Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
(12-11-2016, 23:45)harry_gg написа: Сори къде е този файл на dj3616?

Той първо го беше пуснал във БСК форума, където естественно го прецакаха и аз го посъветвах да го сподели с всички "маняци" тук  Shy Rolleyes Tongue Angel

неговият пост е две страници назад, ето линка:  http://pc.cd/Q4HotalK 
(12-11-2016, 23:35)olymp написа: В случай, че на някой му е нужна работеща "R" версия на добавката - трябва да се замeни на 58-ми ред на service.py това "samsunghas-agent/1.1" с това "Mozilla/5.0 (SMART-TV; Linux; Tizen 2.3) AppleWebkit/538.1 (KHTML, like Gecko) SamsungBrowser/1.0 TV Safari/538.1"

А, ако съм сменил освен 58-ми ред и другите agent-и, пак ли няма да ми зареди Диемите например?
Ако си избрал OS ID - Samsung само 58-ми ред е от значение
и трябва да си плащаш диемите за да се появят Smile
Зравейте!
Как мога да променя настройката на това кой агент да изпозлва добавката БЕЗ да имам достъп до гравичния интерфейс на коди? (през ssh) След като промених service.py с новия агент искам да посоча на добавката отнова да ползва самсунг агента, но не съм си вкъщи.
Благодаря!

п.с. Настроих ТВХ с каналите от AceProxy и за сега си вървят добре (линкоете са във вид http://ip:port/channel/name%20name.mp4 - сървърът изпраща една и съща заявка към AceProxy, тайа че мисля че няма да има разместване щом сиймовете си променят ID. Поне на IOS от месеци си ползвам едни и съши линкове без да се променяли)
Така че на който му се заиграва - да действа - има recording and timeshifting.
В /storage/.kodi/userdata/addon_data/plugin.program.bscfusion/settings.xml dev_id трябва да е 1


Код:
<setting id="dev_id" value="1" />


После може би трябва да дадеш enable/disable на добавката, защото не съм сигурен иначе дали ще се усети да се релоад-не
(12-11-2016, 18:07)harry_gg написа: Мнението е преместено от предишната страница тук, за да не умре в забвение.

Цитат:Следя темата тук и се кефя на това че всеки помага с каквото може за да сработи добавката. Браво! Това се казва отборен дух. 
Аз предлагам следното:

1. Да се окомплектоват всички поправки по кода и да се релийсне нов адон с ново име и ID с цел да не е в конфликт с името на стария адон (plugin.program.bscfusion) .
2. Да се публикува кода в гитхъб където всеки да може да го разгледа и поправя при желание.
3. Новата добавка да се пусне в БГ-адонс хранилището с цел автоматични и бързи ъпдейти при промени по кода.

Аз вече направих нещо примерно с името blstfusion. Може да се свали от тук
В нея са добавени последните промени от мненията по-горе и наистина работи, когато е избрана симулациця на ПС или Самсунг (където има Диемите), 
Освен това има няколко козметични промени например мапинг файла се зарежда локално има БГ език и е оправена опцията за изключване на ХХХ каналите. 

Ако има навити да поддържат добавката както досега, аз мога да я добавя в БГ-адонс хранилището.

При мен (не плащам за допълнителни канали) се появяват:
  • В ПС профил 140 канала /няма Диеми/
  • В Самсунг профил 160 канала /Има Диеми/
  • В Андроид профил 145 канала /няма Диеми/
  • В профил Панасоник има 9 канала /няма Диеми/
  • В профил ЛГ има 9 канала /няма Диеми/

Хари това означава ли, че автора и се е отказал от нейната бъдеща поддръжка?
Това е добавката в стария и вид (без нужда от tvheadened сървър)
След като автора и я ъпдейтна и промени начина и на работа,  едва ли може да се очаква поддръжка за тази версия в бъдеще от него
Според мен е добре да я има в хранилището под друго име и всеки сам да избира коя от двете да ползва
Това е ясно, но за мен е важно и неговото мнение. Става въпрос за голямо количество интелектуален труд който аз уважавам и ценя.
По същата логика ако някой има ракия в мазето си вие можете да влезете там и да я изпиете/приватизирате без неговото съгласие защото вие я харесвате, а той не я пие или няма желание да ви я подари.
Ако ракията е под GPL лиценз и е изкарана пред блока - всичко е ок.
Това е причината поради която доста хора не публикуват тук своите плугини.


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,262,658 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,584 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 442,327 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,565 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 72,986 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: