Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
Единствената съществена разлика между кода на dj2616 е че там логин урлто е:
self.__URL_LIST = base + '/tv/samsungtv/live'

докато в преименуваната сборка, урл-то се променя според използвания агент:
self.__URL_LIST = base + '/tv/%s/live' % os_id

Така че при симулиране на Самсунг и двете добавки би трябвало да връщат еднакъв брой канали.

Ако dj2616 чете това и има желание да продължи да помага на форума, нека ми пише.
(14-11-2016, 13:59)wwwcomivo написа: Пробвайте с добавката на dj2616
Линк за изтегляне: http://pc.cd/Q4HotalK
Също работи също като  "преименувания адон blstfusion".
(14-11-2016, 16:01)harry_gg написа: Единствената съществена разлика между кода на dj2616 е че там логин урлто е:
self.__URL_LIST = base + '/tv/samsungtv/live'

докато в преименуваната сборка, урл-то се променя според използвания агент:
self.__URL_LIST = base + '/tv/%s/live' % os_id

Така че при симулиране на Самсунг и двете добавки би трябвало да връщат еднакъв брой канали.

Ако dj2616 чете това и има желание да продължи да помага на форума, нека ми пише.

Някой спомена и за коректната идентификация на Tizen телевизорите, не помня вече в коя Х+1 версия на адона:

Код:
Mozilla/5.0 (SMART-TV; Linux; Tizen 2.3) AppleWebkit/538.1 (KHTML, like Gecko) SamsungBrowser/1.0 TV Safari/538.1
Версия S! Интересно!
Няма нищо интересно във тази версия natrov.
(14-11-2016, 18:40)Alkatrazbg написа: Няма нищо интересно във тази версия natrov.

Вече си я разгледал? Аз още не съм. При мен идеално работи R.
Тези новите версии не са ми интересни със този мапинг защото не ми се мапва всеки път когато от Булсатком решат да махнат или добавят канал .Хеадента няма как да разбере кой канал го има и кой го няма за да го добави или да го махне.
(14-11-2016, 19:34)Alkatrazbg написа: Тези  новите версии не са ми интересни със този мапинг защото  не ми се мапва всеки път когато от Булсатком решат да махнат или добавят канал .Хеадента няма как да разбере кой канал го има и кой го няма за да го добави или да го махне.

По принцип може map файла да се стартира с пускането на Kodi. Той пропускавече мапнатите канали, на за тази цел трябва доста да се усложни предполагам. За да работи на различните реализации.
Сменил е идентификацията за Самсунг ТВ, както писах в предното ми мнение.
Question 
Здравейте, инсталирах си fusion от тук https://github.com/harrygg/plugin.progra...master.zip . Искам да попитам само при мен ли HD каналите са с лошо качество или е от самата приставка. Иначе работи идеално и всички канали са налице.


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,263,644 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,586 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 442,492 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,566 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 73,003 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: