Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)

Здравейте, благодарности на fadix!
И аз да споделя нещо Wink , ако някой желае цветни лога


[Изображение: Screenshot_2017-04-24-21-10-29.png]
Теглите това
https://www.dropbox.com/s/u3fw5a7cnqiq4f...o.zip?dl=0 
След което го разархивирате.
От kodi 16.1 отивате в система > телевизия>меню/екранно меню > папка с икони на канали - там трябва да укажете къде се намира папката с логата и давате > добре,  след което цъкате върху >сканирай за липсващи икони и сте готови Wink .
Ако на някое лого не ви харесва или не излиза на самия канал, отивате в папата с логата сменяте картинката с тази, която ви харесва (препоръчително е да е формат .png), като името на канала трябва да е идентично с тази на картинката  Rolleyes
ПП: настройки те за kodi трябва да са за "експерт"
Отговори
Някаква идея как да махна каналите за възрастни? Дали я има отметката на "show adult content" или не, все едно... не мога да ги махна. Разбира се всеки път рестартирам KODI, но все тая, не се махат.
Отговори
(26-04-2017, 01:38)Lachko написа: Някаква идея как да махна каналите за възрастни?  Дали я има отметката на "show adult content" или не, все едно... не мога да ги махна. Разбира се всеки път рестартирам KODI, но все тая, не се махат.

Отиваш на настройки - система за KODI 16.1 добавки>инсталирани от хранилище >Bg Add-ons>услуги >fusion TV, цъкаш върху него, като задържаш до като се появи  "информация за добавката" ,  след което > конфигурация >more>Show adult content трябва да не е засветено  Wink
Отговори
(26-04-2017, 02:25)ilokar написа:
(26-04-2017, 01:38)Lachko написа: Някаква идея как да махна каналите за възрастни?  Дали я има отметката на "show adult content" или не, все едно... не мога да ги махна. Разбира се всеки път рестартирам KODI, но все тая, не се махат.

Отиваш на настройки - система за KODI 16.1 добавки>инсталирани от хранилище >Bg Add-ons>услуги >fusion TV, цъкаш върху него, като задържаш до като се появи  "информация за добавката" ,  след което > конфигурация >more>Show adult content трябва да не е засветено  Wink
'
Ти май не четеш какво съм написал? Дали е "засветено", или не все в г.з. Не става.
Отговори
И мен живо ме интересува как да забраня каналите за възрастни.
Хари беше поправил проблема докато не беше изоставил добавката.

Ако някой знае нека сподели къде да пипнем моля.
Отговори
Не следя добавката, но ако не работи можете да опитате и така
[Изображение: Screenshot.png]
Отговори
В 17 не знам как е, но в 16.1 е изключително трудоемко (не се сетва заключване за група/таг а канал по канал) и след рестарт, а вероятно и след презареждане и последващ рестарт на PVR ... настройките ги няма. Аз поне с моите инсталации съм пробвал неведнъж и без успех.
Мисля, че и някакъв ParentalPIN адон пробвах, който пък въобще не реагира (вероятно каналите не са с таг 18+)
Отговори
(26-04-2017, 09:59)Topper написа: В 17 не знам как е, но в 16.1 е изключително трудоемко (не се сетва заключване за група/таг а канал по канал) и след рестарт, а вероятно и след презареждане и последващ рестарт на PVR ... настройките ги няма. Аз поне с моите инсталации съм пробвал неведнъж и без успех.
Мисля, че и някакъв ParentalPIN адон пробвах, който пък въобще не реагира (вероятно каналите не са с таг 18+)

Това е така заради динамичните УРЛ-та на каналите. Заради тях при рестарт ПВР-а си мисли че това са нови канали и им дава нови id-та и от там Channel Manager губи настройките. За да се запомнят трябва УРЛ-тата да са статични, а булсат адоните не генерират такива. 
Например TVBG PVR Backend-a прави УРЛ-тата статични и с него Channel Manager работи без проблем в коя да е версия на Коди, но адона не става за булсат.
Отговори
От скоро ползвам коди 17.1 и отскоро съм абонат на булсаткомп.Днес реших да инсталирам добавката на коди и нищо не стана. Има ли някакви промени с пускането на каналите на булсаткомп през коди. С една дума се обърках много.

С една дума много се обърках. Още ли се ползва пвр симпъл клиент
Отговори
правя всичко както е описано но не ми се появява плейлистата на булсатком. Ползвам коди 17.1, и пвр симпле клиент
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,030 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,053 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,052 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,673,270 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,088 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: