Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка за гледане Булсат
#41
Аз пътя до логотата съм гo въвел във IPTV Simple Client но така не става както при добавката на Мартин, а добавките на Vivacom и Сейрсандък са с цветни логота. Не е проблем логотата да ги сваля в компютъра и да ги задам от Настройки - ПВР услуга - Меню / Екранно меню. Идеята ми е в самата добавка да си добавяме път до логотата - TV Bulsatcom V2 - Настройки - Други настройки.
Отговори
#42
(21-02-2018, 18:18)tonidn81bs написа: Аз пътя до логотата съм гo въвел във IPTV Simple Client но така не става както при добавката на Мартин, а добавките на Vivacom и Сейрсандък са с цветни логота. Не е проблем логотата да ги сваля в компютъра и да ги задам от Настройки - ПВР услуга - Меню / Екранно меню. Идеята ми е в самата добавка да си добавяме път до логотата  - TV Bulsatcom V2 - Настройки - Други настройки.
Ок само за ПВР или за двете става въпрос това не разбрах
Отговори
#43
Става въпрос в самата добавка да се добавя пътя, не в Меню ПВР или IPTV Simple Client, но на теб както ти е по лесно така го направи важното е логотата да станат цветни.
Отговори
#44
(21-02-2018, 21:31)tonidn81bs написа: Става въпрос в самата добавка да се добавя пътя, не в Меню ПВР или IPTV Simple Client, но на теб както ти е по лесно така го направи важното е логотата да станат цветни.
така е много трудно за обикновеният потребител, не всеки знае откъде да си набави логота, за андроид потребителите е още по трудно дори и да го направя така за ПВР
[Изображение: screenshot073.png]

[Изображение: screenshot074.png]
пак ще е трудно за по незнаещите. Което означава че от моя страна отговорът е НЕ!
Важното е по незнаещите с един клик да използват всичко максимално опростено.
А ако някой ден булсат добавят това цветното сигурно ще се окаже същото и на самата добавка
Отговори
#45
объркан пост не е за темата
Отговори
#46
(21-02-2018, 21:40)Alkatrazbg написа: Пичове работата се закучи ама яко Smile  Качи се нещо на питоня   и добавката  се счупи

ERROR: EXCEPTION Thrown (
Не това е само за хора с copy и paste, другото нещо което си пуснал не е за тази тема и не се поддържа тук съжалявам!
Отговори
#47
Ок благодаря. Нека някой от модераторите да ми изтрие поста
Отговори
#48
(21-02-2018, 21:37)ByJohnie написа:
(21-02-2018, 21:31)tonidn81bs написа: Става въпрос в самата добавка да се добавя пътя, не в Меню ПВР или IPTV Simple Client, но на теб както ти е по лесно така го направи важното е логотата да станат цветни.
така е много трудно за обикновеният потребител, не всеки знае откъде да си набави логота, за андроид потребителите е още по трудно дори и да го направя така за ПВР
пак ще е трудно за по незнаещите. Което означава че от моя страна отговорът е НЕ!
Важното е по незнаещите с един клик да използват всичко максимално опростено.
А ако някой ден булсат добавят това цветното сигурно ще се окаже същото и на самата добавка

   Съгласен съм с ByJohnie. Хубавото на неговата добавка е че е като калашник - инсталираш, вкарваш си коректния потребител с паролата за Булсат, цъкаш и гледаш. Иначе с много менюта ще стане за разбирачи и ще се генерират куп лаишки въпроси от нечетящи или просто обикновени потребители, а основното е когато има нужда да гледаш безпроблемно макар и със стандартниче B&W Булсатски логота Wink

 P.S хареса ми че вече като прекарам позволените устройства добавката ми го казва . TNX :-)
Отговори
#49
ByJohnie, домейнът, където съм качил логата е служебен и в близките амнайсет години ще се подновява Wink Можеш спокойно да ползваш логата от там!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#50
Здравейте,
Бих желал да попитам тази приставка изключва ли като другата на определено време след което трябва да се рестартира КОДИ че да проработи пак или го няма този проблем? Четох из другите теми че това е от КОДИ 17 понеже при 16 го нямаше.

Благодаря
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,267 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 94,647 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 85,560 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu
  Приставка за гледане ENVY ByJohnie 56 65,883 14-10-2020, 23:06
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: