Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO GO Bulgaria (СПРЯНА)
Благодаря!
EU версията работи с Теленор.
Ще ползвам нея.
Хубава вечер!
Здравейте!

Може ли да ме посъветвате какъв медиен прейър да взема, за да мога да гледам HBO GO във FHD формат?
(14-04-2021, 02:43)krasy76 написа: ...Може ли да ме посъветвате какъв медиен прейър да взема, за да мога да гледам HBO GO във FHD формат?
 Ако ще го гледате през Kodi, почти няма значение. Всяко устройство (TV, TV Box, Game console, PC, Laptop, Tablet...) произведено през последните 15-тина години поддържа 1080p разделителна способност - стандартът вече е узрял. Изключение са единични модели от ниския ценови клас на телевизори и смартфони, които все още са на HD Ready 720p. В спецификациите на уредите е указано каква е стандартната резолюция, която поддържат.
Конкретно за настройките в Kodi, резолюцията не се настройва в addon-а за HBO, ами в Inputstream Adaptive addon, който всъщност осъществява "магията". Оставете го на макс. разделителна 1080p или ако устройството ви поддържа и 4k 2160p, тогава може и без ограничения в качеството и битрейта.
[Изображение: 3QeWn0E.png]
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Много благодаря на Majide за бързия и изчерпателен отговор! Явно съм на точното място! Big Grin
Понеже нищо не разбирам..., но се зачетох малко във форумите... може ли да ми препоръчате някой ТВ бокс, на който да може да тръгват повече неща и да грее по-малко? Т.е. да е читави, да мога да го ползвам по-дълго време?
На първо четене си харесах няколко, но не знам дали стават за нещо...?

TV Box Tripsky J15 Pro

T95 Allwinner H616

Mecool KM1

Последният не знам дали го има наличен някъде в БГ и дали е оригиналин...?
(14-04-2021, 12:08)krasy76 написа: Много благодаря на Majide за бързия и изчерпателен отговор! Явно съм на точното място! Big Grin
Понеже нищо не разбирам..., но се зачетох малко във форумите... може ли да ми препоръчате някой ТВ бокс, на който да може да тръгват повече неща и да грее по-малко? Т.е. да е читави,  да мога да го ползвам по-дълго време?
 
Ако държиш да гледаш през официалното приложение на HBO , ти трябва сертифицирано от Google устройство !
Иначе през добавката за Кodi можеш спокойно да гледаш със всички .
Aко ще го вземаш от БГ, и държиш на гаранция ....мaрката/моделът е Xiaomi Mi TV Box S /само те имат официален представител за БГ/
Няма да ти давам линк за да не им правя реклама, и сам можеш да намериш в нета кои са.
Моделите от линковете се предлагат от "мними" Търговци , и при проблем си оставаш с пръст в устата.
Няма такова понятие като вечно и сигурно при Андроид устройствата, а и не само .....
За да си спестиш 20-30% от цените на моделите в които си се огледал, поръчай си от Китай .
Ако искаш повече мнения и препоръки, пусни си нова тема ТУК , като систематизираш какви са ти изискванията и приоритетите, както и сумата която можеш да отделиш .


P.S.Линковете към обяви за продажби не са ОК във форум като този, надявам се, че не си ги пуснал с рекламна цел Wink
(14-04-2021, 17:25)rtk написа: P.S.Линковете към обяви за продажби не са ОК във форум като този, надявам се, че не си ги пуснал с рекламна цел Wink
Премахнах линковете.  Smile

Благодаря за отговора!
Искаше ми се да има възможност за LAN връзка... , а Xiaomi май нямат...

Ще пусна тема, където ми препоръча, за да мога да взема решение. Smile
Добър вечер,
някой да има проблем с плъгина ?
При избор на Начало ми дава грешка
Достъпна е нова версия на приложението. Обновете го, за да продължите да гледате хитови сериали и филми.
В момента има два отделни addon-а, които могат да се ползват за HBO GO: българкият и европейският. И през двата може да се ползва услугата. Ако българската добавка в момента ви работи, спокойно продължете да си я ползвате. Ако не работи при вас: не е съвместима с версията на Коди, не можете да се впишете или извежда неоправими грешки, превключете към европейската версия. Защо? Ами нейният текущ разработчик се занимава единствено с нея и може да отдели достатъчно време да интегрира нова функционалност и да премахва експедитивно бъговете. Поради прекалено много ангажименти не съм портнал половината от добавките ми все още към python3 за съвместимост с Коди 19 и следващи версии. HBO GO също не е портната и може би е добра идея да се консолидират нещата. Няма голям смисъл, да се отделят време и усилия в разработка на два addon-a, които вършат едно и също. Нека по-добрият да остане, по-универсалният да "спечели".

Европейската версия, може да откриете ТУК в официалния форум. Също там е налице и американската версия на HBO MAX. Предполагам, по някое време тази година, ще сменяме HBO GO с MAX, което ще доведе до смяна и на самите addon-и.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
По отношение на грешката "Достъпна е нова версия на приложението. .... " на приложението hGO EU - това е причината Линк
С две думи - HBO са променили API-to , пак си се гледат филми и сериали, просто са изчезнали някои от менютата от началният екран (Препоръчани, Поредици и т.н.). Филмите си ги има в Movies, сериалите също са си там. Когато го оправят - тогава . Smile 
(21-04-2021, 00:20)drundrunqrina написа: По отношение на грешката "Достъпна е нова версия на приложението. .... " на приложението hGO EU - това е причината Линк
С две думи - HBO са променили API-to , пак си се гледат филми и сериали, просто са изчезнали някои от менютата от началният екран (Препоръчани, Поредици и т.н.). Филмите си ги има в Movies, сериалите също са си там. Когато го оправят - тогава . Smile 

не знам до колко е актуално с оглед на последния пост, но при мен добавката(нито БГ, нито EU) не бачка и все иска "нова версия" .... това hbo go откакто спря да върви на amazon fire tv stick-а, все ядове с него.

.:редактирано:.

интересното е, че ако прибавя(през таблета) филм/сериал за гледане в листата, през My List мога да се плейват, обаче ако отива в секция филми/сериали/документални - не може ....


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  VOYO Bulgaria stani_mi 7 10,288 18-04-2022, 13:13
Последна публикация: yanku
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,427 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 71,669 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide
  DRAMAFEVER (СПРЯНА) Majide 86 109,066 18-03-2020, 11:57
Последна публикация: Majide

Отваряне на: