Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
(16-03-2017, 19:11)smackoff написа: На мен пък от време на време каналите от 160 ми стават 220, а иначе не съм плащал за fusion пакета за да са 220. Така ми е от както съм инсталирал добавката.... може би месец-два

Булсат пускат от време на време примоция.
Отговори
(16-03-2017, 16:42)rosen8012 написа: Заповядайте
plugin.program.bscfusion.zip

Роска, жив и здрав да си! Много ти благодаря!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
На 2 устройства не става. Пак ги изкарва 10 канала. Днес на работа на TVH версията обаче стана. Промених само iptv на televizia и се появиха. Някой, който е пробвал на старата версия да каже как е.
Отговори
(16-03-2017, 17:21)rosen8012 написа: Променен е реда
https://test.iptv.bulsat.com/iptv.php
на
https://test.iptv.bulsat.com/televizia.php

Извинявам се, но къде да намеря този ред , та да го променя? Ако може малко указания , че съм доста бос. Мерси предварително.
Отговори
Този ред се намира в bsc.py
Отговори
(16-03-2017, 12:12)smackoff написа:
(15-03-2017, 23:02)wwwcomivo написа:
(14-03-2017, 23:24)vesvel написа: Няма да имаш само диема спорт.

Както казах вече ще ги има,при условие че си инсталира някакъв VPN чрез който прекара IP адреса през някой Български сървар(задължително трябва да е Български) в противен случай няма да стане.Съответно NovaTV се появява и на стандартното приложение на Булсат.Само Диемите не излизат там .

Това за VPN го знам, но не ме устройва да плащам и за това, при условие че си плащам за пълния пакет на Булсат, включително Диема спорт и Спорт+.Не е голяма загубата на спортните канали при положение че там си имам отделно местни спортни канали, загубвам само качественото българско първенство...

Huh Huh Huh След като го знаеш би трябвало да знаеш че няма какво да плащаш на VPN,вече друг е въпроса ако не удовлетворява нуждите ти.Аз просто го споменах понеже на доста хора им влиза в полза , който нямат друга алтернатива за гледане на Спортните Диеми през моб.интернет.
Отговори
Моето решение за впн е един прост рутер тп-линк с опенврт който ми е след основния рутер и досега съм нямал проблеми.
Отговори
(17-03-2017, 10:23)............... написа: Huh Huh Huh След като го знаеш би трябвало да знаеш че няма какво да плащаш на VPN,вече друг е въпроса ако не удовлетворява нуждите ти.Аз просто го споменах понеже на доста хора им влиза в полза , който нямат друга алтернатива за гледане на Спортните Диеми през моб.интернет.

Може би е така и аз да се бъркам, но до колкото си спомням пробвах няколко такива "безплатни" и нищо не ставаше ...дори и платените които ти дават 30 дневен пробен период.
Отговори
Както чушките и доматите имат различни сортове, така има и различен тип VPN  Big Grin
За да гледаш ИПТВ ти е необходим Open или L2TP VPN със съотвеният за него VPN клиент  Idea 
Ще си платиш едномесечен абонамет за да тестваш с кой доставчик ти се получават най-добре нещата ( за твоя сметка  Big Grin ), не е необходимо да избереш сървър от България с Американски и Канадски също няма никакви ограничения за каналите ако искаш да гледаш нискокачествената телевизия на Булсат.

Успех

ПП. Който има впечатления за сървъри (Интернет доставчици) от други страни с които Булсат работи без ограничения за каналите моля да ги сподели. Ако има желаещи да споделят ще отделя написаното в отделна тема
Отговори
(17-03-2017, 13:03)smackoff написа:
(17-03-2017, 10:23)............... написа: Huh Huh Huh След като го знаеш би трябвало да знаеш че няма какво да плащаш на VPN,вече друг е въпроса ако не удовлетворява нуждите ти.Аз просто го споменах понеже на доста хора им влиза в полза , който нямат друга алтернатива за гледане на Спортните Диеми през моб.интернет.

Може би е така и аз да се бъркам, но до колкото си спомням пробвах няколко такива "безплатни" и нищо не ставаше ...дори и платените които ти дават 30 дневен пробен период.

Ето VPN който аз ползвам и съм много доволен от него
https://my.pcloud.com/publink/show?code=...nfoQimlnrk
Това е apk приложение , ако съм те разбрал правилно какво точно търсиш.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,234 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,072 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,222 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,673,947 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,101 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: