Здравейте гостенино! Вход Регистриране

Анкета: За кой от следните сайтове желаете да има добавка за Коди?
Disney+
5.00%
1 5.00%
Видеотека на Bulsatcom Fusion
10.00%
2 10.00%
Nickelodeon Play
0%
0 0%
videoclip.bg
40.00%
8 40.00%
vmusic.bg
45.00%
9 45.00%
BubaPlay
0%
0 0%
InVivo.bg
0%
0 0%
Видеотека на A1 Xplore TV
0%
0 0%
Видеотека на Vivacom TV GO
0%
0 0%
Общо 20 гласа 100%
* Гласували сте за този елемент. [Резултатите]

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TO DO list
(25-02-2018, 15:10)Majide написа:
Някой иска ли да се заеме с https://flixtor.to ? Новите филми и епизоди (не по-стари от половин/една година) могат да се гледат безплатно, без регистрация. Намират се и заглавия с превод на български, като Stargate Origins например. При мен няма буфериране и резолюциите стигат до HD.
Аз мисля да се пробвам Big Grin
[-] The following 4 users Like ByJohnie's post:
  • Majide, manchodd, Topper, ZZlatev

Отговор
Много е интересно колко плавно тръгват филмите.

Отговор
При мен за 2-3сек (50мбит/с ISP)

От мен е на 3 хопа Wink

Отговор
[Изображение: vovod.png]
В каталозите на оранжевия телеком се предлагат такива допълнителни VOD услуги. Първото е видеотеката им и логично би могла да се интегрира към addon-а за tvgo услугата, защото ползва същата платформа за автентикация и стрийминг. Второто е някакъв каталог с детски филми на Nickelodeon без месечна такса, стига да сте на подходящия план за да имате достъп. Това не е Nickelodeon Play, който ексклузивно се предлага от синия телеком оператор. Следващите три услуги пак са за деца и се предлагат по същия начин и с подобни условия. Дисни продукциите нямат връзка с бъдещата услуга Disney+. HBO OnDemand от много време също се предлага ексклузивно за оранжевите, но предвид предлагането в чужбина и на HBO Now и HBO Max надали нещо ще се промени в нашата държавица. Discovery каталога евентуално също би представлявал интерес, стига да не дублира точно това което дават и по каналите му за България (всеки с PVR може да си записва интересуващите го предавания така или иначе...). При червения оператор с новото име и старите долни гащи останаха Fox Play и Natgeo Play, които вече са изцяло погълнати заедно с
[Изображение: 69518542-450329415563954-6458169514986045440-n.jpg]
и са част от Xplore TV пакетната им услуга.
/Само описвам какво съм открил, прочел и видял. Тази информация да не се счита нито за заявка, нито за афиширане на бъдещ/и addon/и за Коди/
[Изображение: notrobosmall.jpg]

Отговор
Само на мен ли ми прави впечатление?
Добави VOYO за 4,80 лева на месец или го вземи на промоция 16лева за 3 месеца от извора?

[Изображение: hQJKTEEl.png]

За Европейци ви броят, но търговията при вас продължава да върви по балкански образец  Cool
It's not my job to blow sunshine up Your ass.

Отговор
(23-09-2019, 15:41)xbmcbg написа: Само на мен ли ми прави впечатление?
Добави VOYO за 4,80 лева на месец или...
 Скрийншота с цената от 4.80 е от мартенския каталог на телекома (той ми попадна - не съм търсил най-новият). А това че търговията на VOYO не върви е показателна - въпреки, че е сред първите VOD услуги в страната, все още са на загуба, не могат да привлекат абонати, защото и не предлагат общо взето нищо  Undecided
[Изображение: notrobosmall.jpg]

Отговор

Отваряне на: