Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Спортните канали на А1 в мрежата на Булсат
#21
Shantros "доказа", като пусна снимки от Kodi на каналите. Пусна и логота от API-то:
https://api.iptv.bulsat.com//logos_epg/2...HD_epg.png

Официално са на Fusion и сателит при тях. За нещо друго, за съжаление, знае само Shantros.
Отговори
#22
(15-09-2018, 20:20)Majide написа: Не знаех, че съм "катедрала"  Smile

Последно, установихте ли, в кои официални приложения/устройства на Була са налични въпросните канали? Само при фюжън бокса ли или още някъде?

Каналите са налични във фюжън бокса,уловката е,че ги пускат в месеца последващ плащането им...Във сателитният им приемник се появява само МАХ1 и то не при всички приемници...
Отговори
#23
ОК, сателитните канали на доставчика е ясно, че няма как да ги гледате онлайн, освен ако или вие или друг със сателит не ги пусне през мрежата, но това не е легално. Фюжъна от друга страна е предназначен да работи именно през интернет, така, че остава засега единственият вариант, ако някой направи добавка за Коди, използващата API-то за Фюжъна.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#24
Топло, топло развръзката е същата както с Animal Planet, когато я разгадаете ще гледате и Макс Спорт  Big Grin
Отговори
#25
(15-09-2018, 21:28)shantros написа: Топло, топло развръзката е същата както с Animal Planet, когато я разгадаете ще гледате и Макс Спорт  Big Grin

Конкретно Аз не разбирам иронията Ви.Всеки гледа това,за което плаща.А,на какво гледа е въпрос на личен избор.
Отговори
#26
(15-09-2018, 21:36)mehanic написа:
(15-09-2018, 21:28)shantros написа: Топло, топло развръзката е същата както с Animal Planet, когато я разгадаете ще гледате и Макс Спорт  Big Grin

Конкретно Аз не разбирам иронията Ви.Всеки гледа това,за което плаща.А,на какво гледа е въпрос на личен избор.

Всеки гледа това за което плаща, когато спазва политиката на този на когото плаща (тв оператора) и гледа през операторски боксове които той му предоставя, а в случая говорим за нещо което не е криминално, но за да подкараш пред устройство по твой вкус (КОДИ) е необходима креативност. Когато ви се даде готово решение винаги се появяват комерсиални типове като rtk които злоупотребяват и го пренасочват за лични финансови облаги.
Отговори
#27
(15-09-2018, 21:45)shantros написа:
(15-09-2018, 21:36)mehanic написа:
(15-09-2018, 21:28)shantros написа: Топло, топло развръзката е същата както с Animal Planet, когато я разгадаете ще гледате и Макс Спорт  Big Grin

Конкретно Аз не разбирам иронията Ви.Всеки гледа това,за което плаща.А,на какво гледа е въпрос на личен избор.

Всеки гледа това за което плаща, когато спазва политиката на този на когото плаща (тв оператора) и гледа през операторски боксове които той му предоставя, а в случая говорим за нещо което не е криминално, но за да подкараш пред устройство по твой вкус (КОДИ) е необходима креативност. Когато ви се даде готово решение винаги се появяват комерсиални типове като rtk които злоупотребяват и го пренасочват за лични финансови облаги.

Единственото заключение,което мога да направя от написаното от Вас е,че някой е навлязъл в сферата на пазара Ви,за което сте и толкова дълбоко обиден.Надявам се,че този път ме разбрахте.
Отговори
#28
Това за мен е хоби и нямам никакви комерсиални интереси. Какъв ти е в проблема да си отвориш една биричка и да седнеш пред компютъра за да си начешеш крастата като си напишеш един скрипт? Taка можеш и да се предпазиш от затъпяване защото караш мозъка да работи на малко по-високи обороти от това да пишеш глупости из Интернет  Cool Idea
Отговори
#29
(15-09-2018, 21:28)shantros написа: Топло, топло развръзката е същата както с Animal Planet, когато я разгадаете ще гледате и Макс Спорт  Big Grin

"Форумен трол"...основната причина в това, се корени в ниската самооценка !
Твърде често в ролята на такива попадат нереализирани в професията си хора, отхвърлени от някоя социална група или от обществото, хора с нисък интелект и с манталитет на "дива селска пръчка", забравени фигури от близкото минало, индивиди смятащи се за недооценени, или новоизлюпили се философи......

Колко добре са го написали хората....най вероятно са имали в предвид такива чворове като тебе   Smile
Отговори
#30
@ Механик
Когато го направиш сам ще решиш дали да задоволяваш нуждите на дебилите и тарикатите от телевизия или няма да го направиш. Избора ще е изцяло твой  Big Grin

Надявам се сега да си ме разбрал  Idea

ПП rtk, ти си доказан дебил който се мисли за тарикат!
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,624 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  въпрос относно Булсат и xbox series x Vasilvarna 1 1,081 15-09-2022, 08:58
Последна публикация: Topper
  булсатком IPTV профил за androidtv - h265 vs h264 за някои от основните канали nikolay 0 1,351 15-09-2021, 16:57
Последна публикация: nikolay
  Файър стик Бг канали Pajeroto65 1 2,107 09-02-2021, 16:23
Последна публикация: martinstz
  Спортни канали lfcmoni 4 4,983 24-08-2020, 23:55
Последна публикация: vhr

Отваряне на: