Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamunda Magnet Video
Системата ми е Windows 10 ,с поледната версия на коди съм.Защо не ми дава празен екран при настройката на плъгина и за Замунда,Зелка ,Арена
[Изображение: zam.jpg]
Отговори
Скриншота ти показва, че имаш празен екран какъвто желаеш да имаш, но ако искаш да променяш настройките прочети какво съобщение ти изписва на последният ред  Big Grin


  [Изображение: wcsbgTQ.png]
Отговори
(05-01-2020, 17:25)xbmcbg написа: Скриншота ти показва, че имаш празен екран какъвто желаеш да имаш, но ако искаш да променяш настройките прочети какво съобщение ти изписва на последният ред  Big Grin


  [Изображение: wcsbgTQ.png]
Благодаря
Отговори
Добър ден, имам проблем със приставката, всичко върви добре, единсвено което е, че не възпроизвежда БГ субтитри, а някакви английски, като тръгна да търся чрез subunacs/subsab приставката не намира изобщо субтитри, а самия филм има просто не ги намира. Идеи някакви.
Отговори
(13-01-2020, 15:03)Slackwere написа: Добър ден, имам проблем със приставката, всичко върви добре, единсвено което е, че не възпроизвежда БГ субтитри, а някакви английски, като тръгна да търся чрез subunacs/subsab приставката не намира изобщо субтитри, а самия филм има просто не ги намира. Идеи някакви.

Добавката сама по себе си не намира субтитри и не ги зарежда автоматично. Колкото до намирането на субтитри чрез добавка за тях, мисля че хванах проблема и във версията от днес, би трябвало да е отстранен. Ако има проблеми, пишете.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(13-01-2020, 15:30)martinstz написа:
(13-01-2020, 15:03)Slackwere написа: Добър ден, имам проблем със приставката, всичко върви добре, единсвено което е, че не възпроизвежда БГ субтитри, а някакви английски, като тръгна да търся чрез subunacs/subsab приставката не намира изобщо субтитри, а самия филм има просто не ги намира. Идеи някакви.

Добавката сама по себе си не намира субтитри и не ги зарежда автоматично. Колкото до намирането на субтитри чрез добавка за тях, мисля че хванах проблема и във версията от днес, би трябвало да е отстранен. Ако има проблеми, пишете.
Браво
Отговори
Здравейте
Ползвам Kodi на телевизор Sony - Android от около 2-3 години. Всичко ми беше наред докато не станаха версиите на Kodi от 18.0 и на горе. Та проблемът ми е че искам да ползвам Quasar за повечето добавки но все ми дава някаква грешка или когато тръгна да инстал Quasar Kodi блокира и само рестарт го оправя. Има ли начин това да се оправи и ако да как става? Имам Kodi и на TV Box и Quasar и на него не може да проработи. А имам Kodi и на телефона - huawei mate 10 lite - но там всичко е наред. Quasar работи без проблем на Kodi 18.5.
Ако някой знае и може да помогне ще бъда много благодарен. Поздрави
Отговори
(14-01-2020, 14:08)georgievgi76 написа:
(13-01-2020, 15:30)martinstz написа:
(13-01-2020, 15:03)Slackwere написа: Добър ден, имам проблем със приставката, всичко върви добре, единсвено което е, че не възпроизвежда БГ субтитри, а някакви английски, като тръгна да търся чрез subunacs/subsab приставката не намира изобщо субтитри, а самия филм има просто не ги намира. Идеи някакви.

Добавката сама по себе си не намира субтитри и не ги зарежда автоматично. Колкото до намирането на субтитри чрез добавка за тях, мисля че хванах проблема и във версията от днес, би трябвало да е отстранен. Ако има проблеми, пишете.
Браво

Защо автоматичното търсене на филми не работи, а се налага ръчно търсене в повечето случаи? При услугата на елементум за субтитри, търсенето е правилно, но при bgsubs, винаги вади различни субтитри, а не тези за филма.
Отговори
(15-01-2020, 14:54)Scout написа:
(14-01-2020, 14:08)georgievgi76 написа:
(13-01-2020, 15:30)martinstz написа:
(13-01-2020, 15:03)Slackwere написа: Добър ден, имам проблем със приставката, всичко върви добре, единсвено което е, че не възпроизвежда БГ субтитри, а някакви английски, като тръгна да търся чрез subunacs/subsab приставката не намира изобщо субтитри, а самия филм има просто не ги намира. Идеи някакви.

Добавката сама по себе си не намира субтитри и не ги зарежда автоматично. Колкото до намирането на субтитри чрез добавка за тях, мисля че хванах проблема и във версията от днес, би трябвало да е отстранен. Ако има проблеми, пишете.
Браво

Защо автоматичното търсене на филми не работи, а се налага ръчно търсене в повечето случаи? При услугата на елементум за субтитри, търсенето е правилно, но при bgsubs, винаги вади различни субтитри, а не тези за филма.

Както писах по-горе, ако сте с последната версия на добавката, би трябвало да си работи търсенето. Дайте пример с филм, за който не Ви намира субтитири, защото аз пробвах с няколко и на всички ми намира.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(15-01-2020, 15:01)martinstz написа:
(15-01-2020, 14:54)Scout написа:
(14-01-2020, 14:08)georgievgi76 написа:
(13-01-2020, 15:30)martinstz написа:
(13-01-2020, 15:03)Slackwere написа: Добър ден, имам проблем със приставката, всичко върви добре, единсвено което е, че не възпроизвежда БГ субтитри, а някакви английски, като тръгна да търся чрез subunacs/subsab приставката не намира изобщо субтитри, а самия филм има просто не ги намира. Идеи някакви.

Добавката сама по себе си не намира субтитри и не ги зарежда автоматично. Колкото до намирането на субтитри чрез добавка за тях, мисля че хванах проблема и във версията от днес, би трябвало да е отстранен. Ако има проблеми, пишете.
Браво

Защо автоматичното търсене на филми не работи, а се налага ръчно търсене в повечето случаи? При услугата на елементум за субтитри, търсенето е правилно, но при bgsubs, винаги вади различни субтитри, а не тези за филма.

Както писах по-горе, ако сте с последната версия на добавката, би трябвало да си работи търсенето. Дайте пример с филм, за който не Ви намира субтитири, защото аз пробвах с няколко и на всички ми намира.

Например - Breaking Bad S01-S05 без значение от качеството 720 / 1080
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Zelka Magnet Video kodi_dev 47 87,635 20-03-2023, 10:35
Последна публикация: martinstz
Video VIDEO CLIP BG Majide 2 1,855 09-02-2023, 12:11
Последна публикация: Majide
  Приставка Video Fusion/НЕАКТИВНА/ ByJohnie 19 25,211 29-12-2017, 01:47
Последна публикация: xbmcbg
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,075 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.video.bnt ltrifonov@gmail.com 2 7,328 31-10-2016, 20:10
Последна публикация: Majide

Отваряне на: