 19:13 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (12)

Привет, благодаря за големия обем от ценна информация, която се събрали тук и за положените усилия! От около месец насам тракерът 1337x не работи в добавката Elementum Burst. Проблемът е аналогичен на този тук - който и торент от 1337x да избера - "the provider timed out". Всички Elementum add-on-и са ъпдейтнати до последната си версия. Предложеното решение в по-горния линк също не работи. Използвам LibreELEC 11.0 (Kodi 20.2). Въпросът ми е дали е възможно това да се оправи чрез определена настройка или проблемът е от самия тракер?

П.П. https://paste.kodi.tv/pubajolaqu

Принтирай

  imdb на Kodi
Публикувано от: bat_spiro - 11-10-2023, 15:42 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (2)

как подяволите да сложа info и рейтинг от imdb
на мястото на "No information avelibe"

[Изображение: IMG-20231011-143619.jpg]

Принтирай

  Проблем с ВПН
Публикувано от: panta77 - 08-10-2023, 15:37 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (4)

Здравей те
Инсталирал съм ВПН и Коди 20.2 на андроит бокс ... проблема ми е че бокса сменя ИП-то а Коди не .... какво ли не пробвах....

Принтирай

  Kodi PC
Публикувано от: qbadabaduuu - 07-09-2023, 22:28 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (9)

Зравейте, ъпдейтнах бокса до Андроид 12 и Коди спря да работи... само черен екран се вижда. 

Инсталирах го на PC-то но като вляза е някакъв ужас движението в менюто е супер бавно и реално не може да се направи нищо. 
Има ли някакво решение? 

PC-то не би трябвало да има хардуерен проблем... CPU 5600X, GPU RX6800XT, 32GB RAM

Принтирай

  Законови проблеми
Публикувано от: Sticky1337 - 04-09-2023, 14:58 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (2)

Здравейте, отскоро ползвам Kodi и искам да попитам възможно ли е да имам някакви проблеми с интернет доставчика (или законови), тъй като в чуждестранни форуми за Kodi бяха написали, че може да получиш глоба или доставчика да ти спре интернета. Използвам само добавката The Crew за гледане на филми

Принтирай