Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
(13-02-2017, 12:13)Alkatrazbg написа: Кой да ти го оправи тоя плъгин ? Ти да не мислиш ,че тука сме се събрали все програмисти и си нямаме друга работа ми само чакаме дали от Булсат или от Коди да си пипнат нещо по сайта и софта та да го оправим Smile Това дето го променяме тука е ей така за спорта. Със тази резолюция на телевизиите просто не си струват дори и тия занимавки до тука дето са направени.

Почваш да дразниш. Какво си се разлаял?
Който каквото иска да гледа на каквото намери за добре!
Автора на плъгина, който изпозлва остарял модул, ето кой.
Ако не иска, негов проблем.
Ако не можеш ти да го направиш, по-добре млъкни. Хабиш излишно енергия.
Отговори
Автора на модула го боли шапката за Булсат. Ми като си кадърен почвай и я прави и не чакай на някой да реши твоя проблем. И недей да подскачаш така като петле Smile 5 човека за 1 година ви направихме маса екстри и пак си недоволен
Отговори
Кой ти каза, че съм чакал точно ти да ми решиш проблема?
Казвам, че това е махленско програмиране в клуб ТНТМ.
А ти колкото си направил, няколко пъти по толкова и спам си излял.
Не мога и не искам да ти разбирам гледната точка.
IMHO
Отговори
(13-02-2017, 12:29)Topper написа: Кой ти каза, че съм чакал точно ти да ми решиш проблема?
Казвам, че това е махленско програмиране в клуб ТНТМ.
А ти колкото си направил, няколко пъти по толкова и спам си излял.
Не мога и не искам да ти разбирам гледната точка.
IMHO

Братле, по-леко. Махленско или не - работи. И спестява време и нерви на кой знае колко хора. Като толкова много разбираш - направи един пълен ъпдейт на плъгина и го пусни тук. Надали някой ще ти се разсърди. А ако "махленският" не ти харесва, пусни си официалното приложение на Булсата за Андроид.

Основните проблеми на масовия форумен българин са, че липсва: а) благодарност б) скромност и в) уважение към чуждият (обикновено безплатен) труд.
Отговори
Братле може да викаш в ма`алата.
Ползвам и приложението, ползвам и Fusion box, ползвам и TVH инсталацията.
Проблема на масовия форумен българин е, че не носи никаква отговорност. Или правиш нещо, или не го правиш.
Или даваш безполезни мнения по форумите.
120 страници с обяснения как да се прескочи нещо, което не е догледално и/или е променено в помощните модули.
Апропо, скоро не е имало функционална промяна по никакъв начин в BSC, за да ги наплюем пък тях.
Чук, пирон и тел.

ПП:Няма да останат 120 страници, още толкова ще станат.
Отговори
Здравейте, не може да се инсталира никоя от версиите иска нещо си. От къде да го взема?
/Windows 7 64/

the dependency script.module.garepobg version 0.1.3 could not be satisfied


CAddonInstallJob[plugin.program.blstfusion]: requires script.module.garepobg version 0.1.3 which is not available
14:48:11 T:7908 ERROR: CAddonInstallJob[plugin.program.blstfusion]: The dependency on script.module.garepobg version 0.1.3 could not be satisfied.
Отговори
Здравей gydi,
Свали този архив и го инсталирай garepobg
Отговори
(13-02-2017, 17:09)Alkatrazbg написа: Здравей gydi,
Свали този архив и го инсталирай garepobg

Благодаря!
Стана!
Отговори
Заповядайте добавката работи с новата версия на requests библиотеката тествана на kodi 16.1, kodi 17
plugin.program.bscfusion.zip
Отговори
На KODI 14.2 обаче си продължава да дава грешка и с тази версия на андроид box-а ми. Преди даваше Login fail, сега е Module import fail Smile Забраняването на request да се ъпдейтва се оказа не толкова проста работа. Редакцията на xml файла не върши работа при мен. Оказа се че се ъпдейтва от 104 та мрежа ама все още не мога да хвана адреса от който се ъпдейтва. Въпрос на време Smile

P.S Адресите от които се ъпдейтва request са: Сто и четири. двадесет и пет. деветдесет и пет. дванадесет.
И Сто и четири. двадесет и пет. деветдесет и четири. дванадесет.
Ако някой има като моите проблеми, това ще "закърпи" положението.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,233 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,072 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,218 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,673,932 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,100 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: