Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тунери
#11
За да си още малко в час погледни цените и на фирмите който произвеждат  "мерцедесите" на ОТА антените които работят много устойчиво и при ТВ кули намиращи се на отстояния над 160 км: channelmaster и winegard и отново помисли. При мен с такава антена излизат 85 канала с кристално 1080 качество от USB tuner.
Отговори
#12
Е какви са цените, чак пък толкова.
Отговори
#13
Абсолютно реална цена за "reliability brands that are 100% made in the USA"
Отговори
#14
Тези твоите американски цени може да си ги гледате вие там зад океана. Ние тука като по- шашави си взимаме за 40 лева ей такива Sencor SDA-620 с обхват 75 километра . А при положение,че предавателите са на не повече от 20 километра можем да минем и със капла от колело вместо антена или 2 метра медна тел. Спри да пишеш във тема за тунери инфо за антени защото и там си гол и бос. Само спамиш на хората темите с тъпотии от някакви американски и канадски сайтове. Антените пич се правят по-схеми и от отдавна известни материали . За 5-те DVB-T канала в България дето има мое да ползваш и телена закачалка срязана с клещите. Помагай на хората с неща дето могат да си ги закупят в България и стига дава линкове за боклучавите стоки на тъпите Американци.
Отговори
#15
Чакам да ме ограмотиш Big Grin
Като начало започни с Булсат, там всичко е елементарно и дори имат карти които не са "оженени" за ресивърите им дори и за твоите повърхностни разбирания/познания  Idea
Отговори
#16
Ние в България гледаме с ей такива Smile И картината е сълзица да ти кажа.
[Изображение: 13751d1400087814_dvb_t.jpg]

Ето ти и схемата как се прави . За икномисаните 100 $ си купи книги да четеш а не антени.
[Изображение: attachment.gif]
Отговори
#17
Щом това те устройва си го ползвай. Антените са сложни материя и за да се оразмери и изчисли оптимално една антена са необходими много познания по математика (беселови функции) и доста практически експерименти, аз нямам такова свободно време и за това си купувам готови.  Cool

Да се върнем на сателитните тунери за да ни ограмотиш как става номера дори в най-лекият вариант БСК със сателитен тунер, не отклонявай темата.  Smile
Отговори
#18
Мнеееее не позна Smile Пича пита за  Нетуоркс Русе  a  те са кабелен оператор Tongue А за там  може да се мине и с едно ей такова EDISION-Piccollo-3in1-Plus-CI
И така ще си има приемник и за сателит и за ефирната и за кабелната. Ръга си картата от кабелната и си я шерва през кам сървъра в локалната мрежа а на слота за Ci+ може да си бучне или Виваком или Мтел .
Приемникът е съвместим с картите на следните кабелни оператори: Близу, Центрум Груп и Мсат. Както и с всички останали които използват CONAX или CBT CAS кодировки. Та за 160 лева ще претрепе 3 заека на веднъж. За разлика от твоите линкове моите са на територията на България и може да се придобие стоката в рамките на работния ден или ако е извън София до 2 дни след поръчката. А за твоите джаджи трябва да се плаща с кредитни карти на другия край на света и да плати 300 лева мито + да ги чака 1 месец.
Отговори
#19
[Изображение: Screenshot_at_2017_02_05_17_04_52.png]

Общи лафове, жълти стотинки и мек *** всеки може да извади, ти си ловец на бели мечки не се излагай така  Tongue и дай нещо по-конкретно  Big Grin
Отговори
#20
Какво си заградил ? Да не мислиш,че само ти гледаш Булсатком на шеринг ? Няма какво да науча от теб защото ти където си тръгнал аз от там се връщам Smile Моите общи лафове са точни ,ясни и конкретни предложения достъпни за хората. За сателитна и IPTV телевизия,а и за телевизионни,сателитни и радио антени знам доста повече от теб. Ти нямаш ,а и няма как да имаш реална представа от Българския пазар и какво се търси тук. Нито можеш да тестваш конкретно за кабелен оператор какъвто е и търсения в темата.На мен няма какво да ми показваш а покажи и помогни на другите ако имаш реален опит,знания и възможности.

[Изображение: Screenshot_at_2017_02_06_14_00_55.png]
Отговори


Отваряне на: