Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
Мартин, здравей. Искам да попитам, понеже реших на тв да сложа версията spmc, обаче използвам същото репо както при коди, но не ми излизат например бг суб добавка да сложа, замунда, и така нататък. Защо?
(05-10-2019, 15:33)Nikito82 написа: Мартин, здравей. Искам да попитам, понеже реших на тв да сложа версията spmc, обаче използвам същото репо както при коди, но не ми излизат например бг суб добавка да сложа, замунда, и така нататък. Защо?

Предполагам някаква несъвместимост във версиите. Не ползвам SPMC и нямам поглед там. Предполагам, че се базира на по-стара версия на Коди и поради това не се виждат добавките, които имат изисквания за по-нови версии. Не съм напълно сигурен, но така предполагам.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Точно така е. Базирано е на 16.Х.Х и затова не се виждат.

Nikito82, каква е причината да сложиш SPMC?
Има и 17.6, на която се виждат всички адони. И аз използвах до скоро SPMC, тъй като работеше по- леко и без забивания на Андроид телевизора ми, но последно време Elementum взе да прави проблеми(SPMC се изключва) и преминах на коди 18.4- изглежда са го оправили и ми работи много добре.
Здравей Марто, искам да ти благодаря за всичкия труд и усилия които полагаш по подържането на хранилището и добавките. Раядвам се, че си оправил стриймовете на руските спортни ТВ в Free BG/World Online TV. Въпроса ми е имаш ли начин, разбира се и възможност да оправиш и тези от Balkans Sports , или ако не всичките поне Arena Sort и Sport Klub. Преди време си работеха нормално но от 4-5 месеца изчезнаха.

Предварително благодаря и се извинявам за нахалството.
(06-10-2019, 12:56)Hamelleon написа: Здравей Марто, искам да ти благодаря за всичкия труд и усилия които полагаш по подържането на хранилището и добавките. Раядвам се, че си оправил стриймовете на руските спортни ТВ в Free BG/World Online TV. Въпроса ми е имаш ли начин, разбира се и възможност да оправиш и тези от Balkans  Sports , или ако не всичките поне Arena Sort и Sport Klub. Преди време си работеха нормално но от 4-5 месеца изчезнаха.

Предварително  благодаря и се извинявам за нахалството.

Единствено в секцията Sports TV съм сложил аз стриймовете. Останалите секции ползват различни източници от интернет, така че каквото върви там, върви и тук, и респективно, каквото не работи и тук не работи.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
(06-10-2019, 14:12)martinstz написа:
(06-10-2019, 12:56)Hamelleon написа: Здравей Марто, искам да ти благодаря за всичкия труд и усилия които полагаш по подържането на хранилището и добавките. Раядвам се, че си оправил стриймовете на руските спортни ТВ в Free BG/World Online TV. Въпроса ми е имаш ли начин, разбира се и възможност да оправиш и тези от Balkans  Sports , или ако не всичките поне Arena Sort и Sport Klub. Преди време си работеха нормално но от 4-5 месеца изчезнаха.

Предварително  благодаря и се извинявам за нахалството.

Единствено в секцията Sports TV съм сложил аз стриймовете. Останалите секции ползват различни източници от интернет, така че каквото върви там, върви и тук, и респективно, каквото не работи и тук не работи.
Именно за секцията Sports TV става въпрос, и подсекция  Balkans sports Smile За останалите е ясно, че каквото върви там, върви и тук.
(06-10-2019, 17:55)Hamelleon написа:
(06-10-2019, 14:12)martinstz написа:
(06-10-2019, 12:56)Hamelleon написа: Здравей Марто, искам да ти благодаря за всичкия труд и усилия които полагаш по подържането на хранилището и добавките. Раядвам се, че си оправил стриймовете на руските спортни ТВ в Free BG/World Online TV. Въпроса ми е имаш ли начин, разбира се и възможност да оправиш и тези от Balkans  Sports , или ако не всичките поне Arena Sort и Sport Klub. Преди време си работеха нормално но от 4-5 месеца изчезнаха.

Предварително  благодаря и се извинявам за нахалството.

Единствено в секцията Sports TV съм сложил аз стриймовете. Останалите секции ползват различни източници от интернет, така че каквото върви там, върви и тук, и респективно, каквото не работи и тук не работи.
Именно за секцията Sports TV става въпрос, и подсекция  Balkans sports Smile За останалите е ясно, че каквото върви там, върви и тук.

Както писах, Balkans sports идват от източник, който не е мой. Няма как да оправя нещо там. За секцията Sports TV ще видя дали мога да направя нещо, но не обещавам.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
(06-10-2019, 17:55)Hamelleon написа:
(06-10-2019, 14:12)martinstz написа:
(06-10-2019, 12:56)Hamelleon написа: Здравей Марто, искам да ти благодаря за всичкия труд и усилия които полагаш по подържането на хранилището и добавките. Раядвам се, че си оправил стриймовете на руските спортни ТВ в Free BG/World Online TV. Въпроса ми е имаш ли начин, разбира се и възможност да оправиш и тези от Balkans  Sports , или ако не всичките поне Arena Sort и Sport Klub. Преди време си работеха нормално но от 4-5 месеца изчезнаха.

Предварително  благодаря и се извинявам за нахалството.

Единствено в секцията Sports TV съм сложил аз стриймовете. Останалите секции ползват различни източници от интернет, така че каквото върви там, върви и тук, и респективно, каквото не работи и тук не работи.
Именно за секцията Sports TV става въпрос, и подсекция  Balkans sports Smile За останалите е ясно, че каквото върви там, върви и тук.

Разбрах те, какво имаш предвид Smile
Мисля, че съм го оправил. Просто две неща се казват по сходен начин и от там се обърках.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Ако използвате хранилището на Мартин, сигурно знаете, че има HD-Torrents.org в оригиналия Elementum Burst. Не съм го пробвал дали работи добре, но предлагам, че да. Имам 2 покани, ако някой иска да тества. Предпочитам да ги дам на някого, който може да помогне за разработката в Коди.

Със сигурност не работи с AceStream. Има някаква защита явно.

Марто, помня, че нямаше акаунт, за да тестваш за какво става въпрос, така че ти запазвам едната, ако искаш.


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,721 , 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 432,087 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: