Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
При мен опита с добавката на Козарев е неуспешен - kodi 16.1,, request е на 2.9.1 .
По време на зареждане на добавката, горе вдясно за кратко ми изписва че са към 220 канала, но не е както преди да изброява поименно всеки канал. В крайна сметка ми останаха на 9 канала. Предположиш че нещо каналите не ми се обновяват, за това пробвах с изчистване на данните в "Телевизия", както и изчистване на кеша в "приложения" - нищо. После пробвах деинсталирам цялата програма и всичко на ново да направя и то взе че стана още по зле - сега ми изписва Module Import - Fail.
Отговори
(06-04-2017, 13:32)smackoff написа: При мен опита с добавката на Козарев е неуспешен - kodi 16.1,, request е на 2.9.1 .
По време на зареждане на добавката, горе вдясно за кратко ми изписва че са към 220 канала, но не е както преди да изброява поименно всеки канал. В крайна сметка ми останаха на 9 канала. Предположиш че нещо каналите не ми се обновяват, за това пробвах с изчистване на данните в "Телевизия", както и изчистване на кеша в "приложения"  - нищо. После пробвах деинсталирам цялата програма и всичко на ново да направя и то взе че стана още по зле - сега ми изписва Module Import - Fail. 
ОS -> SAMSUNG братчет Wink
Отговори
(06-04-2017, 13:47)darko85 написа:
(06-04-2017, 13:32)smackoff написа: При мен опита с добавката на Козарев е неуспешен - kodi 16.1,, request е на 2.9.1 .
По време на зареждане на добавката, горе вдясно за кратко ми изписва че са към 220 канала, но не е както преди да изброява поименно всеки канал. В крайна сметка ми останаха на 9 канала. Предположиш че нещо каналите не ми се обновяват, за това пробвах с изчистване на данните в "Телевизия", както и изчистване на кеша в "приложения"  - нищо. После пробвах деинсталирам цялата програма и всичко на ново да направя и то взе че стана още по зле - сега ми изписва Module Import - Fail. 
 ОS -> SAMSUNG братчет Wink

Да, така съм го направил... както всичко останало по ръководството и всичко си е същото.
Върнах на Fork добавката и там грешката изчезна ама си стои на 9 канала..
Отговори
(06-04-2017, 08:59)hideman79 написа: Разликата е пак referar-a, iptv-login.php

Козарев, благодарности!

ПП: И юзер агантите са сменениWink
Отговори
(06-04-2017, 04:02)nevenkozarev написа: http://www4.zippyshare.com/v/IXYtqgl8/file.html

Линкът не се отваря, може и сървърът да е паднал временно, но ще помоля някой от изтеглилите добавката да я качи на друго място. Благодаря!

edit: Да, оказа се, че временно е паднал сървърът, изтеглих я в крайна сметка, но я качих на друго място - ако някой се сблъска с моя проблем.
https://drive.google.com/file/d/0B3hglNf...sp=sharing
Отговори
Отваря се нормално.
Отговори
Само на мен ли не ми тръгва с добавката на Козарев?
Ето го лога, ако може някой да помогне: https://pastebin.com/BWTCiAvq
Отговори
Благодаря на "nevenkozarev" за телевизията, но само на мен ли на ми излиза EPG-то или аз бъркам появяването му?
Отговори
https://www.youtube.com/watch?v=H7Et_qil...e=youtu.be
Отговори
(06-04-2017, 18:29)smackoff написа: Само на мен ли не ми тръгва с добавката на Козарев?

При мен тръгна, голямо благодаря! Аз съм на kodi isengard 15.2. Да споделя и аз малко личен опит - в началото не ставаше нищо, защото, макар да деинсталирах предишната версия на добавката, остава директорията "plugin.program.bscfusion" (пътят до нея е следният за Windows7 x64 - C:\Users\Вашият потребител\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\plugin.program.bscfusion\). Явно пази някакви стари данни и съответно си зареждаше пак 63 канала. Едва когато изтрих тази директория и инсталирах добавката, тя си генерира наново директорията и едва тогава тръгнаха всички канали - в началото също не се зареди справочник, както при колегата по-горе, но да го успокоя, след известно време (2-3 часа) се появи.
След това същата процедура на Андроид бокса - отново ръчно изтриване на горепосочената директория, но там пътят е малко по-различен, вижте началото на темата, там са дадени за Андроид. След това обаче при инсталиране на добавката не можа си създаде сама директорията "plugin.program.bscfusion", та я копирах през локалната мрежа от настолния компютър (може и да я качите на флашка). Тогава вече и там тръгна.
Ако не успявате да подкарате Фюжън, пробвайте по този начин, успех! Wink
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,247 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,076 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,281 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,674,089 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,102 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: