Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
(07-05-2017, 17:17)xbmcbg написа: В TVheadend-a на коди имаш "готова" IPTV за домашна консумация, а смисъла на Fusion e да притежаваш Fusion box. Не бъркайте понятията IPTV с ниска резолюция предназначена за мобилни телефони и OTT за стационарно фиксирани операторски декодери.

Сори, ама май бъркаш брандиран бокс с някаква различна услуга.
Услугата е една и съща, само стрийма се определя от това кой го посреща. Fusion бокса се различава от Kodi боксовете които си купуваш за 20$ само по брандирарания Андроид.
Отговори
Aз зная, че бъркам и за това гледам с такова качество

[Изображение: Screenshot_HD.png]

а ти понеже не бъркаш гледаш с такова


[Изображение: Screenshot_SD.png]

Накратко разликата между 2-та метода е в attenuation метода, ти използваш user & password, a при вторият метод се използва MAC address. Преди доста време attenuation-а с user & password можеше да се достигне и по-доброто качество, но в  момента когато всеки мобилен телефон в България започна ненужно да работи с HD резолюция авантата приключи безвъзвратно. От това ограничение са потърпевши в следствие на тяхната добрина само няколко човека (автора на плугина и тези които са му помагали да го направи - Majide $ barev) всички останали нямат никакво основание да са се оплакват и да са недоволни.
Относно евтините Андроид боксове си прав има програма която може да направи Fusion box всеки един от тях които има сходен хардуер - казва се FlashUpdate


[Изображение: Flash_Update.png]
Отговори
Опитай пак да си изкажеш тезата, защото освен че сме балъци (ти няма как да знае аз какво гледам, а аз гледам BTV HD ) друго не разбрах ??
Отговори
Това, че не можеш да разбереш това което е написано на родният ти език не говори добре за теб.  Big Grin
Отговори
Освен по мак адрес боксовете се разпознават и по клиентски номер подобен на номера на сателитните им приемници и картите към тях .Ако замените основен приемник за фюжън бокс то бокса наследява номера на сателитния приемник . Тоест боксовете са вързани към номера на основният ви абонамент. Боксовете също са 2 вида със и без Wifi . Всякакъв вид префлашване на фюжъна ще ви лиши от възможността да ползвате услугата.
Отговори
Бокса си има номер като сателитния приемник и просто се заменят в базата данни. Нищо никаде не се наследява.Дали почва с 35-37 или 11 все е тая.
Да някой Фюжъни са с Wifi други без и това става ясно от серията на приемниците.
Отговори
(10-05-2017, 17:38)xbmcbg написа: Това, че не можеш да разбереш това което е написано на родният ти език не говори добре за теб.  Big Grin

Аз съм отговорен за това, което съм написал, не за това, което си разбрал.
Не разбрах какво се опита да ми докажеш, че гледаш по-качествена телевизия, защото аз се опитвам да се боря с Коди и TVH (и то само за спорта) ?
Аз залагам на тъпата кабелна телевизия и заради това гледам 25-30 HD канали на 42" и ако разсъждавам като теб би трябвало да апострофирам с насмешка тук.
Фюжън да си вземеш, както вече споменах, е кауза пердута поради същият български манталитет.
Отговори
(07-05-2017, 15:19)zdravko7761 написа: Аз написах писмо до изпълнителния директор на Булсатком по отношение на този въпрос с гледането на Булсатком през kodi, ако искате и имате желание това да се случи моля направете това. Достъп до имейлите има тук в този сайт. Не казвам, че това би се случило, или би иало мякакво развитие, но поне нека всички поне да направим някакъв опит.
Вече съм го направил, но все още нищо!
Отговори
Привет,

ползвам bscfusion.andro-master на raspberry pi (OSMC).
Някой да да има решение на проблема със скриването на adult content ?
Отговори
(13-05-2017, 16:34)DBoykoT написа: Привет,

ползвам bscfusion.andro-master на raspberry pi (OSMC).
Някой да да има решение на проблема със скриването на adult content ?

Изключи ги от настройките. Ако не става, на 95-ти ред в exec.py, направи True на False.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 204,907 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,029 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 376,349 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,671,996 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,029 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: