Здравейте гостенино! Вход Регистриране

Оценете темата:
  • 24 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
(30-12-2020, 22:07)chitalov написа: Да очакваме ли поддръжка на Kodi 19 или си е много работа ?

Да сме живи и здрави, някой ден, към лятото, може и да преработя добавките. Работата не е малко, а и добавките също Smile За сега си карайте на Коди 18.х, пък като има раздвижване за Коди 19.х, ще пиша Wink 
Самата Елементум добавка, доколкото знам, вече работи на Коди 19, следователно и Burst добавките към нея трябва да работят, но не съм ги тествал, та не мога да гарантирам.
[-] The following 4 потребители Харесвам martinstz's post:
  • chitalov, eleena, rtk, sapiora

Отговор
Здравейте,

Пробвах с предните версии на elemntum и burstbg и търсенето в zamunda си работи, явно нещо в комбинацията между двете при мен не работи

Отговор
Здравейте, може ли да попитам защо в КОДИ МАТРИХ не виждам повечето адони ?

Отговор
(04-01-2021, 00:28)djivanp написа: Здравейте, може ли да попитам защо в КОДИ МАТРИХ не виждам повечето адони ?

Два поста по-горе е писано по темата, а иначе най-кратко казано, Коди 19 не поддържа вече Python 2.x, а работи само с Python 3.x, а всички добавки досега са писани на Python 2.x. И пак да се върнем да двата поста по-горе, там пише и евентуално, кога някои от добавките ще бъдат пренаписани за да работят с Коди 19. За сега ползвайте само Коди 18.x, иначе оставате без добавки Wink
[-] The following 1 потребител Харесвания martinstz's post:
  • sapiora

Отговор
(04-01-2021, 01:08)martinstz написа:
(04-01-2021, 00:28)djivanp написа: Здравейте, може ли да попитам защо в КОДИ МАТРИХ не виждам повечето адони ?

Два поста по-горе е писано по темата, а иначе най-кратко казано, Коди 19 не поддържа вече Python 2.x, а работи само с Python 3.x, а всички добавки досега са писани на Python 2.x. И пак да се върнем да двата поста по-горе, там пише и евентуално, кога някои от добавките ще бъдат пренаписани за да работят с Коди 19. За сега ползвайте само Коди 18.x, иначе оставате без добавки Wink
Благодаря Ви !

Отговор
Добавил съм в репото добавката за субтитри a4kSubtitles, чрез която могат да се търсят субтитри едновременно в Addic7ed, OpenSubtitles, BSPlayer, Podnadpisi и SubScene. Мисля че е добра алтернатива на останалите добавки. Работи доста добре и бързо.
[-] The following 6 потребители Харесвам martinstz's post:
  • bangelius1, cip, maxo, sapiora, Sv3TL10, Topper

Отговор

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Добавки за платени телевизии hotwheels 2 4,601 18-11-2019, 16:58
Последна публикация: xbmcbg
Lightbulb Инсталиране на "добавки" Majide 8 64,087 14-09-2018, 20:48
Последна публикация: Majide
  Хранилище nikolaypenev 9 12,748 26-01-2017, 12:00
Последна публикация: trip70
  urepo - либералното хранилище NEOhidra 0 3,909 11-12-2016, 22:57