Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
Това не е от филтриране на интернета, hard reboot ще ви оправи проблема в OS.
(05-04-2016, 23:12)pepo написа:  
До преди 2 седмици и при мен работеше нормално. След като се  скапа почнах да търся какъв е проблема и след доста опити се сетих да опитам с друг интернет. В момента ползвам SkyNet в София. Закачих го на телефона и тръгна. След това за за съм сигурен свалих лаптопа в другия апартамент, където и доставчика е друг. Там също работеше.
Така стигнах до извода, че проблема идва от интернет доставчика ми.  Те твърдят, че не филтрират нищо, но предлагат и IP телевизия, което е стимул да налагат такива рестрикции.

(05-04-2016, 23:22)xbmcbg написа: Това не е от филтриране на интернета, hard reboot ще ви оправи проблема в OS.

Reboot на кое, на устройството или на рутера, на рутерите на интернет доставчика?
Като спорих с доставчика си, се оказа, че съвсем не съм единствения с този проблем и те признаха, че в мрежата им не работи приложението на булсат.
(05-04-2016, 23:25)Ramsezsh написа:  

Пробвах през телефона където е друг доставчик и пак същия проблем, така че ме съмнява да е доставчика. Hard reboot на RaspBerry-то също не помогна (рутера не съм го пробвал). Остава като имам време да се върна към стар работещ image на Коди и да тествам тогава, но това ще е чак уикенда.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Правих hard reset и на RespBerry-то, и на рутера, но без успех. Проблема не е в доставчика защото на лаптопа през сайта на Булсатком мога да си пусна каналите без проблем, а чрез VPN даже и тези дето не се виждат от чужбина. Нещо друго спъва работата...
Както писах по-рано: FusionTV аддон-а влиза в системата и след като Fetch-не каналите ми дава грешката с Import-a. Каналите се виждат и EPG се вижда, но не тръгват.  Huh
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
(06-04-2016, 01:03)pepo написа: Правих hard reset и на RespBerry-то, и на рутера, но без успех. Проблема не е в доставчика защото на лаптопа през сайта на Булсатком мога да си пусна каналите без проблем, а чрез VPN даже и тези дето не се виждат от чужбина. Нещо друго спъва работата...
Както писах по-рано: FusionTV аддон-а влиза в системата и след като Fetch-не каналите ми дава грешката с Import-a. Каналите се виждат и EPG се вижда, но не тръгват.  Huh

При мен през приложението на сайта на булсат е същото - когато ползвам интернет от доставчика - не  работи. Дава грешки 403 и 404. Когато е на друг доставчик тръгва нормално.
(06-04-2016, 01:09)Ramsezsh написа:  


Оправих го!!!

Отиваш в настройките на Fusion TV и после графа More. От там избери OS ID Samsung или нещо друго, но не Android!!! При мен се оправи, но ако и от сайта не ти бачка значи е доставчика наистина.

Остава ти само да си сложиш VPN и така няма да те виждат.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Според мен при него една парола се ползва на повече устройства от колкото позволява лимита и.
(06-04-2016, 14:01)xbmcbg написа: Според мен при него една парола се ползва на повече устройства от колкото позволява лимита и.

Има ли наистина лимит? Аз я ползвам на 4 или 5, но не едновременно. Едновременно максимално на 3.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Всъщност не е така. Когато тествам го правя на едино и също устройство. Юзъра и паролата са мои (не ползвам чужд акаунт , идползван от неясно колко юзъри). Факт е че на едно и също устройство когато съм на интернета от моя доставчик не работи, а когато го сменя с аксес пойнт от телефона, който е на друг доставчик работи. А и както казах очевидно не тъм единствения с този проблем в тяхната мрежа. Остават ми още няколко месеца до края на договора ми и ако не се отстрани проблема ще отстраня доставчика си.
Лимита се определя от броят на оригиналните устройства регистрирани на акаунта Ви в Булшит. Bие  не трябва да го привишавате с едновременно работещи към API-то коди/РС/телефон устройства.

къде ти е лог файла да погледнем?


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,254,699 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,554 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 437,800 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,524 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 72,486 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: