Здравейте гостенино! Вход Регистриране

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с KODI Media Center
Третия файл му е от тази снимка:
[Изображение: probox2-ex-tf-card-firmware-01-517x380.jpg]

Отговор
(17-12-2015, 18:26)Hangman написа:
(17-12-2015, 18:01)kli6o написа: Изтеглих и разархивирах файла,но третия файл ми го дава с иконата на Nero,а не както е показано на снимката! Въпреки това се пробвах и сложих SD картата в плеъра да го ъпдейтна така,но не стана нищо,защо третия файл ми излиза различен?

Третия файл ти е .img т.е. имидж файл , а ти имаш инсталирано Nero и затова този фай се асоцира с Nero. Това не е за притеснение. Форматирай картата под FAT32 и пробвай пак.

Получи се! Благодаря за бързия отговор,сега се ъпдейтна и тръгна. Желая ви весели празници и всичко най-добро!

Да, NEOhidra ,файла е от снимката! Сега започвам да му правя настройките,Add-ons и т.н. Благодаря ви хора!

Отговор
Здравейте на всички!
Скоро си инсталирах този медиа център, но явно съм объркал нещо понеже при пускане на приложенията от добавките няма звук и преди пускане ми изкача файла за пускане на madvr ако може някакъв съвет как да се оправи

Отговор
(18-12-2015, 20:09)sadfilebeat написа: Здравейте на всички!
Скоро си инсталирах този медиа център, но явно съм объркал нещо понеже при пускане на приложенията от добавките няма звук и преди пускане ми изкача файла за пускане на madvr ако може някакъв съвет как да се оправи

Надявам се, че поне ти разбираш за какво търсиш помощ.
Ако искаш някой да ти помогне ще е нужна по-подробна информация за какво става дума, ако не е тайна разбира се.
Повече инфо за MadVR - http://wiki.mikejung.biz/MadVR
It's not my job to blow sunshine up Your ass.

Отговор
С каква ОС си? Какви приложения се опитваш да пуснеш?
http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=223175
http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=209596

Отговор
(19-12-2015, 22:42)xbmcbg написа:
(18-12-2015, 20:09)sadfilebeat написа: Здравейте на всички!

Надявам се, че поне ти разбираш за какво търсиш помощ.
Ако искаш някой да ти помогне ще е нужна по-подробна информация за какво става дума, ако не е тайна разбира се.
Повече инфо за MadVR - http://wiki.mikejung.biz/MadVR
Извинявай ако имам елементарно питане  за това, но  искам да направя добре нещата та значи сега свалих последната версия на Коди Beta 4 обачи нямам DSPlayer можели да се вкара допълнително и как ....

Отговор
(22-12-2015, 00:03)sadfilebeat написа: Извинявай ако имам елементарно питане  за това, но  искам да направя добре нещата та значи сега свалих последната версия на Коди Beta 4 обачи нямам DSPlayer можели да се вкара допълнително и как ....

Това ако може да помогне: Kodi DSPlayer – DirectShow Player for Windows

Отговор
Здравейте, имам проблем при опит за гледане филм онлайн (от замунда), който е по-голям примерно 4гб, а в устройството (тв бокс) има 2,7 гб място. PULSAR-а ми изписва, че няма достатъчно място и не започва да стриимва. Може ли в настройките на PULSAR-а , където кешира , да му се посочи външна памет, примерно флашка и да кешира там. Пробвах с една флашка от 4гб и в настройките му сложих пътя до флашката, по този начин излъгах PULSAR-а , че има място и тръгва да пълни буфера, но след това спира. Явно не връща инфото обратно, или нещо друго.

Отговор

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  VPN за Kodi и Bscfusion в чужбина galian0 50 28,269 30-09-2019, 11:21
Последна публикация: Lindaawilsoon
  Проблем с приставката на Булсатком didoboss 1 259 09-09-2019, 14:48
Последна публикация: didoboss
  Exodus проблем при зареждане на библиотека lidernet 4 370 28-08-2019, 09:03
Последна публикация: lidernet
  MAG emulator/plugin for KODI anotherboy 13 11,578 25-08-2019, 16:22
Последна публикация: nemal1212
  Проблем с Коди на Тв бокс /не иска да инсталира добавки/ Dante 6 960 11-07-2019, 10:03
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: