Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
Защо не прочете първият пост на темата?
(20-05-2016, 18:05)xbmcbg написа: Защо не прочете първият пост на темата?

Защо трява да го чете? 
Най-лесно е ако може всичко наготово! Вече куцо и сакото инсталира Коди и се занимават с неща, от които нямат никаква представа... А когато опре до знание или интерес - защо да си губят времето, като може някой да им обясни, или да им го направи вместо тях!
И тук отново се стига до въпроса какво е Коди и как се използва - масата го инсталира на китайски тенекии, или идва инсталиран по дифолт, без идея да си имат какво е това и после опищяват света за помощт, вместо сами да си напрегнат сивите клетки, и ако тогава не успеят, да попитат, след като се опитали много начини и са прочели достатъчно информация за Коди.
Но това е друга тема и не е свързана с Fusion! Undecided
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Ама не случайно е и този форум. За да се помага на Kodi обществото. Кой на кво инсталирал няма никакво значение.
(20-05-2016, 18:25)zdravkos написа:
(20-05-2016, 18:05)xbmcbg написа: Защо не прочете първият пост на темата?

Защо трява да го чете? 
Най-лесно е ако може всичко наготово! Вече куцо и сакото инсталира Коди и се занимават с неща, от които нямат никаква представа... А когато опре до знание или интерес - защо да си губят времето, като може някой да им обясни, или да им го направи вместо тях!
И тук отново се стига до въпроса какво е Коди и как се използва - масата го инсталира на китайски тенекии, или идва инсталиран по дифолт, без идея да си имат какво е това и после опищяват света за помощт, вместо сами да си напрегнат сивите клетки, и ако тогава не успеят, да попитат, след като се опитали много начини и са прочели достатъчно информация за Коди.
Но това е друга тема и не е свързана с Fusion! Undecided

Първият пост съм го прочел, за твоя информация няколко пъти и съм се помъчил ,но не го намирам и затова питам....
Мисля че за това са форумите ,но може и да се лъжа ,ние куците и сакатите явно не сме за тук ,явно тук си мерите разни атрибути само тези който сте се родили научени и знаещи и само с маркови тенекии.
След като стартираш програмната добавка "Fusion TV" кво ти изписва?
(20-05-2016, 20:59)ZZlatev написа: След като стартираш програмната добавка "Fusion TV" кво ти изписва?

След като я стартирам в горният десен ъгъл изписва ( Login Start ) но не зарежда до края а само до средата, а в долният десен ъгъл пише( Module Import  Fail ) и от там на татък нищо.
Без Log file никой неможе да ти помогне има шанс да познае, но само ако разполага с кристална топка.
(21-05-2016, 00:11)kpoft написа:
(20-05-2016, 20:59)ZZlatev написа: След като стартираш програмната добавка "Fusion TV" кво ти изписва?

След като я стартирам в горният десен ъгъл изписва ( Login Start ) но не зарежда до края а само до средата, а в долният десен ъгъл пише( Module Import  Fail ) и от там на татък нищо.

Я сложи версия 15.2 и виж дали всичко е наред.
(20-05-2016, 20:37)kpoft написа:
(20-05-2016, 18:25)zdravkos написа:
(20-05-2016, 18:05)xbmcbg написа: Защо не прочете първият пост на темата?

Защо трява да го чете? 
Най-лесно е ако може всичко наготово! Вече куцо и сакото инсталира Коди и се занимават с неща, от които нямат никаква представа... А когато опре до знание или интерес - защо да си губят времето, като може някой да им обясни, или да им го направи вместо тях!
И тук отново се стига до въпроса какво е Коди и как се използва - масата го инсталира на китайски тенекии, или идва инсталиран по дифолт, без идея да си имат какво е това и после опищяват света за помощт, вместо сами да си напрегнат сивите клетки, и ако тогава не успеят, да попитат, след като се опитали много начини и са прочели достатъчно информация за Коди.
Но това е друга тема и не е свързана с Fusion! Undecided

Първият пост съм го прочел, за твоя информация няколко пъти и съм се помъчил ,но не го намирам и затова питам....
Мисля че за това са форумите ,но може и да се лъжа ,ние куците и сакатите явно не сме за тук ,явно тук си мерите разни атрибути само тези който сте се родили научени и знаещи и само с маркови тенекии.
А сега да обясня на тия дето са се родили научени (zdravkos) и на  тия дето четат много (xbmcbg)но не знаят явно.
Поради някаква причина тези два файла ( bulsat.m3u  и bulsat.xml.gz )  не се инсталират с добавката, и когато това стане можете да ги изтеглите от тук:
 https://mega.nz/#!JJdFBKoD!ZViRhuyPwqUvT...Z07scyMEU0  (теглите от десният файл)
добавяте ги в директорията която е посочена в първият пост, и после да ги заредите от Коди.
И всичко си тръгва без проблем.
PS. А и става въпрос за Windows. не знам дали ще се получи на андройд или на някоя китайкса тенекия.... Smile
(22-05-2016, 00:39)kpoft написа:
(20-05-2016, 20:37)kpoft написа:
(20-05-2016, 18:25)zdravkos написа:
(20-05-2016, 18:05)xbmcbg написа: Защо не прочете първият пост на темата?

Защо трява да го чете? 
Най-лесно е ако може всичко наготово! Вече куцо и сакото инсталира Коди и се занимават с неща, от които нямат никаква представа... А когато опре до знание или интерес - защо да си губят времето, като може някой да им обясни, или да им го направи вместо тях!
И тук отново се стига до въпроса какво е Коди и как се използва - масата го инсталира на китайски тенекии, или идва инсталиран по дифолт, без идея да си имат какво е това и после опищяват света за помощт, вместо сами да си напрегнат сивите клетки, и ако тогава не успеят, да попитат, след като се опитали много начини и са прочели достатъчно информация за Коди.
Но това е друга тема и не е свързана с Fusion! Undecided

Първият пост съм го прочел, за твоя информация няколко пъти и съм се помъчил ,но не го намирам и затова питам....
Мисля че за това са форумите ,но може и да се лъжа ,ние куците и сакатите явно не сме за тук ,явно тук си мерите разни атрибути само тези който сте се родили научени и знаещи и само с маркови тенекии.
А сега да обясня на тия дето са се родили научени (zdravkos) и на  тия дето четат много (xbmcbg)но не знаят явно.
Поради някаква причина тези два файла ( bulsat.m3u  и bulsat.xml.gz )  не се инсталират с добавката, и когато това стане можете да ги изтеглите от тук:
 https://mega.nz/#!JJdFBKoD!ZViRhuyPwqUvT...Z07scyMEU0  (теглите от десният файл)
добавяте ги в директорията която е посочена в първият пост, и после да ги заредите от Коди.
И всичко си тръгва без проблем.
PS. А и става въпрос за Windows. не знам дали ще се получи на андройд или на някоя китайкса тенекия.... Smile

Поради обективни причини тези два файла винаги се генерират от fusion аддона и размера им зависи от вашият абонамент, но са видини само за този който е прочел и изпълнил написаното в пост №1 или за този който се е ограмотил предварително и няма нужда от проходилка.
В линка който си посочил някой е поставил отметката на покажи скритите файлове вместо теб това е довело до видимост на EPG и m3u файловете. Предполагам няма да ми кажеш, че използваш плейлиста и ЕПГ-то генерирани на 31.12.3015 г. който се намира в посоченият от теб линк
Благодаря за урока който ми изнесе, но повярвай ми четенето с цел самоограмотяване не е навредило на никого.


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,240,933 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 431,772 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,425 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 71,666 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: