Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050

Пълна статистика

Последни теми
P2PBG
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
19-06-2026, 23:43
» Отговори: 20
» Разглеждания: 7,172
Bulgarian Subs
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 22:08
» Отговори: 224
» Разглеждания: 291,870
P2pbg.com
Форум: Електронни услуги
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 01:16
» Отговори: 1
» Разглеждания: 172
Добавка за български кана...
Форум: Android TV BOX
Последна публикация: kardzali
12-06-2026, 03:23
» Отговори: 6
» Разглеждания: 1,805
Elementum
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: IvoMarkov
11-06-2026, 10:56
» Отговори: 27
» Разглеждания: 22,885

 
  проблем с tvaddons
Публикувано от: ivan - 20-10-2016, 07:17 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (10)

Здравейте,
Имам проблем с инсталирането на tvaddons на компютъра. С win 7 съм.
Когато стигна до Programs - Config Wizard - Windows и потвърдя ми дава грешка: "import not found".
На другият ми компютър този проблем не съществува.
Моля за помощ някой ако има идея как да се оправи този проблем.

Принтирай

  Проблем спира ми видеото след някоя и друга минута
Публикувано от: violatorbg - 18-10-2016, 19:54 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (2)

Здравийте не мога да гледам нищо онлайн защото ми забива след 2-3 мин каквото и да гледам и откъдето и да гледам Sad с Wifi връзка съм но пълен сигнал и смъквам торенти с 1.8 мв. Във вбокса с приложението нямам проблеми върви но субтитрите са малък размер и не се вижждат, с аддона в коди суб. са ок но видеото спира. Така е и с ексодуса генезеса и всичко. С К3 съм

Принтирай

  Проблем с размера на субтитри
Публикувано от: violatorbg - 14-10-2016, 10:53 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (3)

Здравейт, взех си китаец К3 да гледам филми от диск закачен на него, но не мога да увелича размерите на субтитрите. В ексодуса се увеличиха, но в кодито когато давам да зареди от файл си стоят малки. Същото е и с МХ плеъра.

Принтирай

  Проблеми с някой адонси на Коди
Публикувано от: ROBERT - 13-10-2016, 16:16 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (4)

     Здравейте,
      Имам 2 проблема които ми се явиха при работа с Коди на персонален компютър под Win 7:
      1. Инсталирах си добавката за Булсатком,каналите вървят добре, но когато реша да сменя първия избран с друг и всеки следващ вече започва едно премигване на целия екран на монитора. Това нещо не се оправя докато не излезна изцяло то програмата и влезна от ново. Лошото е, че тогава мога да гледам пък само един и за втория нещата се повтарят.
      2. Инсталирах си един адон за спортни канали Mucky Duck. Първоначално канала който избрах си тръгна нормално. След това излязох от Коди изцяло и от ново влязох след близо час. Тогава като кликна да пусна даден канал ми изписва следното съобщение: Един или повече елемента не могат да бъдат възпроизведени. Проверете журнала за повече информация.
         Това на какво може да се дължи и къде точно се намира този журнал? Опитах с преинсталация на добавката, но нищо не се промени.
         Ще бъда благодарен, ако някой ми окаже необходимата помощ.

Принтирай

  Exodus - AAC 1.0 и накъсване
Публикувано от: beatfan - 13-10-2016, 11:10 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (3)

Здравейте, ползвам Exodus в Kodi 16 на две различни устройства, едното под Андроид, а другото под Ubuntu. От скоро се появи този проблем, който обаче се проявява само при нови филми и сериали. За звук ми показва AAC 1.0, а картината на моменти насича. Доколкото разбрах, причината за насичането е, че може би се опитва да синхронизира със звука. Въпросът е защо разпознава само 1 канал. На всички по-стари сериали и филми проблема не съществува. Възможно ли е причината да е използването на някакъв нов кодек при рипването на сериалите и филмите? Някой срещал ли се е с подобен проблем и има ли решение?

Принтирай