Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
#21
(12-08-2017, 19:58)martinstz написа: Репо Mar33.

Списък на добавките, включени в репото:

Тип програми:
1. Fusion TV Android - за абонати на Булсат
2. Trakt - за връзка на Коди с trakt.tv

Тип видео:
1. Covenant
2. Exodus
3. Specto-... Fork
И трите добавки поддържат Trakt.tv

Тип субтитри:
1. Subsunacs/subsab
2. OpenSubtitles.org - работи с регистрация
3. OpenSubtitles.org by OpenSubtitles - работи без регистрация
4. Addic7ed.com

Тип услуги:
1. AutoSubs - услуга за автоматично извеждане на екрана за търсене на субтитри, когато стартирате даден филм или сериал

Хранилища на добавки:
1. Връзка за добавяне на българското репо - repo.bg

Връзката с репото можете да изтеглите от подписа ми.

Ново:

Тип видео:
1. Обновена добавка - Covenant - в.1.1.10
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
#22
(22-08-2017, 17:11)ZZlatev написа: Изтрил съм ти два поста. Възстанови ги, да видим кои комплекси избивам. Пак ти казвам - като гузен негонен бяга си с тези комплекси.  Аз няма кво да избивам, уверявам те. Аз оттук разбирам най малко от каквото и да е било. Никога не съм твърдял, че правя добавки, че гледам 720p профил на булсата. Никой не съм провокирал, а точно обратното. За тва се старая такива женски полови органи като теб да не са около мен. Развалят всичко хубаво, което някой е направил.
Възстанови си мненията, за да видим какви комплекси избивам.  
Аз ще пусна снимка със заплахата, как никой не може да те спре да сринеш форума, че да се налага някой да го възстановява.
Изтрил съм ти мненията само поради една причина. Да не се получават конфликти.  Не знам защо повтаряш комплекси във всяко едно твое мнение.

Аз приключвам дотук.
Majide,спомена за игри. Може ли линк да видим за кво става въпрос.

Златев, не искам да взимам публично страна, но имам собствено мнение за спора.
Най-добре за всички ще е ако преброим до 10 и тогава започнем да отправяме предизвикателства един към друг. Форума е любимо място за много хора и лично аз нямам желание когато го отворя да видя твоят аватар на бесило и цялата информация от него да е останала само в сървърите за възстановяване..... Факт е, че малко се престара с изтриването..... явно те е яд, че ни си сред хората който се възползват от неговите аддони ...
Помисли си още веднъж и тогава поставяй предизвикателства защото от теб нищо не зависи, един плаща за домейна, втори се грижи всичко тук да е ОК трети осигурява хостинга ...
#23
Боли ме патката за неговите адони. Въобще не ме интересува дали гледа фюжън профила на 720p или поства снимки от гугъл, наистина не ме интересува тва. Изтрил съм му две мнения, които са чиста проба провокация. Аз също нямам желание този форум да се превръща в помията, в която са се превърнали някои други с негово участие. И тук не става въпрос за хостинга и домейна. Този форум си беше чист от самото му начало и тва му е била идеята, поне според мен. Няма нужда от глисти. Няма нужда някой да идва са се хвали колко адона има (никой впрочем не ги знае, само той) , как напада потребители, че били издържани на гръб от някой друг. Тва е смешно, нали разбираш. Ти самият си потребител на някои адони. Как се чувстваш, като някой ти каже, че някой човек, който не познаваш те носи на гръб. Той самият също използва адони от рода vbox, nova Play, обаче не споменава себе си. Лицемерието е най гадната прадня, която притежава човекът, като характер. Все едно аз да съм тръгнал да обяснявам кой кого носи на гръб. Ебавате ли се? Докато мога, ще трия безмозъчните му прадни.

Моля те, дай да спрем дотук. И твоето мнение не беше нужно. Не смятам да участвам в такъв абсурд.
#24
Tи също демонстрираш двоен стандарт в преиграването с чуждите езици, написах ти го в другата тема преди малко.
Той беше пуснал тук и тема в която търсеше тестери на аддона за мобилното приложение на NET1, но тази тема също изчезна. Гледам, че в другият сайт където българите от чужбина и България обменят български аддони такива проблеми няма въпреки, че там се пише на английски, немски и испански.
Оправяйте се и двамата сте пълнолетни.
#25
Да е жив и здрав с неговите адони. Аз бих тествал адона, за да му помогна, имам и абонамент. Просто не смятам, че поведението му е нормално. Да не ми обяснява кой ме носи на гръб.
Не преигравам. Обясних кво имам предвид. Когато знам нещо, ще го обясня на български език е този форум. Тва е. Ако не знам, ще намеря и ще го споделя. Аре да приключваме.
#26
А твоето поведение нормално ли е?
#27
Ама ти сам можеш да се сетиш от кво е продиктувано моето поведение. Сериозно, аре да приключваме с глупостите.
Аз не смятам, че съм провокирал някога, някого тук във форума. Не смятам и да го правя. Не искам никой да го прави с мен също. Оттук нататък всичко извън темата се трие.
#28
(22-08-2017, 21:13)ZZlatev написа: Оттук нататък всичко извън темата се трие.
Zlatev, не взимам отношение по споровете ти, ама откъде накъде ти ще триеш постове?
#29
(23-08-2017, 02:24)frogst написа: Zlatev, не взимам отношение по споровете ти, ама откъде накъде ти ще триеш постове?
ZZlatev е от екипа модератори и като такъв съблюдава за спазването правилата на форума и организиране на темите (местене, обединяване, разделяне,...). Триене прилагаме в много редки случаи. Който смята, че е лично засегнат от неоправдана цензура, нека подаде оплакване чрез ЛС до администраторите на форума и казуса му ще бъде внимателно разгледан.

Временно заключвам темата, докато ви се нормализира кръвното. Не прехвърляйте хейта към друга тема - ще наблюдавам! Не искам да се наказваме за глупости.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
#30
(22-08-2017, 18:02)martinstz написа: Репо Mar33.

Списък на добавките, включени в репото:

Тип програми:
1. Fusion TV Android - за абонати на Булсат
2. Trakt - за връзка на Коди с trakt.tv

Тип видео:
1. Covenant
2. Exodus
3. Specto-... Fork
И трите добавки поддържат Trakt.tv

Тип субтитри:
1. Subsunacs/subsab
2. OpenSubtitles.org - работи с регистрация
3. OpenSubtitles.org by OpenSubtitles - работи без регистрация
4. Addic7ed.com

Тип услуги:
1. AutoSubs - услуга за автоматично извеждане на екрана за търсене на субтитри, когато стартирате даден филм или сериал

Хранилища на добавки:
1. Връзка за добавяне на българското репо - repo.bg

Връзката с репото можете да изтеглите от подписа ми.

Ново:

Тип програми:
1. Обновена добавка - Fusion TV Android - в.99.0.0.33
Подробности тук: https://kodibg.org/forum/thread-339-post...ml#pid8669

Тип видео:
1. Обновена добавка - Covenant - в.1.1.13 (07.09.2017 г.)

Тип субтитри:
1. Обновена добавка - Subsunacs/subsab - в.0.0.15h (01.09.2017 г.)
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,799 27-03-2024, 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 432,326 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: