Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Спортните канали на А1 в мрежата на Булсат
#11
Много по-лесно ще е абонатите на А1 да въртят чинии.
Отговори
#12
(28-08-2018, 18:25)hideman79 написа: Е значи ще има нови GSM-и / приемници Wink .
А дано, ама дали !!!
След Близалките дали А1 не си напазаруваха и нов телеком ???? или са решили да захранят Булсат с някакви запаси от наличностите на А1 с които разполага голямата майката в Европа Big Grin
Четох, че Булсат имат над 5 оферти от купувачи, но всички са склонни на сделка, но само при условие да не се включва в нея тенекията която придобиха преди година.
Отговори
#13
Тенекията е на Заяка, да се оправя. Хората чакаха 1 година да пуснат съдържание на него, но няма. Голям го вадеше 4К щяло да има че и Генчев му повярва.
Отговори
#14
Добре де на коди ги няма, а доколкото разбирам ги има на фюжън...последно нали са отделен пакет, като диемите...как диемите ги има, а тези измекярски канали не? Аз ги платих и дори вървят sd-тата на тъста в камиона, на най стария им приемник, което ще рече, че би трябвало да се генерират в листата. Може ли някой на прост език да ми каже къде е проблема?
Linux is the Kernel. The whole system is GNU/Linux.....
Отговори
#15
И аз чакам с интерес да видим дали излизат в плейлистата на Коди, и ако Да направо да си ги плащам към останалият пакет.
Иначе ако си с Андроид устройство, Max Sport 1,2 си ги има на някои приложения и си вървят перфектно
Ето ти едно от тях https://play.google.com/store/apps/detai...e.sportstv
Отговори
#16
rtk 100% не се генерират при мен, а са платени..иначе благодаря за линка, но мен ме устройва качеството от приставката за коди, защото не дърпа много мб. и за телефон е повече от перфектно. Така и така ги плащам бих се радвал да мога да ги ползвам и през коди ама засега явно няма как да стане.
Linux is the Kernel. The whole system is GNU/Linux.....
Отговори
#17
(15-09-2018, 16:32)rtk написа: Иначе ако си с Андроид устройство, Max Sport 1,2 си ги има на някои приложения и си вървят перфектно
Ето ти едно от тях  https://play.google.com/store/apps/detai...e.sportstv
Тва е една от причините да ги няма в плейлистата. Така ще стимулират хората да използват приложението им, а не плейлистата на Булсатком. 
Засега ги има на Fusion платформата им. 
Ако каналите се появят на профила, който се използва в скрипта на добавката, значи ще се изтеглят автоматично.
Отговори
#18
(15-09-2018, 17:00)troqneca написа: rtk 100% не се генерират при мен, а са платени..иначе благодаря за линка, но мен ме устройва качеството от приставката за коди, защото не дърпа много мб. и за телефон е повече от перфектно. Така и така ги плащам бих се радвал да мога да ги ползвам и през коди ама засега явно няма как да стане.

Пробва ли и на тяхното приложение дали излизат ?

https://play.google.com/store/apps/detai...t&hl=en_US

P.S. ZZlatev на това приложение присъстват ли 2-та канала на А1 ?
Отговори
#19
rtk, 
В първият ми пост на тази тема ви показах, че каналите присъстват в api.iptv.bulsat.com под номера 231 и 232. За да ги гледате трябва някой от форумните катедрали като Majide, Harry, kodidev или бай Джони да се захванат, а тарамбуките като теб могат само да продават евтини китайски боксове на сродните ти по познания дебили които ти правят оборот в продавалника и да чакат подаяния. Cool
Отговори
#20
Не знаех, че съм "катедрала"  Smile

Последно, установихте ли, в кои официални приложения/устройства на Була са налични въпросните канали? Само при фюжън бокса ли или още някъде?
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,911 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  въпрос относно Булсат и xbox series x Vasilvarna 1 1,133 15-09-2022, 08:58
Последна публикация: Topper
  булсатком IPTV профил за androidtv - h265 vs h264 за някои от основните канали nikolay 0 1,371 15-09-2021, 16:57
Последна публикация: nikolay
  Файър стик Бг канали Pajeroto65 1 2,145 09-02-2021, 16:23
Последна публикация: martinstz
  Спортни канали lfcmoni 4 5,078 24-08-2020, 23:55
Последна публикация: vhr

Отваряне на: