Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка за гледане Булсат
Златев, разсмя ме  Smile това не е ли работа на скрипта да го търси ? Ти къде си го загубил за да знаеш къде да го търсиш?  Cool
Отговори
Ти първо покажи, че наистина го има, пък тогава ще ме мислиш мен. Стига offtopic.

За да няма провокации, както добре помниш, всичко извън темата ще се трие.
Отговори
(30-08-2018, 23:50)ZZlatev написа: Ти първо покажи, че наистина го има, пък тогава ще ме мислиш мен. Стига offtopic.

За да няма провокации, както добре помниш, всичко извън темата ще се трие.


  [Изображение: nuSHPmel.png]
Отговори
shantros, по-убедително, ще е, да покажеш fusion плейлистата с канали, сред която се вижда въпросният канал. Така, както си го снимал отворен, не е сигурно от кой източник го получаваш.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
(31-08-2018, 08:17)Majide написа:
shantros, по-убедително, ще е, да покажеш fusion плейлистата с канали, сред която се вижда въпросният канал. Така, както си го снимал отворен, не е сигурно от кой източник го получаваш.

Majide , много добре знаеш че генерираната листа на Булсат от Коди е M3U формат.
Със най обикновен текстови редактор мога да вкарам във въпросната плейлиста който си канал искам,стига да знам адреса/сорса.
Ако искаш мога да ти го демонстрирам, мога да вкарам и всичките Sky Sports и какво ли още не, и да пускам скрйншотове да се чудят във форума хората, аджеба те що ги нямат и да се трепат от търсене.
Не го ли разбрахте този човек, че е тук само да провокира и да дразни Smile
Отговори
shantros след направена проверка при собственик на Fusion box се оказа ,че канала MovieStar не присъства  нито в SD нито в HD качество. Защо се опитваш да заблуждаваш хората с не вярна информация ? Силно ме съмнява да можеш да извадиш листата от бокса като знам  каква заявка се прави към сървъра  Smile  Малко код да  ти покажа , та и аз да те подразня Smile
Код:
function r(e) {
          return "true" != e.data.Logged && app.components.Encrypto.setHeaders(e.xhr),
          app.env.settings.SSBULSATAPI = e.xhr.getResponseHeader("SSBULSATAPI"),
          t = e.xhr.getResponseHeader("CHALLENGE"),
          app.dataStoreComponent.setSettings(),
          e.data
      }
      function n(e) {
          return new Q.Promise(function(t, a) {
              stb.device.getHash(e, t, a)
          }
          )
      }
      return a.prototype.getHeaders = function() {
          var e = {
              SSBULSATAPI: app.env.settings.SSBULSATAPI
          };
          if (app.type === app.enum.devType.stb) {
              if (!app.credentialsManager.uuid)
                  throw new Error("Missing UUID");
              e = {
                  SSBULSATAPI: app.env.settings.SSBULSATAPI || "unknown",
                  STB_SERIAL: app.credentialsManager.uuid
              }
          }
          return app.env.DEVELOPMENT && (e.DEMODEVS = "true"),
          e
      }

Другата част от кода ще ти струва 100$ ако я искаш
Отговори
Хора  Huh

заповядайте - 1920x1080p
всеки може да си го въведе в коди, или където си иска...без ограничения  Big Grin


П.С. не е по темата, но последните постове ме наведоха на мисълта, че каналът може да е полезен на някой ...
П.С.2 ще е най-хубаво ако може да продължим без обиди и подобни епитети  Shy  - това е нещо като мое желание...
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
Здравко въпроса не е да се даде линк канала а да спре да лъже,че има този или онзи канал. Така както си сложил линка ще спомогнеш да спре по бързо. Най лесно е да сложа ей сега 3 листи и за 2 дена да ги спукате от сканиране но не е това идеята.
Отговори
zdravkos , сигурен съм че ти, както и много други които се интересуват от IPTV знаят кой сайт е "гробницата" на плейлисти.
Надявам се тук във този форум да не се получи същото .
А що се касае за обидите, аз не виждам никъде такива....поне във тази тема, просто или помагаш и даваш нещо което да е полезно за другите, или си мълчиш......но да подвеждаш и да разпространяваш не истини.....не мисля че е уместно.
Отговори
Прекалено много внимание му обърнахте, момчета. Така го захранвате Smile
Снимки от Kodi всеки може да пуска. Ако има топки знае кво трябва да пусне.
Off-topic:
btw, вчера видях, че някой си е загубил котката.... Коди. Интересно име за котка Big Grin
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,267 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 94,653 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 85,566 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu
  Приставка за гледане ENVY ByJohnie 56 65,887 14-10-2020, 23:06
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: