Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T9 Android 8.1 TV Box RK3328 или Xiaomi Mi TV Box S
#1
С РI 2 започна да ми става скучно и реших да си купя нещо с андроид. Спрях се на Xiaomi Mi TV Box S макар че е с по-слаб процесор и по-слаб RAM от T9 Android 8.1 TV Box RK3328. Ще го използвам предимно за гледане на  сртиймови развлечения. На прав път ли съм след като изчетох цял роман, или T9 е по-добрия вариант.
И всъщност някой от вас пазарувал ли е от alibaba.com? Huh Huh Huh
Отговори
#2
@Di4o
Моят съвет е да не пазаруваш такива неща от Китай. Напоследък виждам доста оплаквания от потребители, които плащат за нещо, но вътре се оказва съвсем друго. Плащаш за Amlogic box, но се оказва, че е Rockchip Smile Това Xiaomi не идва ли много дебело? Защо не инвестираш в нещо, което е с Андроид, но има и добра поддържа на някой Elec. Аз лично мога да препоръчам нещо такова. Има опция за Ubuntu, Android и CoreELEC. Супер ниска консумация на енергия и доста мощен хардуер. Това е моето мнение.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
Отговори
#3
(22-03-2019, 06:35)Di40 написа: С РI 2 започна да ми става скучно и реших да си купя нещо с андроид. Спрях се на Xiaomi Mi TV Box S макар че е с по-слаб процесор и по-слаб RAM от T9 Android 8.1 TV Box RK3328. Ще го използвам предимно за гледане на  сртиймови развлечения. На прав път ли съм след като изчетох цял роман, или T9 е по-добрия вариант.
И всъщност някой от вас пазарувал ли е от alibaba.com? Huh Huh Huh
Скачай смело на Xiaomi Mi TV Box-а

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Отговори
#4
Мерси за съвета Игнатов, ама ODROID-N2 няма откъде все още да се купи в Германия. Ти откъде го купи.



@Di4o
Моят съвет е да не пазаруваш такива неща от Китай. Напоследък виждам доста оплаквания от потребители, които плащат за нещо, но вътре се оказва съвсем друго. Плащаш за Amlogic box, но се оказва, че е Rockchip Smile Това Xiaomi не идва ли много дебело? Защо не инвестираш в нещо, което е с Андроид, но има и добра поддържа на някой Elec. Аз лично мога да препоръчам нещо такова. Има опция за Ubuntu, Android и CoreELEC. Супер ниска консумация на енергия и доста мощен хардуер. Това е моето мнение.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
Отговори
#5
Онзи ден мой колега си взе "на далавера" за 75лв AML 905X 2/8Gb. Ама нещо не тръгвал на определени телевизори. На следващия ден взе да забива. Уж поддръжка на ЕЛЕК ....трънки. Оказа се 1/8Gb с "пренабити номера".
Отговори
#6
@Di4o
Odrioid N2 ще бъде пуснат в продажба до няколко дни през официалния сайт. Не знам колко си на зор, но ако си решил да го взимаш си заслужава да изчакаш до края на месеца или началото на другия.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
Отговори
#7
Този Odrioid N2 ще се справя ли с HEVC? А как стои въпроса с 5.1 звука? Пише, че може да се изкара SPDIF от 40-пиновия конектор, но относно звука и поддръжката няма никаква информация.
Отговори
#8
(25-03-2019, 11:20)beatfan написа: Този Odrioid N2 ще се справя ли с HEVC? А как стои въпроса с 5.1 звука? Пише, че може да се изкара SPDIF от 40-пиновия конектор, но относно звука и поддръжката няма никаква информация.
Постът ти е цитиран в темата за Odroid N2. Там може да задаваш и други въпроси свързани с устройството.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
Отговори
#9
[quote pid='15547' dateline='1553287073']
@Di4o
Odrioid N2 ще бъде пуснат в продажба до няколко дни през официалния сайт. Не знам колко си на зор, но ако си решил да го взимаш си заслужава да изчакаш до края на месеца или началото на другия.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
[/quote]

Купих си Xiaomi Mi TV Box S, става но не може да се равнява на коди щото е малко дървено... ама върши работа. Работи добре за 2 гб рам, и то доста глатко.
Отговори
#10
Честито

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Мнение за Android Box Deni_VAS 15 16,024 10-01-2021, 00:12
Последна публикация: sapiora
  Fusion Box с Android IR remote Topper 4 5,999 18-08-2019, 20:13
Последна публикация: kraflo
  Mars Android-HD-SE xDaemon 2 4,096 22-02-2019, 02:08
Последна публикация: xDaemon
  Best Android/Kodi tv box under 100US? Daryl Dixon 3 5,404 11-12-2018, 10:20
Последна публикация: Topper
Information Kodi върху arm устройство с Android Majide 0 14,625 23-12-2015, 11:58
Последна публикация: Majide

Отваряне на: