Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
#81
А прочете ли края на първия пост на тази тема, където пише "Решение на проблема с не работеща добавка заради обновяването на requests "
Отговори
#82
Да прочетох го! Там не пише че грешката е Login failure, освен това нямам Dependencies във System. Благодаря все пак. Лек ден.
Отговори
#83
Не си бил внимателен, защото ПЪРВИЯТ пост е като детско блокче за оцветяване и ако си следвал инструкциите (без никакви импровизации и не излизаш от неговите очертания) всичко тръгва от раз.
Отговори
#84
Здравейте на всички пишещи в форума.
Първо мнение след прочетени няколко теми във форума.
За съжаление не успях да осмисля цялата информация и имам следните въпроси към вас.

Успешно подкарах каналите на Булсат през форк добавката с IPTV simple клиент.
Направи ми впечатлени обаче другата добавка, която не създава m3u файл и работи с tvheadend.
Започнах с опити да я подкарам каналите по този начин но засега без успех - става дума за raspberry pi 3 b с XBIAN операционна система. Инсталирах бекенд и форенд приложенията, и очаквах по някакъв начин фюжън адона да свърши работата оттам насетне, но явно нещо не съм осмислил. Въпросите ми тук са следните:
- Каква функция изпълнява адона.
- Има ли разлика в качеството на приемане при двата начина (добавката работеща със simple IPTV и тази работеща с tv headend).
- Има ли разлика в броя на приеманите канали.
- Ако си доплатя за т.нар. Fusion пакет в Булсат ще има ли разлика в качеството на приемане - съответно при единия и другия начин на приемане.
- Може ли проблемите да са свързани с стара версия на request аддона - тъй като прочетох че за Linux дистрибуциите не може да е проблем, но въпреки това инсталирах по стара версия.

Предполагам част от въпросите са задавани неколкократно, за което се извинявам.
Отговори
#85
[Изображение: Screenshot_from_2017_02_12_07_45_24.png]
В началото на страницата ще видиш това което е на скрииншота, изписваш твоите въпроси един по един в бялото поле, след това кликаш върху "търси' или натискаш "Enter" от клавиатурата и си готов с отговорите  Cool
Отговори
#86
При мен пак е модул импорт фейл, въпреки че оправих версията на рикуестс (за OLD версията става въпрос), а форка ми дава сертификат фейл - ползвам коди 17 (ъпдейтна се само) на андроидски дивайс - явно магиите са свършили...
Отговори
#87
(12-02-2017, 14:59)hgeorgiev написа: Да прочетох го! Там не пише че грешката е Login failure, освен това нямам Dependencies във System. Благодаря все пак. Лек ден.

Това е грешката която ще ти изпише ако си с по-нова версия на requests и съм 99% сигурен, че това ти е проблема.
Писал си че го инсталираш на 2 различни устройства и на двете ли няма Dependencies във System?

(12-02-2017, 16:36)irvinewelsh написа: Здравейте на всички пишещи в форума.
Първо мнение след прочетени няколко теми във форума.
За съжаление не успях да осмисля цялата информация и имам следните въпроси към вас.

Успешно подкарах каналите на Булсат през форк добавката с IPTV simple клиент.
Направи ми впечатлени обаче другата добавка, която не създава m3u файл и работи с tvheadend.
Започнах с опити да я подкарам каналите по този начин но засега без успех - става дума за raspberry pi 3 b с XBIAN операционна система. Инсталирах бекенд и форенд приложенията, и очаквах по някакъв начин фюжън адона да свърши работата оттам насетне, но явно нещо не съм осмислил. Въпросите ми тук са следните:
- Каква функция изпълнява адона.
- Има ли разлика в качеството на приемане при двата начина (добавката работеща със simple IPTV и тази работеща с tv headend).
- Има ли разлика в броя на приеманите канали.
- Ако си доплатя за т.нар. Fusion пакет в Булсат ще има ли разлика в качеството на приемане - съответно при единия и другия начин на приемане.
- Може ли проблемите да са свързани с стара версия на request аддона - тъй като прочетох че за Linux дистрибуциите не може да е проблем, но въпреки това инсталирах по стара версия.

Предполагам част от въпросите са задавани неколкократно, за което се извинявам.

- Същата като старата добавка, само че вместо да записва плейлистата в файл - прави прокси за да може статични URL-и от tvheadend да работят с динамичните генерирани след всеки ъпдейт на плейлистата
- не
- не
- не 
- и двте версии трябва да ползват стара версия на requests

Общо взето добавката с tvheadend има смисъл да я имаш инсталирана някъде и после от различни устройства да се вързваш към един и същ сървър. Ако ползваш само едно устройство - няма смисъл
Отговори
#88
@lambreto: и на двете. След инсталация на обаче на script.module.requests-2.9.1.zip, се появи това меню. От там нататък всичко вече е ясно. Благодаря за насоките момчета. Само файла за EPG нещо не мога да намеря...ама не е болка за умиране.
Отговори
#89
Имам странен проблем. Инсталирах kodi 17 на Apple TV 4, след това инсталирах Fusion (пробвах няколко версии) и всичко изглежда наред - излизат над 200 канала и радиа, лого на каналите и тв справочник, но когато избера някой канал няма картина. Горе вдясно се появява лента че се зарежда и до там. Интересното е че единствено Fox каналите показват картина. Със същата конфигурация (коди 17 и същата версия на fusion) на Мак-а всичко си е ок.
На какво може да се дължи този проблем?
Отговори
#90
Не ми се вярва, но виж хардуерното ускорение.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,027 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,053 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,050 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,673,261 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,088 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: