Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка за гледане Булсат
#1
Не очаквайте големи чудеса, добавката е тип видео с възможност за генериране на плейлиста за PVR IPTV Simple Client.
Качеството е стандартно 360p, ако желаете по голямо ползвайте официалното приложение за Android TV.
Разликата в тази и другите добавки е че съм премахнал използването на request 2.9.1.
Добавката е тествана на коди версии 16, 17 и 18 операционни системи Windows, Android и Linux.
[Изображение: screenshot_02.jpg]

[Изображение: screenshot_03.jpg]
Забележка: Генерирането на плейлиста трае около минута имайте търпение

При опит за влизане в някоя от категориите или отваряне на видеата получавам грешка. Какво да направя?

-Покажете ми log файла на Kodi за да открия проблема.

Не кога да посоча файловете за използване в Коди. Какво да направя?

В настройките на добавката има опция Вие да изберете, къде да се запишат генерираните файлове:
[Изображение: 1.png]


Приставката може да инсталирате от хранилище Mar33 на MartinStZ

--
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#2
Шапка ти свалям за ентусиазма! Знам, че е голяма краста, но и ти назад не даваш, като захапеш нещо Smile
Жив и здрав бъди!

Не ми дава възможност да влезна в Настройки. Бутонът "Конфигурация" не ми е активен?! Мисля, че си пропуснал да сложиш файла Settings.xml Wink

[Изображение: 2018_02_14_224810.jpg]
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#3
(15-02-2018, 00:39)martinstz написа: Шапка ти свалям за ентусиазма! Знам, че е голяма краста, но и ти назад не даваш, като захапеш нещо Smile
Жив и здрав бъди!

Не ми дава възможност да влезна в Настройки. Бутонът "Конфигурация" не ми е активен?! Мисля, че си пропуснал да сложиш файла Settings.xml Wink

[Изображение: 2018_02_14_224810.jpg]
Да прав си, извинявай за причиненото неудобство, обнови си добавката от бг репото, все пак грешките ги намира този който чете, а не този който пише Big Grin
Отговори
#4
Откъде ги вкара тези филми бе човек ? Smile За пръв път виждам , че има видеотека Smile
Отговори
#5
Благодаря за добавката!
А дали ще работи с TVHeadend? Ще трябва да се пробва Smile
Отговори
#6
Благодаря за добавката Smile .
Отговори
#7
Здравейте,видях че има ъпдейт на добавката..Веднага я инсталирах..Но за жалост,проблемът ми,си остава...картината замръзва,през 10-15сек..С windows 7&kodi17.6.. На телефонът,таблетът си върви гладко..Някакви решения,или помощ,моля!?!
Отговори
#8
Това от пвр или видео ти буферира?
https://kodi.wiki/view/HOW-TO:Modify_the_video_cache пробвай да си създадеш това
Отговори
#9
Благодаря,но едва ли,ще се справя..не съм на толко високо ниво?

Забелязах,че буферира..но не на всички канали..на по-негледаемите си върви екстра..но на диемите и HD,не иска,да захапе
Отговори
#10
В други твми беше обсъждан проблема с буферирането на Windows, но не си спомням да се намери решение освен да се ползва Android емулатор.
@martinstz да ме поправи ако греша.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,267 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 94,654 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 85,571 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu
  Приставка за гледане ENVY ByJohnie 56 65,890 14-10-2020, 23:06
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: