Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
...мнението е преместено
След последните промени от dj2616 имате ли Диема Спорт 1 и 2, защото при мен все още ги няма?
има и диемите  при мен пак са 214
Мнението е преместено от предишната страница тук, за да не умре в забвение.

Цитат:Следя темата тук и се кефя на това че всеки помага с каквото може за да сработи добавката. Браво! Това се казва отборен дух. 
Аз предлагам следното:

1. Да се окомплектоват всички поправки по кода и да се релийсне нов адон с ново име и ID с цел да не е в конфликт с името на стария адон (plugin.program.bscfusion) .
2. Да се публикува кода в гитхъб където всеки да може да го разгледа и поправя при желание.
3. Новата добавка да се пусне в БГ-адонс хранилището с цел автоматични и бързи ъпдейти при промени по кода.

Аз вече направих нещо примерно с името blstfusion. Може да се свали от тук
В нея са добавени последните промени от мненията по-горе и наистина работи, когато е избрана симулациця на ПС или Самсунг (където има Диемите), 
Освен това има няколко козметични промени например мапинг файла се зарежда локално има БГ език и е оправена опцията за изключване на ХХХ каналите. 

Ако има навити да поддържат добавката както досега, аз мога да я добавя в БГ-адонс хранилището.

При мен (не плащам за допълнителни канали) се появяват:
  • В ПС профил 140 канала /няма Диеми/
  • В Самсунг профил 160 канала /Има Диеми/
  • В Андроид профил 145 канала /няма Диеми/
  • В профил Панасоник има 9 канала /няма Диеми/
  • В профил ЛГ има 9 канала /няма Диеми/
За да работи профил Андроид трябва да се смени User-Agent за този профил на "Bulsatcom for android" в кода.
(12-11-2016, 19:35)skywalker написа: За да работи профил Андроид трябва да се смени User-Agent за този профил на "Bulsatcom for android" в кода.

Браво. Отразено е в кода и вече работи и за Андроид.
за логата лесен начин има ли или само като ги дописвам едно по едно
с файла на dj2616 се зареждат 221 канали,докато с файла на harry_gg продължават да 173 без диемите дискавъри и ххх каналите
В случай, че на някой му е нужна работеща "R" версия на добавката - трябва да се замeни на 58-ми ред на service.py това "samsunghas-agent/1.1" с това "Mozilla/5.0 (SMART-TV; Linux; Tizen 2.3) AppleWebkit/538.1 (KHTML, like Gecko) SamsungBrowser/1.0 TV Safari/538.1"
Сори къде е този файл на dj3616?


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,258,859 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,574 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 440,188 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,546 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 72,773 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: