Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV BOX, статии, характеристики, ревюта
#11
Стана тя каквато стана, скритата реклама на търговеца на боксове (rtk) замина в кофата въпреки явната подкрепа която той получи от модераторскотo тяло в лицето на Златев и здравите му подмолни ходове другите да му пишат ревюта завоалирани под някаква си форма. Дори се оказа, че поръчал от евтините боксове за които нямал актуален софтуер Smile
Защо не му отворите нов раздел в който той да дават платени консултации вместо да го прави с ЛС? Така се обезсмислят съществуването на форума, или аз нещо не съм разбрал и форума работи за неговото финансово благоденствие.
Отговори
#12
Holly shit.....Sherlock, защо не прочетеш по-стари теми във форума? Не се излагай. Ако си от София съм склонен да ти обясня как стоят нещата и да не се излагаш така. Бих си загубил 2 часа да изпия една бира с теб.Няма никакви продажби, поне не се толерират и не е имало.
Да си жив и здрав. Изпий една бира и не се занимавай с глупости.

С най-голямо удоволствие бих продължил на ЛС.
Стига толкова тук. Има си тематика, в която ти не се включи.
Отговори
#13
Много далече се стигна, Zlatev не е такъв, той е готин, но е малко първосигнален и не влага лоши чувства в това което прави, просто пръстите му изпреварват мисленето.
Предлагам да се приключи с детективските действия Администраторите знаят какво да правят, доказали са го многократно.

Вече е Петльов ден в България, да е честит на тези от Вас който го празнуват, ние канадците не се вълнуваме от половата ориентация на другите и както казваме Welcome to Canada, where we don't care who you marry so long as you both watch hockey
Отговори
#14
(01-02-2018, 23:46)martinstz написа:
(01-02-2018, 18:17)ZZlatev написа: Инсталирал си му булсатското приложение и работи все едно е на Андроид телевизор, така ли?

Между другото, на MiBox-а, точно така се получи Smile
И сега на него работи приложението за Андроид ТВ, а преди да го пуснат от Булсат, в Google Play-а на у-вото не се появяваше никакво приложение.

Може би, защото точно такова го играе, както си и пише Smile

Цитат:Mi Box runs on the latest Android TV 6.0 which is easy to use, supports voice controls , Google CastTM and HDR video.
Отговори
#15
(02-02-2018, 00:01)rtk написа: Марто, преди 2-3месеца си поиграх с един MiBox само че китайска версия...всичко с иероглифи Smile
Успях да го префлашна с Интернационалната версия , дори менюто го "оправих" с Morelocale 2 на БГ.
Направи ми впечатление обаче че Google Play e малко странен и доста "орязан" 1:1 като този при ТВ с андроид.
Лаунчера също е странен, и не позволява инсталацията на някои програми или пък след инсталация ги обръща на обратно...при теб как е имаш ли такива проблеми ?

Само HBO Go ми го обърна на обратно и така и не можах да го подкарам нормално на бокса, та ползвам от телефона и прехвърлям на него, като телефона ми остава като дистанционно и си управлявам директно от него, което е доста удобно, между впрочем Wink . Иначе му инсталирах и други приложения, които ми трябват като Sport Schedule TV и Bive TV и си вървят идеално, само дето не мога да им изкарам икони на началния екран и всеки път, като ми потрябва да ги стартирам, трябва да ходя в Настройки -> Приложения и от там да ги стартирам, но не е болка за умиране Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#16
(02-02-2018, 12:19)martinstz написа:
(02-02-2018, 00:01)rtk написа: Марто, преди 2-3месеца си поиграх с един MiBox само че китайска версия...всичко с иероглифи Smile
Успях да го префлашна с Интернационалната версия , дори менюто го "оправих" с Morelocale 2 на БГ.
Направи ми впечатление обаче че Google Play e малко странен и доста "орязан" 1:1 като този при ТВ с андроид.
Лаунчера също е странен, и не позволява инсталацията на някои програми или пък след инсталация ги обръща на обратно...при теб как е имаш ли такива проблеми ?

Само HBO Go ми го обърна на обратно и така и не можах да го подкарам нормално на бокса, та ползвам от телефона и прехвърлям на него, като телефона ми остава като дистанционно и си управлявам директно от него, което е доста удобно, между впрочем Wink . Иначе му инсталирах и други приложения, които ми трябват като Sport Schedule TV и Bive TV и си вървят идеално, само дето не мога да им изкарам икони на началния екран и всеки път, като ми потрябва да ги стартирам, трябва да ходя в Настройки -> Приложения и от там да ги стартирам, но не е болка за умиране Smile

Тези добавки - Sport Schedule TV и Bive TV  и при мен не вадят икони .  А съм с Nvidia shield  уж   Smile
Отговори
#17
martinstz, това ли е модела който ти използваш? Xiaomi Mi Box 3 International Version 4K Android 6.0 TV Box MDZ-16-AB
Отговори
#18
(08-02-2018, 23:18)xbmcbg написа: martinstz, това ли е модела който ти използваш? Xiaomi Mi Box 3 International Version 4K Android 6.0 TV Box MDZ-16-AB

Да. Някъде към $75 ми излезе с доставката.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#19
Благодаря, той е 1 към 1 с Андроидният модел на Инфомир, MAG 410.
Отговори
#20
Само внимавайте, че имат практика с N и NC моделите, както при рутърите им.
Т.е. N модела е флагман, докато NC (със суфикс С) е същата "кутия" но вътре хардуера е възможно най-слаб.
За справка, Mi Router 3 / 3C. Последния отговаря на Mi Router Youth !
Отговори


Отваряне на: