Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
(03-10-2021, 22:27)martinstz написа:
(03-10-2021, 10:09)lubosh написа: Здравейте, имам проблем с настройване на PVR IPTV simple client и Fusion на Android 11. При настройване на път за M3U лист в PVR IPTV simple client не може да се отвори папка Android/Data. Скритите файлове са разрешени. Четох, че това е ограничение в Андроид 11. Има ли опция M3U листа да се насочи към друга папка или URL? Благодаря!

В настройките на добавката има опция да посочите път, където желаете да се записват данните - Settings - More - Enable Copy. После от там можете да си ги изберете за PVR-a.


Много Благодаря!!!!
Здравейте, инсталирах приложението от Google play, след това изпълних стъпките от първия пост и като се опитам да пусна ТВ ми изписва "you need a tuner backend software and an add-on for the backend to be able to use pvr"
Ползвам Poco F1 с Android 11 PixelExperience for Poco F1 [Beryllium]
(11-10-2021, 23:25)twist69 написа: Здравейте, инсталирах приложението от Google play, след това изпълних стъпките от първия пост и като се опитам да пусна ТВ ми изписва "you need a tuner backend software and an add-on for the backend to be able to use pvr"
Ползвам Poco F1 с Android 11 PixelExperience for Poco F1 [Beryllium]

Според мен не ползвате коректния PVR. Трябва да е PVR Simple Client и да е настроен, както е оказано в упътването.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Извинявай, но не видях опътване за PVR в първия пост с инструкции или не съм разбрал, ако има. Може ли да ми копирате тази информация, моля!
(17-10-2021, 23:58)twist69 написа: Извинявай, но не видях опътване за PVR в първия пост с инструкции или не съм разбрал, ако има. Може ли да ми копирате тази информация, моля!

(17-10-2021, 23:58)twist69 написа: Извинявай, но не видях опътване за PVR в първия пост с инструкции или не съм разбрал, ако има. Може ли да ми копирате тази информация, моля!

Точно в пърия пост, точно под името на добавката, има подробно упътване, кое и как става с нея - Подробно описание на инсталиране и настройване на добавката за Булсат - Fusion TV Android
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Здравейте, някой да има проблем с Fusion добавката? Стартира, логва се уж успешно - в смисъл Login OK, но след това завтаря и затретва логването и Module Import Fail. Това се случва на TV Box, KODI 18.9, а също и на Phillips Android TV.
Здравей. От вчера и при мен е така. Имаше срив на Булсатком и за известно време нищо не работеше. На всички приложения за гледане има някакви проблеми. Надявам се скоро да се оправи.
(20-10-2021, 23:31)sovenik написа: Здравей. От вчера и при мен е така. Имаше срив на Булсатком и за известно време нищо не работеше. На всички приложения за гледане има някакви проблеми. Надявам се скоро да се оправи.

Официалното приложение от днес вече си работи, най вероятно добавката трябва да се "пипне".
След стартиране се логва, преминава през всички канали, но не успява да генерира плейлиста / без значение дали профила е на Samsung или Android /
Интересното е, че старата версия на "ByJohnie" няма такъв проблем, но пък тя работи на друг принцип ......
Здравейте, във връзка с репо Mar33 се появи някакъв проблем за елементрум, който гласи Daemon error:b"permissionError(13 'permission denied')" от нищото на някой случвало ли му се е такова нещо?


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,771 27-03-2024, 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 432,171 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: