Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с KODI Media Center
#1
Здравейте,преди около месец си закупих Kodi Media Center. Преди 3 дни ми заби при включване,остана на начална странца - Google TV и не реагира по никакъв начин. Има ли някой,който може да ми пмогне със съвет? Huh
Отговори
#2
Kodi - не се продава, тоест платил си за нещо друго. А какво е.... телевизор?

Ако работи с Android пробвай да изтриеш файловете (може да направиш копие първо, за да ги възстановиш по-късно) на Kodi и го стартирай пак (всички данни принадлежащи на Kodi, като библиотеката, ще изчезнат).

Как е при Android TV, не знам но при телефоните става от Settings > Apps > Kodi > Clear Data
Отговори
#3
Забива плеъра, дай малко повече инфо за него или пробвай сам да намериш как да го рестартираш до фабрични настройки. Ако е в гаранция може да потърсиш търговеца, от който си го купил.
На този етап това може да се направи като има инфо ще съдействаме, но важно е да знаеш, че Kodi е програма, това че някой е кръстил плеъра така си е търговски трик.
Отговори
#4
http://www.1lev.com/mbox-s82-android-tv-...review.htm  - Ето това е плеъра! Пробвах този трик - https://www.youtube.com/watch?v=jbC3GP64...16&list=WL  ,но уви не се получи нищо,а под клипа в коментарите видях,че и други хора описват същия проблем. Търся вече трети ден и нищо не намирам за този проблем Undecided  . ? Изобщо не иска да зареди,екрана е замръзнал на Google TV ,което е написано с голями букви и не мърда! Обиновено,когато го пуснех ми показваше Google TV,после ми дава MBOX и след това си зареждаше иконите,а сега не и не,в чудо се видях и къде ли не се рових… На продавача писах,но не ми отговаря,всъщност той е в Китай,аз го поръчах от АлиЕкспрес иси мисля,че ме е отсвирил и не му се занимава с мен.
Отговори
#5
Разгледай тук -> http://blog.w2comp.com/2015/02/15/firmwa...robox2-ex/

Трябва ти само SD карта над 1GB
Успех!
Отговори
#6
Благодаря,но има още нещо! Понеже прочетох,някъде из коментарите на клиповете,които изгледах и там се споменаваше,че продавача трябвало да ми каже какъв е фърмуера,иначе можело съвсем да се объркат нещата! Има ли начин,ако продавача не ми каже,аз да разбера какъв фърмуер да си сваля? Аз не съм много на ТИ с нещата,но ако го гледам или го чета от някъде не е проблем да го направя,страх ме е да не го скапя напълно. Това от линка пише,че е за MBOX S82 и аз съм със същия,дали да рискувам?
Отговори
#7
Изтеглих и разархивирах файла,но третия файл ми го дава с иконата на Nero,а не както е показано на снимката! Въпреки това се пробвах и сложих SD картата в плеъра да го ъпдейтна така,но не стана нищо,защо третия файл ми излиза различен?
Отговори
#8
(17-12-2015, 18:01)kli6o написа: Изтеглих и разархивирах файла,но третия файл ми го дава с иконата на Nero,а не както е показано на снимката! Въпреки това се пробвах и сложих SD картата в плеъра да го ъпдейтна така,но не стана нищо,защо третия файл ми излиза различен?

Третия файл ти е .img т.е. имидж файл , а ти имаш инсталирано Nero и затова този фай се асоцира с Nero. Това не е за притеснение. Форматирай картата под FAT32 и пробвай пак.
Отговори
#9
Не знам какво имаш предвид под третия файл - дай повече информация.

Чисто гадаене следва: предполагам файла е образ. Не рото може ли да го разположи на SD карта? Ако си с Windows пробвай с Win32 Disk Imager .
Отговори
#10
(16-12-2015, 18:22)uBo написа: Разгледай тук ->  http://blog.w2comp.com/2015/02/15/firmwa...robox2-ex/

Трябва ти само SD карта над 1GB
Успех!

Благодаря ти човече,след доста опити най-после успях и тръгна. Много съм ти благодарен,да си жив и здрав,аз почти се бях отчаял.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,110 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 342 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 888 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,624 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 548 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: