Коди Фен Форум България
TV BOX, статии, характеристики, ревюта - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Софтуер § Хардуер (https://kodibg.org/forum/forum-13.html)
+--- Форум: Android TV BOX (https://kodibg.org/forum/forum-38.html)
+--- Тема: TV BOX, статии, характеристики, ревюта (/thread-606.html)

Страници: 1 2 3 4


TV BOX, статии, характеристики, ревюта - rtk - 31-01-2018

Създавам тази тема , с цел да обменяме опит, да се пишат ревюта, да се споделят и евентуално да се решават проблеми свързани с ТВ Боксовете и т.н
Надявам се да се включат доста хора и темата да придобие интерес, а защо не и да стане ВАЖНА.
Ще помоля само, да не поставяте директни линкове към търговци и магазини за продажба на подобен вид хардуер, за да не се тълкува темата като покупко/продажба/ или реклама.
Нека се пише само и единственно за Android TV Box както и аксесоари за тях, всякакви други статии които не са по темата ще бъдат изтрити .


RE: TV BOX , статии , характеристики, ревюта - vankogt - 31-01-2018

Едно интересно решение е 

HP T520 thin client

Може да се възприеме като бокс съдейки по размерите и консумацията.
Относно ревю на продукта има достатъчно в мрежата, затова не мисля да копирам текстове тук.


RE: TV BOX , статии , характеристики, ревюта - tteodor - 31-01-2018

(31-01-2018, 13:12)vankogt написа: Едно интересно решение е 

HP T520 thin client

Може да се възприеме като бокс съдейки по размерите и консумацията.
Относно ревю на продукта има достатъчно в мрежата, затова не мисля да копирам текстове тук.

Само цената му да не беше такава.


RE: TV BOX , статии , характеристики, ревюта - hideman79 - 31-01-2018

Като стана въпрос за HP "тънки клиенти", имам един t610 с Ubuntu 16.04 и Kodi 16 и фърчи. Е пари за него не съм давал но е доста напред пред Abox-вете.


RE: TV BOX, статии, характеристики, ревюта - xbmcbg - 01-02-2018

UHD Set-top Box for AndroidTM MAG410


RE: TV BOX, статии, характеристики, ревюта - tomatomov197 - 01-02-2018

Аз почнах с един китайски бокс , но като видях колко полезна джаджа е това си купих NVIDIA SHIELD  и не съжалявам Smile


RE: TV BOX, статии, характеристики, ревюта - martinstz - 01-02-2018

(01-02-2018, 18:17)ZZlatev написа: Инсталирал си му булсатското приложение и работи все едно е на Андроид телевизор, така ли?

Между другото, на MiBox-а, точно така се получи Smile
И сега на него работи приложението за Андроид ТВ, а преди да го пуснат от Булсат, в Google Play-а на у-вото не се появяваше никакво приложение.


RE: TV BOX, статии, характеристики, ревюта - rtk - 02-02-2018

Марто, преди 2-3месеца си поиграх с един MiBox само че китайска версия...всичко с иероглифи Smile
Успях да го префлашна с Интернационалната версия , дори менюто го "оправих" с Morelocale 2 на БГ.
Направи ми впечатление обаче че Google Play e малко странен и доста "орязан" 1:1 като този при ТВ с андроид.
Лаунчера също е странен, и не позволява инсталацията на някои програми или пък след инсталация ги обръща на обратно...при теб как е имаш ли такива проблеми ?


RE: TV BOX, статии, характеристики, ревюта - ZZlatev - 02-02-2018

(01-02-2018, 23:46)martinstz написа:
(01-02-2018, 18:17)ZZlatev написа: Инсталирал си му булсатското приложение и работи все едно е на Андроид телевизор, така ли?

Между другото, на MiBox-а, точно така се получи Smile
И сега на него работи приложението за Андроид ТВ, а преди да го пуснат от Булсат, в Google Play-а на у-вото не се появяваше никакво приложение.
То така се получи и при мен на телевизора. По абсолютно същия начин.


RE: TV BOX, статии, характеристики, ревюта - forumadmins - 02-02-2018

Уважаеми съфорумци, молим да загърбите личностните спорове и да спазвате правилата на форума.
За офтопици може да си отворите отделни теми.