Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка за гледане Булсат
Някой знае ли, защо не ми излизат в листата каналите на МТЕЛ.
Платени са, но ги няма на коди?
Отговори
Няма и да ти излязат защото Мтел са забранили на Булсат да ги пуска на андроид приложението и още повече пък на Коди.. Ще си ги гледаш на приемника или Фюжън бокса
Отговори
(26-09-2018, 18:07)Alkatrazbg написа: Няма и да ти излязат защото Мтел са забранили на Булсат да ги пуска  на андроид приложението и още повече пък на Коди.. Ще си ги гледаш на приемника или Фюжън бокса

Не знам от къде имаш тази информация, дано това да са предположения.....
Платих миналият месец допълнителните канали на А1/Max Sport1,2/ и от днес ги има в плейлистата на КОДИ , на официалните приложения също .
Надявам се да не са временно и да си остане така Smile
Отговори
(02-10-2018, 21:19)rtk написа:
(26-09-2018, 18:07)Alkatrazbg написа: Няма и да ти излязат защото Мтел са забранили на Булсат да ги пуска  на андроид приложението и още повече пък на Коди.. Ще си ги гледаш на приемника или Фюжън бокса

Не знам от къде имаш тази информация, дано това да са предположения.....
Платих миналият месец допълнителните канали на А1/Max Sport1,2/ и от днес ги има в плейлистата на КОДИ , на официалните приложения също .
Надявам се да не са временно и да си остане така Smile

Колегата това го е писал миналия месец, а тогава наистина не излизаха в листата. Понеже реших, че гледам само по 1-2 мача от тези телевизии (Диема и Макс. Предпочитам да ги гледам през руските Матч, че там поне коментаторите са на ниво и не се правят на разбирачи, като нашите, и само да дразнят), реших да не ги плащам повече и няма как да видя какво излиза, но е хубаво, ако са се появили и в Коди.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
*** офтопик ***
Коментаторите може да те накарат да спреш звука.
И за капак тази година от Диемите имаме като допълнение и прекрасна цветова гама на логота и надписи на Първа лига. Все едно в кенеф за мислени...
Smile
Отговори
(03-10-2018, 17:15)harry_gg написа: *** офтопик ***
Коментаторите може да те накарат да спреш звука.
И за капак тази година от Диемите имаме като допълнение и прекрасна цветова гама на логота и надписи на Първа лига. Все едно в кенеф за мислени...
Smile

Останаха ли хора които да гледат българското първенство? това за мен е пълна загуба на време и само проверявам какъв е резултата.
Отговори
(03-10-2018, 17:22)shantros написа:
(03-10-2018, 17:15)harry_gg написа: *** офтопик ***
Коментаторите може да те накарат да спреш звука.
И за капак тази година от Диемите имаме като допълнение и прекрасна цветова гама на логота и надписи на Първа лига. Все едно в кенеф за мислени...
Smile

Останаха ли хора които да гледат българското първенство? това за мен е пълна загуба на време и само проверявам какъв е резултата.

*** офтопик ***
Аз гледам само Берое, а на другите даже и резултатите не гледам Wink За това и писах 1-2 мача - само гостуванията. Домакинствата си ги гледам на Храма Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
При мен още ги няма. Само Диемите са там...

Edit: появиха се Smile
Отговори
Max sport 1 и 2 се генерират в листата от началото на октомври. Моите са платени до края на годината и не се генерираха до септември (включително). Дано да не решат да променят отново нещо...
Linux is the Kernel. The whole system is GNU/Linux.....
Отговори
защо в добавката липсва видеотеката. Защо я махнахте
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,502 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,275 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 94,782 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 85,607 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu
  Приставка за гледане ENVY ByJohnie 56 65,918 14-10-2020, 23:06
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: