Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exodus на Smart Tv
#1
Здравейте.
Ще започна от там че съм нов в групата и почти нямам представа какво правя.  Никъде неуспях да намеря едно подробно обяснение след като разрових почти целия форум. Имам Smart TV Sony с Android. Когато го купих познат ми инсталира Коди и съответно Exodus, но както при повечето от вас преди няколко дни спря да ми отваря новите филми. След няколко изгледани клипчета и прочетени статии в форума реших да премахна приложението и да го направя наново. Качих новото Kodi 17.5 Krypton, но връзките които намерих за качването на Exodus и Covenant или неработят(не се кънектва на сървара) или ги няма изобщо като добавки. След около 3 часа успях да намеря един Covenant на който отново неработеха новите филми. Опитах се да прикъча и сървър за субтитри, но отново неуспях. Моля за едно обяснение как трябва да стане работата на Андроид.
Отговори
#2
Инсталирай хранилището от подписа на martinstz, или прочети тук: https://kodibg.org/forum/thread-532.html
Отговори
#3
(12-11-2017, 12:52)katevrai написа: Инсталирай хранилището от подписа на martinstz, или прочети тук: https://kodibg.org/forum/thread-532.html

Нестава... Като го добавя в Add source и излиза празен.
Отговори
#4
Трябва ли да правя някакви настройки след инсталацията на Коди защото каквото и да опитвам нищо не става.
Отговори
#5
Изтегли репото на РС-то, качи го на флашка и тогава в телевизора. Ако не стане опитай с нова инсталация на всичко.
Отговори
#6
Здрасти, Краси. Няма да стане с добавяне на източник, защото хранилището на Мартин се инсталира "ръчно". Тва ще рече, че трябва да го имаш физически. Изтегли хранилището и го качи на външен носител (флашка) или си сложи лаптопа/PC като източник чрез SMB. След тва install from zip и избираш Zip-а на Мартин. Оттам.. Install from repository и си инсталираш добавка, която искаш. Там има субтитри, булсатя и други.
Ако имаш проблем с SMB пиши.
Отговори
#7
(13-11-2017, 15:20)ZZlatev написа: Здрасти, Краси. Няма да стане с добавяне на източник, защото хранилището на Мартин се инсталира "ръчно". Тва ще рече, че трябва да го имаш физически. Изтегли хранилището и го качи на външен носител (флашка) или си сложи лаптопа/PC като източник чрез SMB. След тва install from zip и избираш Zip-а на Мартин. Оттам.. Install from repository и си инсталираш добавка, която искаш. Там има субтитри, булсатя и други.
Ако имаш проблем с SMB пиши.

Не мога да изкажа благодарностите си...Получи се....много благодаря за точното описание
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  алтернатива на Exodus.... gojko 2 1,431 15-11-2022, 15:14
Последна публикация: martinstz
  Помощ за конфигуриране на Коди на Philips smart TV svetoslavz 2 2,517 27-01-2021, 02:15
Последна публикация: Majide
  Проблем с Exodus и подобни painmaster 8 8,511 02-09-2020, 11:28
Последна публикация: martinstz
  Exodus проблем при зареждане на библиотека lidernet 4 5,096 28-08-2019, 09:03
Последна публикация: lidernet
  Проблем със субтитри в Convenat и Exodus Csimeon8111 4 7,333 30-01-2018, 12:17
Последна публикация: hideman79

Отваряне на: