!!! ВАЖНО !!!

1) Във връзка с превенцията на зачестилите СПАМ теми във форума, паролите на всички потребители бяха автоматично инвалидизирани на 22 Май 2024 14:20 ч.. За да възстановите своята парола (и създадете нова), моля използвайте опцията за забравена парола тук.
2) Ако акаунта ви е "баннат", без да знаете защо, вероятно от ваше име са публикувани СПАМ съобщения.
Съжаляваме за причиненото неудобство. При проблеми с възстановяването на паролата или баннати акаунти, моля пишете на kodibg в гмаил.ком или във Фейсбук страницата на КодиБГ Форум тук

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Не мога да инсталирам Коди на Android tv box
#1
Здравейте, купих си Андроид тв бокс. Версията на андроида е 14. При инсталиране от маркета на Гугъл изписва съобщение, че Коди не е инсталирано!
Пробвах да изтегля от официалната страница apk файл на последната версия. Също не успя да се инсталира. Изписва ми съобщение да прочета най-често задаваните въпроси на support.google.com/googleplay. Пробвах да изтегля и по стара версия 20.4, и отново неуспешно. Имам най-различни тв боксове, на които никога съм нямал проблем с инсталацията, но този ми скъса нервите. Не разбирам къде е заровено кучето?! Моля за съдействие за успешна инсталация на Коди!
Отговори
#2
1. От настройките на Андроида, изчисти данните и кеша на: Google Play и Kodi
2. Рестартирай устройството
3. Отвори Google Play и актуализирай всички апликации
4. От настройките на Андроида, провери за ъпдейти на TV бокса и актуализирай фърмуера, ако има нова версия
5. Рестартирай устройството
6. Отвори Google Play и намери с търсачката Kodi. Ако е инсталиран, го премахни
7. Инсталирай Kodi от Google Play

Ако все още имаш проблем, изтрий излишните апликации в Андроид за да освободиш дисково пространство. Опитай с reset на Андроида към фабрични настройки и после отначало...
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Мнение за Android Box Deni_VAS 15 17,825 10-01-2021, 00:12
Последна публикация: sapiora
  Fusion Box с Android IR remote Topper 4 6,555 18-08-2019, 20:13
Последна публикация: kraflo
  T9 Android 8.1 TV Box RK3328 или Xiaomi Mi TV Box S Di40 16 20,277 16-06-2019, 10:49
Последна публикация: zaekadj
  Mars Android-HD-SE xDaemon 2 4,466 22-02-2019, 02:08
Последна публикация: xDaemon
  Best Android/Kodi tv box under 100US? Daryl Dixon 3 5,908 11-12-2018, 10:20
Последна публикация: Topper

Отваряне на: