Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
[Изображение: n6tfz9.jpg]
(09-11-2016, 04:30)natrov написа: Хубава добавка. Лошото е, че категорично не иска да сложи БНТ 1 HD на първо място

Остави един празен ред над BNT1 HD и ще стане. Много удобна добавка, благодарности на автора!
(09-11-2016, 02:38)natrov написа:
(09-11-2016, 02:29)tubehead написа: Благодарности на разработчика на приложението!

Макар и с лек срам си признавам, че след доста загубено време, частични успехи с tvheadend (без работещо EPG) преминах обратно на уеб приложението (сега и на коди благодарение на OLD2 Wink ).

Благодаря и на множеството помощ и съвети на потребителите тук.

С оглед на качеството (независимо от приложението) което към момента е достъпно ще си позволя един съвет към тези които все още се мъчат и възнамеряват да ползват приложението като основен източник на телевизия.....на всичко над 15" (дори и това е много) просто не си заслужава....особено като се има предвид, че за цената на две кутии цигари на месец или 5 бири има алтернативни източници Wink

Txheadend-a го пуснах, а утре ще си коригирам чинията и ще си гледам от сателита с HD. Но на Kodi под Windows и 13,3" ми трябва старата версия, когато не съм в къщи. Но изобщо не иска да се зареди. В лога пищи, че не може да направи временна директория. Явно е нужно при разархивиране на добавката. Шибана работа.

(09-11-2016, 02:36)Topper написа:
(09-11-2016, 02:21)natrov написа:
(09-11-2016, 00:12)Topper написа: Ха, ново двайсе - и при мен като и при kodi_dev няма роуд до api-то ?
Спира ме стриймъра....

Блок от ISP?
BSC Smile

На телефона ти върви ли?
Май е време за един хубав скандал на тези хубавци. Явно някой рутър ме спира и ме предизвикват да потърся точно за какво плащам. Тъкмо бях намислил да взема един бокс от техните, сега ще искам да ми обяснят как ще го пуснат.
Аве тез сладури от булсата ко пак разбутаха ни сайта им са отваря флаш плера ни приложението им са логва ... за адона на коди е ясно че мофил импорт грешка ... Koй са обновил обовил след 8 часа пак няма никой
Ми всичко на всичко имам 9 телевизионни канала.При вас как е.
Пак объркаха схемата Smile
Така, скандала се проведе доста яростно, няколко пъти, на всички фронтове (скайп, онлайн съпорт, телефон, няколко телефона, няколко нива съпорт, след това направо с NOC около 50 мейла). С две думи "отдел за борба с клиента".
Без да изпадам в подробности, да не цитирам смешни емейли, заключението е - мобилното приложение имало проблем!
Усилено отбягваха информацията, че няма пинг/роуд до техният сървър и то като техен абонат.
Съпорта им, преди да стигна до колеги от бек офиса се свеждаше до - при мен работи, сега гладам и на компа в къщи работа, заради които доводи попитах да не ме канят да гледам телевизията им у тях ?
Единственото нещо което е за отбелязване е, че се споменах хиляди потребители, които гледали по всякакъв начин и ползвали разни кодита (какво е това, аз отдавна не ползвам кодеци, имам смарт телевизор ?), че те не предлагали услугата, нищо че се плащала, ама не било на техен бокс, не можаха да кажат разликата с обикновен андорид бокс и т.н. глупости. Което НЕ отговаря на ТЕХНИТЕ правила, както и не можа младия господин да ми обясни как ми взимат вече доста време парите за услуга, която НЕ предлагали, ами било екстра. За справка:
http://www.bulsat.com/faq.php#tab5
Мисля утре да продължа, обаче ще се развие на по-високо ниво и не като редови анонимен абонат.
Като не сполуча така, ще ида в първия офис да си поискам бокс, който е НАПЪЛНО БЕЗПЛАТЕН и ще изискам техници да ми го монтират.
Та, те така.
А може би умишлено я объркват
Версията OLD при мен вече не работи :-(, зарежда си листата, уж всичко е ОК, но след това като цъкнеш на канал и ХОЙ.....
Добавката си е добре ама ей тука има проблем https://test.iptv.bulsat.com/iptv-login.php . Когато това ви се отвори ще ви проработи и добавката. Проблема не е във вашият телевизор скъпи потребители.


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,254,768 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,554 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 437,818 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,524 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 72,487 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: