Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO GO Bulgaria (СПРЯНА)
(11-09-2019, 19:04)Majide написа: Публикувана е v0.8.0 със следните промени:
-Коригирана е грешка, сочеща липсата на python библиотеката requests;
-Добавката е превключена към осма версия на системното API.

Majide, не разбрах отговора. v0.8.0 на кое? Това решава ли проблема с грешката за requests?
(13-09-2019, 19:04)natrov написа:
(11-09-2019, 19:04)Majide написа: Публикувана е v0.8.0 със следните промени:
-Коригирана е грешка, сочеща липсата на python библиотеката requests;
-Добавката е превключена към осма версия на системното API.

Majide, не разбрах отговора. v0.8.0 на кое? Това решава ли проблема с грешката за requests?
 На приставката за HBO GO. Да, би трябвало да решава този проблем... Все пак пробвайте за да сте сигурни.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Доста порових, но не видях откъде може да се намери 0.8.0. В официалното хранилище е 0.7.3.

ПП Оказа се че съм точно с 0.8.0 на единия от компютрите. И там е същото с requests.
Здравей @natrov,
В първи пост на тази форумна тема, най-отдолу съм посочил цитирам:
Цитат:Последната актуална версия на приставката, може да изтеглите от ТУК . Свалете ръчно и инсталирайте от ZIP файл. Проверявайте регулярно за нови версии!

The last actual version of the addon can be downloaded from HEREDownload manually and install from ZIP file. Check periodically for updates!
[Изображение: notrobosmall.jpg]
(13-09-2019, 22:28)natrov написа: Доста порових, но не видях откъде може да се намери 0.8.0. В официалното хранилище е 0.7.3.

ПП Оказа се че съм точно с 0.8.0 на единия от компютрите. И там е същото с requests.
 Можеш ли да ми изпратиш лога от този компютър работещ с версия 0.8.0 ?
[Изображение: notrobosmall.jpg]
(13-09-2019, 22:37)Majide написа: Здравей @natrov,
В първи пост на тази форумна тема, най-отдолу съм посочил цитирам:
Цитат:Последната актуална версия на приставката, може да изтеглите от ТУК . Свалете ръчно и инсталирайте от ZIP файл. Проверявайте регулярно за нови версии!

The last actual version of the addon can be downloaded from HEREDownload manually and install from ZIP file. Check periodically for updates!

Да. Оттам съм я свалил. Същата работа с requests.

(13-09-2019, 22:38)Majide написа:
(13-09-2019, 22:28)natrov написа: Доста порових, но не видях откъде може да се намери 0.8.0. В официалното хранилище е 0.7.3.

ПП Оказа се че съм точно с 0.8.0 на единия от компютрите. И там е същото с requests.
 Можеш ли да ми изпратиш лога от този компютър работещ с версия 0.8.0 ?

Бях спрял Коди. Като го пуснах да извадя log и всичко тръгна.

(13-09-2019, 22:38)Majide написа:
(13-09-2019, 22:28)natrov написа: Доста порових, но не видях откъде може да се намери 0.8.0. В официалното хранилище е 0.7.3.

ПП Оказа се че съм точно с 0.8.0 на единия от компютрите. И там е същото с requests.
 Можеш ли да ми изпратиш лога от този компютър работещ с версия 0.8.0 ?

Пусна ме една крачка нататък, но нещо не ми харесва акаунта. Ето log.
Здравейте, с KODI инсталирано на Raspbery PI3 съм и пробвах да инсталирам ръчно добавката която свалих от посочения по-горе линк. При опит за инсталация ми казва, че структурата на файла е грешна и не може да се инсталира?

Намерих си грешката и се извинявам. Инсталирах успешно добавката и засега мога да потвърдя, че HBO GO върви нормално .Благодаря за ъпдейта!
Здравейте. 
Моля за съдействие. Нещо не ми се получава логването с добавката HBO GO Bulgaria v.0.8.0
Опитах и с потребителско име, и с имейл, и с потребителски код от сайта на HBO,
но не ги приема, и ме кара да ги проверявам, след което ми дава ГРЕШКА.
На PC с Win 7 и на A95X F1 Android 8.1 TV Box Amlogic S905W , с абонамент през оператор NET1,с приложението за андроид и през Опера/ Google Chrome, нямам проблеми с логина. 
Но през Кодито със добавката HBO GO Bulgaria, и на двете платформи не се получава.
Имам поготвен Лог файл, но на кой да го изпратя.
Docenta здравей,

LOG файла може да го пуснеш в https://pastebin.com или https://paste.kodi.tv
Няма нужда да го пращаш лично на някого.
За login в Коди добавката се използва email адреса и паролата на HBO GO акаунта. В момента няма да може да се логнете, защото в системата им, където е списъка с поддържани български оператори по някаква причина вече не фигурират Telekabel и NET1. На страницата за login в сайта им обаче, ги има?! Казуса е наистина странен и заслужава да се провери.
[Изображение: notrobosmall.jpg]


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  VOYO Bulgaria stani_mi 7 10,287 18-04-2022, 13:13
Последна публикация: yanku
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,426 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 71,667 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide
  DRAMAFEVER (СПРЯНА) Majide 86 109,051 18-03-2020, 11:57
Последна публикация: Majide

Отваряне на: