Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Ако сте на Коди 17 това че не ги плейва най-вероятно е заради бъгавия ПВР. Пробвахте ли да забраните и после разрешите Симпъл ПВР клиента след генериране на плейлиста?
Отговори
Проблема е в билинг панела, а не в ПВР-а.
Подхода им е подобен на този с който затвориха 720p резолюцията.
Отговори
Не съм с 17 ... Гадна е ! 15 и 16 са друго нещо. Да осещам че ни режат клона малко по малко и гонят авантажиите.В краен случай няма ли да може да прихванем стриима на смотаното качество каквото е на сайта им и прилжението на андроид
Отговори
ЯВНО ПРОГРАМАТА НА БУЛСАТА ЗА КОДИ Е ПРЕЦАКАНА! ВСИЧКИ СИ ПЛАЩАМЕ НАИСТИНА НА БУЛСАТ,НО ПРОБЛЕМА Е ЧЕ ДОБАВКАТА Е НЕОФИЦИАЛНА! ЗАВИСИМ ОТ ДОБРАТА ВОЛЯ НА МОДЕРАТОРИТЕ! ВЯРВАМ,ЧЕ ТЕ ЩЕ ВЛЯЗАТ В НАШЕТО ПОЛОЖЕНИЕ,КАКТО СА ГО ПРАВИЛИ ВИНАГИ! ИЗКАЗВАМ ИМ СВОЯТА БЛАГОДАРНОСТ!
Отговори
и аз съм благодарен на модераторите дано се намери решение за неработещите канали
Отговори
(16-04-2017, 12:21)traseto написа: и аз съм благодарен на модераторите дано се намери решение за неработещите канали





Проблема е ,че са навъдиха разни кавали в OLX  които не си плащат и споделят кода срещу 20 леа .... и от там стахана много маументо на клона и са разчистиха булсата. Истината  е че тяхното приложение не е много удобно за ТВ БОКС ... Коди е в Пъти повече ...    :Sad    дано се намери решение да си ползваме КОДИ по удобно е. Проблема ще се разреши ако се въвде ограничение на ползване на 1 акаунт максимум на 3 коди клиента или колкото е позволено от Булсат за да не се влиза в разрез с техните правила и да има съпорт ... Щот дося кво беше 200 магарета с 1 акаунт , ми нормално е да на отрежат.
Отговори
Какви 20 лв, като си има абонаменти към Булсата за тези пари. До колко знам има си и ограничение да не се гледа на повече от 2 или 3 устройства едновременно.
Отговори
Я да ти задам три задачки-закачки за домашно Smile
Ти правиш едно линукс сървърче със твоят акаунт и раздаваш листата от него на приятелите си в квартала. Във задачата се пита колко са у-вата свързани със Булсатком и колко ще са заявките за канали ако гледат да речем 30 човека ?
Втората задачка е : Колко ще е трафика генериран на твоя интернет и колко ще е трафика генериран на Булсатком ако това го направят 10 000 човека ?

Ако цяла София се изсипе на магистралата за Варна къде ще е задръстването ?
Ако си силен по математика ще проумееш,че освен ограничение за у-ва трябва и ограничение за едновременни заявки ( кънекции ) към сървъра .

Когато режеш една асма и оставиш повече от 1-2 пъпки на клонче има 90% вероятност да убиеш асмата защото няма да смогне да захрани толова много нови филизи . Тука принципа е същия горе долу.
Отговори
Със Коди нямаше ограничение ... И друго е да платиш 20 лева еднократно и да муфтиш друго е 20 всеки месец . .
Отговори
В момента Fusion абонамента за 12 месеца е 24лв. Всеки да си направи сам сметката.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 202,056 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,618 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 371,539 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,654,236 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 23,726 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: