Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Здравейте колеги! 
Аз също имам проблем с добавката "Fusion TV Android" като ползвам repository.mar33-0.0.33 + script.module.requests-2.9.1 на чисто нова инсталация на Kodi 16.1. До скоро всичко си беше наред, но от около седмица не ми зарежда, като ми дава грешката "modul import fail" , на телефона и през сайта нямам проблем.
Отговори
(05-09-2017, 01:30)Alfonsu написа: Здравейте колеги! 
Аз също имам проблем с добавката "Fusion TV Android" като ползвам repository.mar33-0.0.33 + script.module.requests-2.9.1 на чисто нова инсталация на Kodi 16.1. До скоро всичко си беше наред, но от около седмица не ми зарежда, като ми дава грешката "modul import fail" , на телефона и през сайта нямам проблем.

И на мен ми го даваше,но се оправи.
Отговори
(05-09-2017, 01:30)Alfonsu написа: Здравейте колеги! 
Аз също имам проблем с добавката "Fusion TV Android" като ползвам repository.mar33-0.0.33 + script.module.requests-2.9.1 на чисто нова инсталация на Kodi 16.1. До скоро всичко си беше наред, но от около седмица не ми зарежда, като ми дава грешката "modul import fail" , на телефона и през сайта нямам проблем.

Добавката за Булсат от това репо работи с последния request, така че няма нужда да е 2.9.1. Пробвайте да инсталирате начисто добавката, като си обновите request-a до последна версия, рестартирайте Коди и вижте дали ще се оправи. Тествано е на 16.1 и на 17.4, както на Windows, така и на Андроид и работи.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(05-09-2017, 15:05)martinstz написа:
(05-09-2017, 01:30)Alfonsu написа: Здравейте колеги! 
Аз също имам проблем с добавката "Fusion TV Android" като ползвам repository.mar33-0.0.33 + script.module.requests-2.9.1 на чисто нова инсталация на Kodi 16.1. До скоро всичко си беше наред, но от около седмица не ми зарежда, като ми дава грешката "modul import fail" , на телефона и през сайта нямам проблем.

Добавката за Булсат от това репо работи с последния request, така че няма нужда да е 2.9.1. Пробвайте да инсталирате начисто добавката, като си обновите request-a до последна версия, рестартирайте Коди и вижте дали ще се оправи. Тествано е на 16.1 и на 17.4, както на Windows, така и на Андроид и работи.

стана Smile
господ здраве да ти дава (Smile дори и само че го написа Smile  ), от месеци се мъча с гадния ап на булсат за ТВ бокс не става и това си е.
Върви си ..... но си е правен за тъч Smile
Отговори
Момци, подскажете ми моля ви, защо след като инсталирам Fusion-а не се генерира файла bulsat.m3u?
Допреди да си преинсталирам таблета всичко си бачкаше перфектно.
Отговори
Днес имах проблем с логването,но след дълги усилия кодито тръгна и хоп изнедата.Кирчо  Big Grin (Домуса) ми е спрял диема спорт,при положение ,че е платена до март 2018. Само при мен ли е проблема. Huh
Отговори
Saxon, кажи дава ли ти някаква грешка. Горе, като ти зарежда добавката или ще ти даде грешка или ще ти изпише, че каналите са свалени. Други варианти аз не се сещам. Хубаво е да си видиш log-a,за да си сигурен кво се случва. Тогава дай информацията насам и може да ти се помогне евентуално. Също е хубаво да се знае версията, която използваш на fusion -a.

Cosera, ти също кажи с коя версия работиш. Аз вчера или ония ден ръчках нещо по версията, която е интегрирана в tvheadend и ги имах.
Също един приятел си плаща и работи с версията на Мартин и не се е оплакал, че ги няма. Може всичко да е станало. Вих си пакета в сайта на булсатя, дали са налични диемите и кво пише там.
Довечера повече информация мога да ти дам, ако някой друг не провери и ти каже.
Отговори
Банда, справих се!
Сбъркал съм си паролата Smile
Извинявайте за излишното питане.
Отговори
KODI v16.1,а добавката  е 99.0.0.2о.Интересното е,че разните синема+ и другите "пълнежи" ги има,а само Диема Спорт 1и2 не ги генерира.До преди 2 дена всичко си беше наред.Проверих в сайта на Булсат,диемите са платено до 31.03.2018г. Huh


пп: след дълго ръчкане всичко тръгна????? Huh Blush Не ме питайте как ????? Huh Huh Huh
Отговори
здравеите вчера преинсталирах коди на 17.4  и сега нито една добавка  от бг не работи и булсатком некакви идеи благодара предварително
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 203,950 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,902 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 374,731 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,666,515 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 23,930 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: