Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TO DO list
(25-02-2018, 15:10)Majide написа:
Някой иска ли да се заеме с https://flixtor.to ? Новите филми и епизоди (не по-стари от половин/една година) могат да се гледат безплатно, без регистрация. Намират се и заглавия с превод на български, като Stargate Origins например. При мен няма буфериране и резолюциите стигат до HD.
Аз мисля да се пробвам Big Grin
Отговори
Много е интересно колко плавно тръгват филмите.
Отговори
При мен за 2-3сек (50мбит/с ISP)

От мен е на 3 хопа Wink
Отговори
[Изображение: vovod.png]
В каталозите на оранжевия телеком се предлагат такива допълнителни VOD услуги. Първото е видеотеката им и логично би могла да се интегрира към addon-а за tvgo услугата, защото ползва същата платформа за автентикация и стрийминг. Второто е някакъв каталог с детски филми на Nickelodeon без месечна такса, стига да сте на подходящия план за да имате достъп. Това не е Nickelodeon Play, който ексклузивно се предлага от синия телеком оператор. Следващите три услуги пак са за деца и се предлагат по същия начин и с подобни условия. Дисни продукциите нямат връзка с бъдещата услуга Disney+. HBO OnDemand от много време също се предлага ексклузивно за оранжевите, но предвид предлагането в чужбина и на HBO Now и HBO Max надали нещо ще се промени в нашата държавица. Discovery каталога евентуално също би представлявал интерес, стига да не дублира точно това което дават и по каналите му за България (всеки с PVR може да си записва интересуващите го предавания така или иначе...). При червения оператор с новото име и старите долни гащи останаха Fox Play и Natgeo Play, които вече са изцяло погълнати заедно с
[Изображение: 69518542-450329415563954-6458169514986045440-n.jpg]
и са част от Xplore TV пакетната им услуга.
/Само описвам какво съм открил, прочел и видял. Тази информация да не се счита нито за заявка, нито за афиширане на бъдещ/и addon/и за Коди/
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Само на мен ли ми прави впечатление?
Добави VOYO за 4,80 лева на месец или го вземи на промоция 16лева за 3 месеца от извора?

[Изображение: hQJKTEEl.png]

За Европейци ви броят, но търговията при вас продължава да върви по балкански образец  Cool
Отговори
(23-09-2019, 15:41)xbmcbg написа: Само на мен ли ми прави впечатление?
Добави VOYO за 4,80 лева на месец или...
 Скрийншота с цената от 4.80 е от мартенския каталог на телекома (той ми попадна - не съм търсил най-новият). А това че търговията на VOYO не върви е показателна - въпреки, че е сред първите VOD услуги в страната, все още са на загуба, не могат да привлекат абонати, защото и не предлагат общо взето нищо  Undecided
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Здравейте,

Като предложение за нова добавка бих добавил : eon.tv

Поздрави
Отговори
(10-05-2021, 11:16)Fireblade написа: Като предложение за нова добавка бих добавил : eon.tv

Още през 2019г. беше заявено желание за такъв addon. Засега, обаче все още няма. Ако бъде направен, ще е практично да е само един общ за всички държави - както е при HBO GO EU. Ето и моето виждане по въпроса:
plugin.video.eontv Addon-ът да бъде само и единствено за генериране на плейлиста за TV на живо + EPG + лога на каналите. Изброените да бъдат съвместими с PVR IPTV Simple Client за Kodi, където при скролване назад във времето в EPG GRID-а, ще има отметки на предаванията достъпни през TV Archive. Въпросната функционалност по технически причини ще бъде достъпна само в Kodi 19.X и следващи версии;
* функции като Напомняне за очаквано предаване, гледане от Архив и Таймшифт са вече налични в PVR IPTV Simple Client при Kodi 19.X

Видеотеката на EON (интер-балканската услуга), трябва да се направи като отделен Addon за по-лесна поддръжка. Външните OD услуги, също трябва да бъдат като отделни приставки, а не наблъскани всички в едно общо цяло произведение (като BRIGADA при Kodi 18.X и по-стари версии)! Някои от тях са вече налични, а други не са:

Google Play Music
Google Play Movies
Google YouTube
HBO OD <- Лицензирани филми, ексклузивно за Вивакомци. След излизането на HBO Max или ще се мигрира към новата услуга или ще продължи на доизживяване с ограничен каталог, защото още не им е изтекъл взаимния договор за партньорство;
ARENA PLAY <- Собствената (бивша) видеотека на Виваком
Pickbox NOW <- Ще се направи Addon. Въпрос на време е. И тук трябва да е само един общ за всички покривани балкански държавици;
Nickelodeon <- Ако става дума за Nickelodeon Play, бях се захванал да го правя за Теленор (защото ползвам този оператор), но се отказах, като видях, че вътре няма почти нищо. 20-тина пълни епизода. Много по-лесно е да си ги записвате от каналите им през PVR или наготово да си ги гледате от TV Archive. Ако пък е друга услуга (както ме съмнява, локализирана на английски език, няма да я гледат децата);
Disney English <-Локализирана услуга на английски език: няма да я гледат децата. По-добре изчакайте старта на Disney+. Обещават локализирано съдържание и на нашия език;
MyBabyTV<- Локализирана услуга на английски език: няма да я гледат децата.
Epic Drama <- Ако е локализирана на български видеотеката им добре;
Discovery<- Ако е локализирана на български видеотеката им добре. Съмнителна работа.;
History/C&I<- Ако е локализирана на български видеотеката им добре. Съмнителна работа.;
Da Vinci <- Локализирана услуга на английски език: няма да я гледат децата.
Hopster <- Вече има сума ти Addon-и за 18+. Няма смисъл от още 1, че и да плащате за него!?
Zauder <- Вече има сума ти Addon-и за 18+. Няма смисъл от още 1, че и да плащате за него!?
Dorcel <- Вече има сума ти Addon-и за 18+. Няма смисъл от още 1, че и да плащате за него!?

...и не на последно място още един отделен ADDON за децата: EON KIDS.

П.С: ЪПДЕЙТ към 20.07.2023г.>
- ЕОН ТВ вече има направен addon, но не видео плъгин, а самостоятелен PVR модул. Поддържа гледане на живо и на запис (през EPG изгледа);
- Disney услугите, като съдържание могат да се гледат през Disney+ addon със съответния абонамент;
- Discovery контента ще бъде добавен скоро към услугата MAX (преди HBO Max);
- HBO OD съдържанието присъства в каталога на услугата MAX (преди HBO Max). Може да се гледа със съответния абонамент;
- Nikelodeon съдържанието го има разпръснато/лицензирано в отделни VOD услуги, за които са направени Kodi addons. Такива са: Netflix, Amazon Prime VOD, SkyShowtime, MAX и др.

При останалите няма промяна към този момент.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
(10-05-2021, 20:31)Majide написа: .....plugin.video.eontv Addon-ът да бъде само и единствено за генериране на плейлиста за TV на живо + EPG + лога на каналите. Изброените да бъдат съвместими с PVR IPTV Simple Client за Kodi, където при скролване назад във времето в EPG GRID-а, ще има отметки на предаванията достъпни през TV Archive. Въпросната функционалност по технически причини ще бъде достъпна само в Kodi 19.X и следващи версии......

Наскоро се сдобих с акаунт и пробвах да извадя линковете със стриймовете. Е, направих го обаче в момента в който възпроизвеждането спре сесията изтича и трябва да се подаде нова заявка която генерира нов линк, който е с нов сесиен ключ(и евентуално друг сървър). Въпросната заявка също е с много кратък таймер и става неактуална почти веднага. Не можах да намеря къде се генерира линк за заявка и е много възможно да не успея, а за catchup не съм и пробвал да видя как стоят нещата.
 
Мислиш ли, че ще успееш да направиш плейлист или линкове който генерират заявки за стрийм, и дали въобще тези линкове ще са във формат който IPTVSimple да приеме. Поизтормозих го phunkyfish да направи добавката съвместима с формата на линковете на tvgo, но щастието бе кратко(въпреки че превъртането не работи добре, ако въобще проработи, но гледането на стари предавания е ок)
Отговори
@batelcho,
От написаното съдя, че няма да е възможно да се използва m3u плейлиста, заради краткия й "живот". Това прави нереалистична идеята за интегриране в PVR IPTV Simple Client-a. Може обаче, кодът, който имате написан по отношение вписване в API на услугата и гледане на ТВ архив да се разшири, като се добави нов раздел в addon-a: директория в която са листнати наличните канали, логото им и текущото предаване, откъдето да се пускат за гледане на живо. При клик върху канала/предаването ще се генерира заявка (през python3), която ще получава временния линк, който ще се изпраща на Коди за пускане. Предполагам, нулевото време на живот са задали, защото по-голямо не им е необходимо за техните апликации, работещи на същия принцип като написаното от мен. Гледането на живо и на запис от архив, ще трябва да се направи като отделна добавка и няма да има интеграция с PVR IPTV Simple Client, освен ако не ползвате косвен метод, като Pseudo TV.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Отваряне на: