Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с tvaddons
#1
Здравейте,
Имам проблем с инсталирането на tvaddons на компютъра. С win 7 съм.
Когато стигна до Programs - Config Wizard - Windows и потвърдя ми дава грешка: "import not found".
На другият ми компютър този проблем не съществува.
Моля за помощ някой ако има идея как да се оправи този проблем.
Отговори
#2
Виж в лога липсата на кой модул причинява грешката.
Отговори
#3
колеги проблем с инсталирането на ад-онс на андроид тв....помогнете моля
Отговори
#4
Кои добавки? От кои хранилища? Каква е грешката? Покажи LOG–а.
Отговори
#5
(07-12-2016, 23:59)ZZlatev написа: Кои добавки? От кои хранилища?  Каква е грешката? Покажи LOG–а.

ми след инсталиране на BG-ADDON след това не ми го отваря 
пише че няма връзка
Отговори
#6
Изтегли и инсталирай ръчно бг репото от тук - http://kodi1.github.io/

След това -system > addons > install from repository > bg repo > и т.н
Отговори
#7
(08-12-2016, 21:10)maimuncho111 написа:
(07-12-2016, 23:59)ZZlatev написа: Кои добавки? От кои хранилища?  Каква е грешката? Покажи LOG–а.

ми след инсталиране на BG-ADDON след това не ми го отваря 
пише че няма връзка

Когато няма връзка с Интернет това е единственото логично съобщение което можеш да получиш, същото се случва и с твоят Интернет браузер когато компютъра ти не е свързан с Интернет  Big Grin
Ако се опитваш да ръзсъждаваш мисли за КОДИ като за Интернет браузер защото те са подобни - коди е вид браузер
Отговори
#8
(09-12-2016, 15:15)xbmcbg написа:
(08-12-2016, 21:10)maimuncho111 написа:
(07-12-2016, 23:59)ZZlatev написа: Кои добавки? От кои хранилища?  Каква е грешката? Покажи LOG–а.

ми след инсталиране на BG-ADDON след това не ми го отваря 
пише че няма връзка

Когато няма връзка с Интернет това е единственото логично съобщение което можеш да получиш, същото се случва и с твоят Интернет браузер когато компютъра ти не е свързан с Интернет  Big Grin
Ако се опитваш да ръзсъждаваш мисли за КОДИ като за Интернет браузер защото те са подобни - коди е вид браузер

Ужасно качествен отговор от страна на колегата хбмцбг... С тая разлика, че за да инсталираш БГ-АДДОН репото, ти трябва ИНТЕРНЕТ?!?!?!
Отговори
#9
(10-12-2016, 16:37)TUISTERa написа:
(09-12-2016, 15:15)xbmcbg написа:
(08-12-2016, 21:10)maimuncho111 написа:
(07-12-2016, 23:59)ZZlatev написа: Кои добавки? От кои хранилища?  Каква е грешката? Покажи LOG–а.

ми след инсталиране на BG-ADDON след това не ми го отваря 
пише че няма връзка

Когато няма връзка с Интернет това е единственото логично съобщение което можеш да получиш, същото се случва и с твоят Интернет браузер когато компютъра ти не е свързан с Интернет  Big Grin
Ако се опитваш да ръзсъждаваш мисли за КОДИ като за Интернет браузер защото те са подобни - коди е вид браузер

Ужасно качествен отговор от страна на колегата хбмцбг... С тая разлика, че за да инсталираш БГ-АДДОН репото, ти трябва ИНТЕРНЕТ?!?!?!

Извинявай, но не съм съгласен с теб. Аддона може да се инсталира без интернет, от зип файл!!!
Колегата горе не каза как го инсталира! Ние може само боб да хвърляме...
Хбмсб може би е прав.
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#10
Ще го обясня като за пенсионери защото малките деца се досещат.

Написаното от мен е вярно -100%, без никакви изключения!
Гледайте на коди като на браузер, а на аддона като на уебсайт който коди трябва да прочете и няма да сгрешите. Без Интернетна свързаност между тях няма никакво взаимодействие. 

Към юзера (TUISRERa) който ходи след всеки мои пост (влиза в Интернет без родителски контрол) за да се опитва да ме коригира без да има елементарни познания за материята която се дискутира е време да разбере, че за мисловна дейност не се използва гръбначен мозък и е време да се ограмоти, а не само да натиска копчетата на клавиатурата заради самото писане без никакъв смисъл. Невежеството му не е тайна за никого!
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,118 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 346 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 895 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,632 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 549 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: