Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVBG PVR Backend
С коя версия на Коди 18 си и на каква операционна система?
Във файла order.txt просто подреждаш каналите в реда в който искаш да се показват. По едно име на канал на всеки ред. Това е.
Таймшифт не може да се ползва в Коди. Ако в сайта им пише, питай тях най-добре.
Отговори
Коди 18 RC3, андроид 6.0.1, андроид бокс.
Да, де, но после как се зарежда този файл?
Защото подредбата на канали в Коди после е съвсем различна от подредбата в order.txt?
Отговори
Ако не промениш пътя оказан в настройките на добавката файла се зарежда от папката на самата добавка. Желателно е обаче,да го сложиш другаде и в натройките на добавката да посочиш пътя към него. Така при обновяване на добавката, няма да се изтрият промените по файла.
Отговори
(12-01-2019, 12:40)colman76 написа: .............
вторият ми проблем е, че не можах да разбера, мога ли да използвам таймшифт с коди и ако да, то как?...................

Моето решение за архива на tivi.bg
Отговори
Някой салгал ли го е на Libreelec Kodi 18, направих си прясна преинсталация както си му е реда, но като натисна на канала не тръгва....?

http://paste.kodi.tv/farukakexa

3616 и 3695ти ред.
Отговори
Пробвах и с windows, пак не вървят...
Отговори
При Коди 18 пак е сменен начина по който се извикват потоците и броя рекуести, който се изпращат. За момента Коди 18 не работи с ТиВи.бг с и без добавка.
Отговори
(28-01-2019, 09:36)harry_gg написа: При Коди 18 пак е сменен начина по който се извикват потоците и броя рекуести, който се изпращат. За момента Коди 18 не работи с ТиВи.бг с и без добавка.

Ясно, мерси. Интересно @colman76 от предната страница го е фикснал, писах му, дано отговори.
Отговори
(28-01-2019, 09:36)harry_gg написа: При Коди 18 пак е сменен начина по който се извикват потоците и броя рекуести, който се изпращат. За момента Коди 18 не работи с ТиВи.бг с и без добавка.

Отговори ми човека, оправил го е така:

Във файл wsgi_app.py:
if not is_tvheadend and VERSION == 17 and not settings.first_request_sent:
Промених го така:
if not is_tvheadend and VERSION > 16 and not settings.first_request_sent:

Пробвах и на win и на libreelec , работи безпроблемно.
Отговори
Аз такъв файл във Уиндоус не намирам
Отговори


Отваряне на: