Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO GO Bulgaria (СПРЯНА)
За Теленор има два идентификатора на оператора: Telenor и Telenor Promo. По принцип промоционално получения достъп до HBO GO го пускат през "Promo" профила (предполагам с ограничения за по-малко устройства или нещо такова - няма кой да ми потвърди подозренията), а допълнително заявения "пълен пакет" го пускат през другия идентификатор като "Telenor". Моля опитайте с двата варианта, дали ще има някаква разлика при вас.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Само да потвърдя, че през "Теленор" няма никакъв проблем.
(13-04-2020, 11:43)Majide написа:
За Теленор има два идентификатора на оператора: Telenor и Telenor Promo. По принцип промоционално получения достъп до HBO GO го пускат през "Promo" профила (предполагам с ограничения за по-малко устройства или нещо такова - няма кой да ми потвърди подозренията), а допълнително заявения "пълен пакет" го пускат през другия идентификатор като "Telenor". Моля опитайте с двата варианта, дали ще има някаква разлика при вас.

Разбира се, ще пробвам, но аз една година си гледах без никакви проблеми с Telenor. Изведнъж спря и почна да се оплаква за грешни credentials. 
Ще тествам това Telenor Promo дали ще тръгне там.

Не тръгва и с Telenor Promo - преинсталирах наново добавката.

Ще пробвам да инсталирам едно коди на лаптопа по-късно и да пробвам дали при чиста инсталация ще тръгне.
Изчисти устройствата свързани с браузър.
https://prnt.sc/rycfjd

Пробвай да смениш паролата.
(13-04-2020, 14:21)anex написа: Ще пробвам да инсталирам едно коди на лаптопа по-късно и да пробвам дали при чиста инсталация ще тръгне.
 Всички настройки на добавката се пазят в .../userdata/addon_data/plugin.video.hbogobg/settings.xml
Вместо преинсталация на добавката или даже целия Коди, може просто да изтриете файла с настройките и при последващото влизане в добавката той ще се пресъздаде с въведените от вас автенфикационни данни (оператор, имейл и парола).
[Изображение: notrobosmall.jpg]
(13-04-2020, 15:41)Majide написа:
(13-04-2020, 14:21)anex написа: Ще пробвам да инсталирам едно коди на лаптопа по-късно и да пробвам дали при чиста инсталация ще тръгне.
 Всички настройки на добавката се пазят в .../userdata/addon_data/plugin.video.hbogobg/settings.xml
Вместо преинсталация на добавката или даже целия Коди, може просто да изтриете файла с настройките и при последващото влизане в добавката той ще се пресъздаде с въведените от вас автенфикационни данни (оператор, имейл и парола).

Изтрих вече няколко пъти посочената директория и инсталирах наново добавката, ефект нямаше.
Инсталирах едно тестово коди на bluestacks emulator и добавката си работи.
Явно нещо се е омазало генерално или някой друг адон прави конфликт с HBO добавката.
Аз пък имам проблем със субтитрите. Изчезват на Random принцип, може да е на 3 тата минута от фима, може и да е на 35. Може и да не изчезнат. Лога е празен. Някакви идеи ?
"Чезненето" на субтитри е бъг в Inputstream Adaptive addon, защото именно той ги извлича и визуализира от платформата (през HBO GO addon-a и Коди само задавате предпочитанията си а IA върши цялата работа). И при мен се случва този проблем и за да се появят отново, може да направите следните неща:
- да изчакате и след една-две минути ще заредят субтитри за следващия сегмент/chunk;
- да спрете видеото и да го пуснете отново. Коди ще ви предложи да го продължите от същото място;
- да превъртите десетина секунди назад (по време на възпроизвеждането) и вероятно ще се появят субтитрите.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
(13-04-2020, 14:21)anex написа:
(13-04-2020, 11:43)Majide написа:
За Теленор има два идентификатора на оператора: Telenor и Telenor Promo. По принцип промоционално получения достъп до HBO GO го пускат през "Promo" профила (предполагам с ограничения за по-малко устройства или нещо такова - няма кой да ми потвърди подозренията), а допълнително заявения "пълен пакет" го пускат през другия идентификатор като "Telenor". Моля опитайте с двата варианта, дали ще има някаква разлика при вас.

Разбира се, ще пробвам, но аз една година си гледах без никакви проблеми с Telenor. Изведнъж спря и почна да се оплаква за грешни credentials. 
Ще тествам това Telenor Promo дали ще тръгне там.

Не тръгва и с Telenor Promo - преинсталирах наново добавката.

Ще пробвам да инсталирам едно коди на лаптопа по-късно и да пробвам дали при чиста инсталация ще тръгне.
И при мен същия проблем продължава няколко дни при пробвани какви ли не варианти ... С добавката plugin.video.hbogoeu обаче нямам никакъв проблем и даже забелязвам че качеството сякаш стана по-добро ...
Здравейте г-н Драгоев. Съжалявам за затрудненията които имате, но това е изолиран проблем, който не мога да възпроизведа и изследвам. Случва се при малко хора и в лога, който ми изпращат (или отказват да ми пратят) не се вижда причината. Ако добавката на arvvoid работи по-добре при вас, използвайте нея. И двете достъпват едно и също съдържание, а колкото до качеството на видеото, звука и субтитрите - всичко това зависи само от: настройките на Inputstream Adaptive, версията на Widevine и нивото на DRM защита, държавата (IP адреса) откъдето достъпвате услугата.
[Изображение: notrobosmall.jpg]


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,568 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  VOYO Bulgaria stani_mi 7 10,518 18-04-2022, 13:13
Последна публикация: yanku
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,537 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 72,650 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide
  DRAMAFEVER (СПРЯНА) Majide 86 110,500 18-03-2020, 11:57
Последна публикация: Majide

Отваряне на: